מישהו יודע אם יש שידור באינטרנט

GangLandx

New member
מישהו יודע אם יש שידור באינטרנט

למשחק של שחר פאר כרגע ? לא מוצא קישור . תודה לעוזרים

GangLandx

New member
לבסוף ראיתי את התקציר

היה משחק מעולה , רק חבל ששוב לא שודר כיאה למדינת עולם שלישי שמדברים בה עברית ..

BoInG007

New member
בינתיים גם אין שידור לפועל מחר.. כי אין עניין

ב 4 בצהריים... לא מבין את המדינה הזאת אנשים שמייצדים את המדינה כדורגל כדורסל טניס וכל הדברים האחרים אין עניין שיש לנו 6-7 ערוצי ספורט "ישראלים" לא כולל הערוצים הרגילים שמשדרים גם ספורט מתי שבא להם... ובסוף יוצא שאני תמיד רואה שידורים של ישראל באיזה ערוץ טורקי או גרמני או איזה שפות שזה לא יהיה

MarcoCohen

New member
כי זה לא אטרקטיבי

מרובי אני מצפה מבורות אבל ממך לא...זה פשוט וקל אם אני משקיע 100 שקל ומקבל 20 אז לא שווה לי להשקיע למה אני מתכוון? כי אם אני משדר את המשחק וצופים בו כלכך קצת אנשים לא שווה לי לשדר אותו דיברת על כדורגל ניתן לך דוגמא ממש חמה "ערוץ 10 לא ישדר את המשחק של הפועל בקאזאן בשל שעת המשחק הלא אטרקטיבית (16:00), הזכויות חוזרות לצ'רלטון, שחייבת למצוא גוף שידור שישדר בערוץ פתוח. נכון לעכשיו, המשחק לא ישודר"מONE כמה שהכדורגל לוקח את הטניס בכמות צופים לא משדרים את המשחק של הפועל בגלל השעה זה לא קשור המדינה הצבא או אחות של אלון קשור דבר אחד הכמות צופים נמוכה... אם יצא לך לצפות לדוגמא בשחר פאר משחקת נגד אחת מטורקיה בערוץ טורקי כנראה שם הריטינג גבוה...אבל אצלינו לא גם הכדורגל לא כזה גבוה אבל מספיק כדי להביא רווח למי שמשדר... תחשוב שהטניס והכדורגל היו ערוצים בתשלום ואז תבדוק כמה ישלמו לטניס ותראה שצ'רלטון לא ירוויחו בסך הכל זה הכל עסקים והטניס לא מרוויח אולי מגיע להישגים אבל עדיין אין צופים
מקווה שהבנת את כוונתי מקווה שהבנת למה אני מתכוון...

"מרובי אני מצפה מבורות אבל ממך לא.."

חחחחחחחחח (רובי זה לא בכוונה זה פשוט קרע אותי מצחוק)

GangLandx

New member
גם אותי זה משעשע

אם חבריקו היה מבין קצת עניין בנושא אטרקטיביות ואיך היא נמדדת באחוזי צפיה הוא לא היה מבלבל לנו פה על מה כן ומה לא .. מרקו לידיעתך המשחק לא שודר לא בגלל שלא היו אחוזי צפיה , גרביל , היא שיחקה במגרש השני (הצצדי) בגלל בעיות אבטחה ומשם מתוק פשושון שלי אין שידורים . אל תזרוק פה פניני חוכמה אם אין לך מושג מה הלשון שלך מוציאה , כנראה שהקשר בין השפתיים שלך למוח מקרי לחלוטין ...

MarcoCohen

New member
כן כל הזמן שחר פאר משחקת עם אבטחה

אולי הפעם בגלל בעיות אבטחה אבל לא משדרים אותה כמעט בחיים תפסיק לספר לי סיפורים אולי אני גר בחו"ל אבל זה לא אומר שאניל א יודע מה הולך בארץ בכל מקרה אתה רוצה להיות צודק שוב ניתן לך להיות צודק הרי לא יכול להיות שאדון רובי הדחליל יגיד מילה לא נכונה הרי אדון רובי החוואף יודע הכל לא טועה בחיים עזוב אתה טמבל חשבתי שאתה חנון שמשחק כל היום גינדס ולא מבין בספורט ואז פתאום הבנתי שגם בספורט אתה לא מבין

GangLandx

New member
אנא ממך אל תחזק את המחוזק בבקשה

בדרך כלל אני צודק זו הבעיה , כשמולך יש חבורה של כלומניקים אתה בדרך כלל צודק , זה לא קשה מדיי.

