מישהו יודע מה טווח מחירי טבעות

מישהו יודע מה טווח מחירי טבעות

הנישואין בארץ? אתמול הלכנו להסתכל על טבעות, אבל הבעיה היא שכמעט כל טבעות הנישואין פה הן עם אבנים (שהבנתי שאסור), היה רק מבחר זעום של אולי 10 טבעות ללא אבנים, אך גם הן היו פשוטות מאוד וללא שום יחוד. אהה, ואולי מישהו יודע אם מספיק להיות שבוע בארץ בשביל הטבעות?

Electra complex

New member
מספיק גם יום אחד...

אני בדיוק עשיתי סקר שוק לגביי טבעות נישואין וגם הזמנתי כבר. אז ככה: יש את הטבעות הסולידיות בחנויות כמו "מילר תכשיטים" או "פדני" או "א.שטרן", שהן נמצאות בכל הקניונים והמחירים נאים בין 1000 - ל 5000 ש"ח. לעומת זאות יש כל מיני מעצבים למיניהם שעושים טבעות אני יודעת שבדיזנגוף ת"א יש מלא חנויות כאלה שהן לא רשתות שאצלן הטבעות יותר זולות. יש גם את "גראס" שאצלם יש דברים מאוד נחמדים (תלוי בטעם שלך) שהמחיר נא בן 500 ל800 ש"ח. אני מצאתי חנות מפעל של מעצב באזה"ת רעננה שאצלו ראיתי את הדברים הכי הכי מיוחדים. ובדיוק עכשיו יש לו מבצע שאם קונים טבעת,אז טבעת נוספת מקבלי מתנה,ואז טבעת לגבר לקחנו מתנה.והוא גם לא כל כך יקר. ראיתי את הדגם שלו במילר ושם הוא עלה פי 3 ממה שהוא מוכר. הטבעות לגבר עולות כמובן הרבה פחות בסביבות ה 300 - 600 ש"ח. אני מצרפת לך קישור לאתר של המעצב הזה ותוכלי לראות בעצמך אזיה דברים יפים יש לו.

תודה על התגובה המהירה

כנראה שבאמת נקנה בארץ, אלא אם כן ניפול על איזה מבצע פה (ואנחנו גרים בפיניקס אריזונה)

רגע, לא הבנתי...

מותר או שאסור יהלומים בטבעת? ראיתי באתר שהפנית אותי שיש לו טבעות חתונה שנקראות "יהלומים לכלה" אז מה זה אומר?

T r i l i a n

New member
אולי לחתונה אזרחית ../images/Emo13.gif

כנסו גם לאתר של ארגמן יש להם דברים יפיפיים (אני משוחדת, טבעת שלי מארגמן. עלתה 700 ש"ח ולדעתי היא מאוד יפה)

GalGula

New member
היי ענת

אפשר למצוא טבעות מאד יקרות וגם מאד זולות. הטבעת שאני ככל הנראה הולכת לקחת, היא טבעת מדהימה בעיני, מאד מיוחדת, ראיתי אותה במילר והיא עולה בסביבות 500-600 ש"ח. חוץ מזה עד כמה שידוע לי, אסור שיהיו על טבעת הנישואין אבני-חן. מה חוץ מזה? איך מתקדמות ההכנות בארץ? מזמן לא דיברנו...

היי גלגולה

שום דבר לא התקדם, עדיין אין צלם ותקליטן. אני אשלח לך מסר מחר (אני פשוט לא יכולה לשלוח מסר מהמחשב הזה). נראה שאצלך מתקדם יפה, מה נגמר בסוף עם התסרוקת והאיפור ניסיון?

יש מאמר במתחתנים על הטבעת

היא צריכה להיות ממתכת אחת (לא ערוב), ללא אבנים ושיבוצים. החלק הפנימי צריך להיות עגול, חלק ושלם. אין בעיה של דוגמא בחלק החיצוני. לגבי הכנת הטבעת: זה יכול להיות בין קניה מידיית ו-3 שבועות הכנה. תלוי איפה. הבעיה היא בעיקר בגלל הגודל הספציפי. ולא תמיד גם לוקחים דגם מוכן. אני למשל בחרתי צורה מסוימת (עובי ורוחב) מטבעת אחת ודיגום מטבעת אחרת, אז צריך להכין לי במיוחד את השילוב.

טבעות ברמת גן

אני ובעלי לעתיד הסתובבנו ברחוב ביאליק ברמת גן יש כמה וכמה חנויות טבעות. אנחנו קנינו טבעות ועלה לשנינו יחד 900 ש"ח . יש מבחר עצום של טבעות ויש אפשרות לעצב סגנונות מטבעות שונות. בהצלחה מורן

ממליצה לך על תומר פלר... בכל מקרה

יצא לך יותר זול מחנות מכיוון שהוא מעצה שמגיע אליך הביתה... לי וליקירי (טבעות יחסית דיי "שוקלות") 1600-1700 ביחד.... יש גם יותר זולות ומה שחשוב.. לא תראי כאלה בכל חנות!

odedadi

New member
שאלה נוספת... ../images/Emo163.gif

מה טווח המחירים שלו? קצת מביך שהוא מטריח את עצמו אליך הביתה ואח"כ לא קונים אצלו. לא?

בכלל לא מביך!

זאת הדרך שהוא מעדיף והוא דיי חוסך לעצמו שכירות מקום וכדומה, זאת גם הסיבה שזה יותר זול... אגב, אני הזמנתי אותו כשבן זוגי בכלל לא היה בבית, מה שאומר שאני הולכת להזמין אותו שוב כדי שהבן זוג שלי יתרשם... (לא חכם אבל בלית ברירה) ואם הוא לא יתלהב כמוני , מה לעשות? אז הוא בא שוב! קשה לי לאמוד טווח מחירים - הטעם שלי תמיד יוצא הכי יקר.... מה שאני יכולה לומר לך שהוא לוקח 90 ש"ח על גרם זהב שבחנויות גובים 120-140 ש"ח לגרם ויותר! אני מציעה לך ללכת לעשות "סיבוב" להתרשם בחנויות אחרות ואז להזמין אותו לפני שאת סוגרת. הטבעות שאני הצבעתי עליהם היו בסביבות 900-1000 ש"ח

aula o

New member
ההמלצה שלי

אנחנו קנינו אצל צורף מדהים בחיפה הוא מעצב לך לפי הטעם שלך וכל השגעונות שלך קוראים לו אבי סטושינסקי אשמח לתת לך עוד פרטים אם תרצי במסר

למעלה