מישהו יודע מה קורה ברכבת היום?

מצב
הנושא נעול.

DannyJJ

New member

חבר שלי התקשר אלי עכשיו שהוא נמצא ברכבת בדרך לבאר שבע והרכבת עומדת כבר שעה בלוד בלי לזוז. באינטרנט לא מצאתי כל ידיעה על כך. מה קורה? מי יודע?

DannyJJ

New member
סליחה שאני מקפיץ אבל זה משהו חדש

חבר שלי התקשר אלי עכשיו שהוא נמצא ברכבת בדרך לבאר שבע והרכבת עומדת כבר שעה בלוד בלי לזוז. באינטרנט לא מצאתי כל ידיעה על כך. מה קורה? מי יודע?
סליחה שאני מקפיץ אבל זה משהו חדש
ולא מה שקרה אתמול בערב!!! מה קורה עם הרכבת הזאת בזמן האחרון???

aviy99

New member
לא יודע מה קרה אבל מאשר את הידיעה

לא יודע מה קרה אבל מאשר את הידיעה
משיחה ב
עם חבר שנמצא על הרכבת הזאת מתברר שהרכבת שיצאה מת''א בשעה 7:00 בערך נעצרה למשך כשעה בלוד ולפני דקות אחדות המשיכה סוף סוף בנסיעתה דרומה.

ארזS

New member
הבן שלי על הרכבת הזאת !

הבן שלי על הרכבת הזאת !
הבאתי אותו הבוקר לתחנת הרצליה שם עלה על הפרברית מבנימינה, כדי להחליף לרכבת לב''ש בת''א. אחרי שהוא עלה בת''א על הרכבת לב''ש שהגיע כמראה מנהריה הוא סגר את הנייד שלו כדי לנסות לישון קצת, אבל בלוד היה בלגן גדול והרכבת נעצרה למשך כשעה. לפני כמה דקות הרכבת המשיכה בנסיעה לב''ש. ועכשיו מלא חיילים יאחרו לבסיסים שלהם בדרום. המזל של הבן שלי לפחות זה שהמפקד שלו נמצא גם כן על אותה הרכבת...

ארזS

New member
ועל כמה שגיאות בהקלדה המהירה

הבן שלי על הרכבת הזאת !
הבאתי אותו הבוקר לתחנת הרצליה שם עלה על הפרברית מבנימינה, כדי להחליף לרכבת לב''ש בת''א. אחרי שהוא עלה בת''א על הרכבת לב''ש שהגיע כמראה מנהריה הוא סגר את הנייד שלו כדי לנסות לישון קצת, אבל בלוד היה בלגן גדול והרכבת נעצרה למשך כשעה. לפני כמה דקות הרכבת המשיכה בנסיעה לב''ש. ועכשיו מלא חיילים יאחרו לבסיסים שלהם בדרום. המזל של הבן שלי לפחות זה שהמפקד שלו נמצא גם כן על אותה הרכבת...
ועל כמה שגיאות בהקלדה המהירה
אני מניח שתסלחו לי...
+
... הכוונה בדברים שכתבתי היתה כמובן צריכה להיות: הרכבת לב''ש שהגיעה כנראה מנהריה.

ארזS

New member
אף אחד לא יודע מה קרה שם?

הבן שלי על הרכבת הזאת !
אולי עכשיו מישהו שמע מה קרה? הבן שלי רק יודע שהגיע באיחור של למעלה משעה לבאר-שבע...

vitamin P

New member
לפחות הוא בסדר מבחינת באיחור לבסיס

אולי עכשיו מישהו שמע מה קרה? הבן שלי רק יודע שהגיע באיחור של למעלה משעה לבאר-שבע...
לפחות הוא בסדר מבחינת באיחור לבסיס

מצב
הנושא נעול.
למעלה