MarcoCohen

New member
אתה רוצה להגיד לי שכל משחק של שחר פאר

משודר בערוץ 10 11 או 5 או לא יודע? כי אם כן הוא צודק....אבל לפי מה שידוע לי מלוח השידורים שבדקתי לא משדרים משחקים שלה....

MarcoCohen

New member
+בוא אני אסביר לך כמה רובי טמבל שזה מדהים

שים לב "לבסוף ראיתי את התקצירו GangLandx ו 14:08 | 17/02/10 היה משחק מעולה , רק חבל ששוב לא שודר כיאה למדינת עולם שלישי שמדברים בה עברית .. " ואז "גרביל , היא שיחקה במגרש השני (הצצדי) בגלל בעיות אבטחה ומשם מתוק פשושון שלי אין שידורים . " חבל ממך ציפיתי קצת מחוכמה אולי אני היחיד ששם לב לזה אבל הבן אדם סותר את עצמו כל פעם מחדש פעם הוא אומר שלא שידרו ונותן את האשמה למדינה ומשתמש במילה שוב זאת אומרת שזה לא פעם ראשונה או שנייה שלא משדרים את שחר פאר ואז הוא בא וקורא לי בקללות של לפלף שלא שידרו בגלל בעיות אבטחה אז WTF מה אתה מזיין במוח ושוב השאלה לי פשוטה כל משחק של שחר פאר משודר?או נעשה ככה מהמשחק האחרון של פאר ששודר....

barkany

New member
אני כן אתן תשובה רצינית, למרות השרשור הענק../images/Emo6.gif

לשאלתך האם מראים כל משחק שלה - התשובה היא לא. אבל הוא לא טעה.. עד שלב הגמר היא משחקת במשחק צדדי, אי אפשר לצלם אותה, אי אפשר לדבר איתה, היא נמצאת בחדר כושר פרטי משלה, מהמגרש-למכון כושר-למלון - ככה שבועיים (ביחד עם 16 מאבטחים). אם היא תעלה לגמר, לא תהיה ברירה והיא תגיע למגרש המרכזי, ושם המשחק ישודר, יצולם, ראיונות והכל.. "חבל ממך ציפיתי לקצת חוכמה" - לקחתי זאת כמחמאה

MarcoCohen

New member
אתה מדבר על דובאי

אני מדבר בכללי אני מדבר על טורינירים אחרים....+מה שעיצבן אותי זה שהוא סותר את עצמו כל פעם מחדש והוא עדיין רוצה להיות צודק

GangLandx

New member
תולעת משי שלי בוא תבין משהו פשושון

לא היה שידור כי אין שידורים חיים משם חמוד , לאחר מכן עלה תקציר מהמגרש הצידי .. מסובך חמוד ? לא .. הסיבה שהיא לא שיחקה במגרש המרכזי זה אך ורק בגלל בעיות אבטחה נעלול שלי .. אין לי צורך להראות שאני חכם ממך אתה עושה את זה לבד לא ?

MarcoCohen

New member
כמו תמיד אתה מתייחס למה שנוח לך

פעם שלישית שאני שואל 1.עזוב מה שקורה בדובאי תולעת שאר המשחקים שלה או של סלע משודרים בדר"כ? 2.למה אתה סותר את עצמך?בהתחלה האשמת את המדינה ואז אתה מאשים את האבטחה...

MarcoCohen

New member
../images/Emo45.gif

טוב זה הישתנה מהיום שאני הייתי אז רובי מצטער טעיתי בקשר למשהו 1 ועדיין אף אחד לא הסביר לי למה בהודעה אחת רובי מאשים את המדינה ו10 דקות אחרי זה מאשים את האבטחה?:-S

barkany

New member
אתה? מצטער? WTF?

עזוב את רובי, הוא לא טיפוס אמין זה ידוע.. תחליק (לירן אומר חליק.. אותו דבר רק בערבית). *כל ישראל אחים*

למעלה