מישהו יודע אם יש שידור באינטרנט

GangLandx

New member
אוי מרקו , שמנסים להתעלות מעל למותר

יוצאת בדרך כלל תשובה מטומטמת וזה מה שיצא לך חמוד .. אל תנסה להיות חכם יותר ממה שאתה , יש לך מוגבלות שיכלית וזה בסדר .

BoInG007

New member
מרקו בטח שהבנתי...

ולא אמרתי לרגע שאני לא מבין באטרקטיהיות.. פשוט אני לא מבין את המדינה שיש לה נציגים והיא יכולה לשדר איפלו אם איש אחד ירצה לראות ואני בטוח שזה יותר מאיש אחד שיתנו לנו לצפות בזה בשקט אפילו בערוץ בתשלום אבל לפחות שישדרו זה הדבר המנימלי שאני מבקש... אני מהמר אח שלי שבאיטליה יש לך לווין ואתה קולט אפילו דברים שבחיים לא חשבת שתרצה או רצית לראות.. אבל באיטליה נראה לי לפחות אני לא יודע אז אני לא יכול להגיד בבירור שלפחות ישדרו את זה... ותסכים איתי בזה שאתה לא בארץ וממש אטרקטבי לשים ב 4 בצהריים שידור חוזר של מה שהיה ב 7-10 בבוקר כמו טמבלים שאפשר לשים משחק או כל דבר אחר שמייצג את המדינה העיקר שיש אולפידה ערוץ 1 אין שום דבר חוץ מזה למרות שאין לנו הרבה נציגים הם משדרים את החרא הזה שזה אני לא מבין אבל עזוב כבר התרגלנו לחרא הזה בשביל זה יש אינטרנט ואני כבר במילא רואה דרך המחשב מזמן כבר מספיק דברים שבארץ אני משלם רק על הערוץ 50 שקל כמו טמבל והאינטרנט עולה לי אולי עוד 30 שקל יותר ... ומתי אתה בא לביקור בארץ הקודש .. אפילו הנשיא שלך היה

MarcoCohen

New member
לביקור בקרוב

וכן אתה צודק בקשר למה שאמרת ואני לא צריך לווין יש הרבה מאוד ערוצי ספורט באיטליה שמשדרים הכל חוץ מכדורגל
ככה שכל חרא שתרצה יש לך פה...אבל זה סיפור מסובך כי יש RAY באיטליה שיש להם קרוב ל-6 ערוצים ומדיה סט ועוד הרבה חברות בכל מקרה זה מסובך ואניל א יודע להסביר את זה נכון.... אבל שם יש ריטינג...בכל מקרה הנקודה תמיד כזאת אין צופים אין כסף אף אחד לא ישלם

david1990

New member
../images/Emo41.gifהמשחק של הפועל נגד קאזאן בערוץ 10../images/Emo41.gif

fireforge

New member
לבורה של ילדי כאפות כולכם

אתם שמים לב על מה אתם מתווכים מה אין יותר על מה לריב רבים על טניס חחחחחחח יאאלה תפסיקו לזיין במוח לא מעניין. רון תמחק את השירשור הלא קשור הזה

MarcoCohen

New member
לא עדיף להיתווכח איתך ועל הנקמה שלך

עד עכשיו לא עשית כלום חוץ מכמה תעשיות....אבל רק בגלל שאני לארג' איתך אני אשים אותם על השם שלך כי בעצם תקפת עם מדינות של רובי ומקס אבל לא נורא
עדיין מחכים

fireforge

New member
מישהו מתווכח איתך טמבל

אתה מתווכח עם עצמך רואים שיש לך שהידע שלך במשחק שואף לאפס אבל זה כי אתה כזה אין מה לעשות חחחחחח

MarcoCohen

New member
ושוב אתה פותח את הפה ג'ורה שלך

ואז אתה אומר לרון למחוק את השירשור

MarcoCohen

New member
ושוב אתה פותח את הפה ג'ורה שלך

ואז אתה אומר לרון למחוק את השירשור

BoInG007

New member
אני לא רואה פה שום ויכוח אלא דיון על

בעיות השידור בארץ הזאת ואל תתעסק בשרשור הזה אם לא בא לך .. יש לך דברים אחרים על הראש כמו איחוד להוריד תתעסק בזה יותר..

MarcoCohen

New member
../images/Emo45.gif

איך אני רואה עוד שנה את אמיר נכנס לפורום ורושם "היי מישהו זוכר אותי?שיחקתי בעולם השני.... תגידו לירן בסוף הוריד את האיחוד?"

fireforge

New member
עוד טמבל נולד באיחוד חחחחח שב בשקט ילד

מי אתה בכלל חחחחח

MarcoCohen

New member
ושוב מישהו מגיב לך בשפה נקייה

והפה שלך ממשיך לקלל רון איפה אתה?תתחיל לחסום פה ...

BoInG007

New member
אתה אולי לא מכיר אותי

אבל אני מבטיח לך שקיבלת ממני הרבה מכות עוד שריגלתי בתקופה הישנה ב THE MAFIA שהייתה שיכת בתקופה ההיא ל AFAC אתה יכול לשאול את סטס מי אני או שאני יכול לקרוא לו איתי איך שנוח לך תשאל את המרגל1 של המדינה הייתה ועוד הרבה דברים שאתה לא יודע עלי ואני גם לא צריך לספר אני את שלי עושה בלי הרבה להגיב או כמו שאני אוהב להגיד מים שקטים חודרים עמוק.. אני כרגע עציץ במשחק עם 3 מדינות שאפילו לא פגעת בשערה מהם והם מוגנות טוב טוב ואם היה לך טיפת שכל ואמיר ודו אולי מסכימים איתי את המדינה שלי היית חייב להוריד ואני לא ייתן לך עוד רמזים ... ושוב כל הכבוד על התקיפה מכת נגד תקבל בקרוב מאוד

BoInG007

New member
מרקו אמיר תודה על הסנגוריה אבל מול לירן

אני לא חושב שאני צריך סנגורים מי שיודע מי אני יודע למה אני מסוגל וגם אמיר לפחות יודע גם איפה אני נמצא כרגע בחיים האמיתים שאין לי זמן כל כך בשביל המשחק הזה אבל התגובה שלי תגיע ומרקו אני אהיה צריך את עזרתך כי אני לא רוצה שאמיר האח היקר יחזור לשחק כרגע יש לו דברים חשובים יותר על הראש...

למעלה