מישהו יודע מה עושים נגד זאבים?

Infin1ty

New member
מישהו יודע מה עושים נגד זאבים?

פעם ראשונה שזאב באמת ניסה לרדוף אחריי. תמיד שאני רוכב הזאבים בורחים ומפחדים ממני כמו מכל דבר אחר שעובר בכביש, הסופרלנד הרי פעם היה מדבר שומם וכאשר בנו שם את הכביש רוב הזאבים עדיין נשארו שם. נגד כלבים אין שום בעיה, עושים כאילו מעיפים לעברם משהו או נותנים שפריץ קטן עם המים והם בורחים.. זאבים בדיוק ההפך, מנסים להפחיד אותם והם מתרגזים פי 2, היום היה לי מקרה מאוד לא נעים. הייתי בחימום וחשבתי שהזאב עומד לברוח לצד, לאט לאט שהתקרבתי אליו, עקפתי מהצד, אני רואה שהוא לוקח יותר שמאלה אליי ומנסה לתפוס אותי, הגברתי מהירות בזמן שהוא מגביר אחריי, אומנם זה כבר לא היה חימום אלא כמעט ה 100% שלי. אז מה עושים?

זה פורום אופני כביש לא?../images/Emo8.gif

סתם צוחק מה כבר אפשר לעשות? אוליי לשפר תספרינטים?

Infin1ty

New member
זה לא עוזר

הפחד הגדול שלי זה שבמקרה אחד הזאבים שם יתחבא בין העצים ופתאום יקפוץ בלי שאני ישים לב, הבעיה היא שאי אפשר לרכוב באמצע הנתיב, אלא חייבים להצמד כמה שיותר לימין מה שמפחיד הרבה הרבה יותר.. אני חושב שמה שראיתי היום היה זאב שרדף אחרי כלב, מה שראיתי היה זאב אפור ולידו כלב קטן בצבע שחור.

natibergman

New member
זאבים בסופרלנד../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif אולי תנים../images/Emo35.gif

לפי מיטב ידיעתי אוכלוסית הזאבים כיום פזורה ברמת הגולן, מדבר יהודה, בנגב ובבקע הירדן. חוץ מזה בשביל מה המציאו את המשאבה אם לא לתת לו בראש תוך כדי ספרינט חייך...

Infin1ty

New member
זה בדיוק מה שראיתי

אני יודע מה אני רואה למרות שהיה חשוך (יש אור שם) בדיוק , זה זאב אפור. ואני כמוך מופתע קצת שהוא נמצא שם (יש לו עוד חברים מתחבאים, פעם אחת אחרה"צ ראיתי 5 כאלו הולכים ביחד, למזלי עברה במקום מכונית אז הם ברחו פנימה והספקתי לעבור). ככל הנראה אין מה לעשות, שמתגרים בהם הם מתעצבנים עוד יותר, בניגוד לכלבים.. ותאמת, יש להם וואחד ריצה, 50 קמ"ש (רוח פנים מטורפת + שיפוע קטן כלפי מעלה! שבורחים מזאבים הכל אפשרי
) והוא כמעט תפס אותי..

shiri 80

New member
רק אתה מסוגל לשים לב למהירות

בעליה בכביש חשוך מלא בזאבים מה נהיה כאן? אחרי שפעת העופות כולם קיבלו עיני זאב?

Infin1ty

New member
לא, פשוט הייתי על 52X14

ההילוך הכי כבד שלי וסובבתי רגליים כמו מטורף, זה 50 קמ"ש +- וחוץ מזה, יש שם תאורה

ohari

New member
מזל שזה לא היה זאב שלוקח EPO

אז גם 52-14 לא היה עוזר לך.

zvika82

New member
זאבים?!??!?! ../images/Emo2.gif

יש דבר כזה שם?!?!?! אני מפחד שדובים ירוצו אחרי

Infin1ty

New member
אתה מוזמן לצחוק

אני מזמין אותך לעבור שם בשעות הערב, עזוב את זה שהמקום שומם לגמרי, ברגע שדבר כזה יקפוץ עלייך אני בטוח שאתה לא תצחק.

ארז

אני לא צוחק עליך חלילה ארז זה מפתיע שזה קורה ומצחיק לקרוא את זה בחיי רק הומור

natibergman

New member
יותר מדי סיפורי כיפה אדומה...../images/Emo8.gif../images/Emo3.gif

אם אתה באמת חושב שאלו זאבים ולא תנים (וכדאי מאד שלא תבזה את עצמך) תפנה לשרותים הויטרינרים במשרד החקלאות. הם יסלקו אותם.

zvika82

New member
רק בצחוק ../images/Emo13.gif

והדבר הראשון שעלה לי לראש זה בכלל דינוזאור
מה דעתכם על צופר אוויר? יכול להבריח כלבי זאב / אנשי זאב / אריות / קרנפים / דובים / זאבים / דינוזאורים או אנקונדות (טוב, אז אנקונדות לא כי נחשים חרשים)?

aabramovich

New member
קודם כל, תוריד ת'שכמיה האדומה,

דבר שני, בשום פנים ואופן אל תספר לו איפה סבתא גרה. תאמין לי. אין הרבה מה לעשות. זאב הוא כמו כלב. אם הוא מרגיש שהוא יכול הוא יעשה. משאבה בראש זו אפשרות. אבל מנסיוני עם רצים על 4 הוא לבעוט. עם קליטים זו בעיה. בתור ילד היתי מושך אותם לכיוון מכוניות חונות. הם היו עוצרים לבד... אולי לא תמרח שמן אגוזים? כנראה שהם אוהבים את זה... ותשובה לא רצינית אחרונה- תגיע לשם אחרי החימום. ככה שזה יתאים לתוכנית אימון... בהצלחה, מוגלי.

למעלה