מישהו יודע על:

matt hensley

New member
מישהו יודע על:

מקומות ליסוע ברומא,חנויות סקייט? :] תודה מראש...

matt hensley

New member
תה מצחיק(לא)

חיפש יש לך יותר מידע?(אם היית רציני.) לכל מי שיש מושג שיכתוב לי בבקשה כי אני טס מחר והייתי מת ליסוע שם איפשהו...תודה :]

Muznach

New member
מנצל"ש

מישהו לקח איתו סקייט לגדנ"ע או למשלחת לפולין? קשה לי לחשוב לצאת מהבית לכ"כ הרבה זמן בלי הסקייט

skatetough

New member
לגדנ"ע אין מצב

ולפולין אני ייקח כנראה אבל לא בטוח רק אם יהיה לי כוח לכל הערסים בשכבה

WillbiTe

New member
חחחחחחחחחח

בפולין לא תהיה לך דקה לסוע ואתה סתם תצטרך להסחב איתו אז ככה שזה ממש ממש מיותר..תלך בלי ותראה שתהנה הרבה גם בלי סקט

mike v

New member
תשכח מפולין!

לא יהיה לא זמן ולא כוח לסוע, בבוקר אתה קם באיזה חמש וחצי אוכל ארוחת בוקר חוצי שעה ואז לאוטובוסים, אתה כל היום במחנות ובגטאות ובמוזיאונים, אתה תחזור למלון מת מעייפות, וגם אין איפה לסוע, בכל המלונות יש שטיחים מקיר לקיר וגם אני מאמין שלא יתנו לך לצאת מהמלון או לסוע בלובי, בזמן החופשי שלך אתה תהיה במקומות שרחוקים מהספוטים ולרוב זה באיזה מרכז בעיר העתיקה או משהו כזה, וגם ככה אתה תמיד תהיה עם הקבוצה. אבל ראיתי מלא ספוטים שם, וגם יש שעווה, אבל לא ראיתי סקייטר אחד!

KORNs

New member
שכח מפולין

חזרתי משם לפני שבועיים...אין לך דקה לנסוע אתה כל היום עם הקבוצה המזדיינת מסתובב בגטאות....לך בלי ותראה שתהנה גם ככה לי אישית היה טיול נדירר אבל חוצמזה ראיתי נראה לי בוורשה פולל ספוטים וסקייטרים<כן גם סקייטרים> תהנה.

JACKASS 4 LIFE

New member
גדנ"ע-פ-חחחחחחח

הזמן הפנוי היחידי שיש לך הוא שעת ט"ש. שגם בא אתה דופק ספרינט למיקלחת בשביל להספיק. אבל זו חויה ממממש כיפית. עושים מלא שטויות וצחוקים שם רק אל תביאו אלכוהול ותלכו מקות עם קבומצה אחרת. אתם ישר עפים הבייתה. מלחמת אוכל-נסו בימים הראשונים אחרת יגלו שאתם הולכים לעשות ויוציאו אותם לאכול בחוץ,כמו שאותנו. וזהוא אחי...

zaloof

New member
זה הכי שוק בארץ

זה וצבא ממש לא קרובים אחד לשני תמסתלבט על המפקדים חופשי ויש פול צחוקים למרות שקיבלתי הרבה עונשים היה הכי נדיר בארץ!

למעלה