מישהו יודע איפה אפשר להשיג צינור

seani

New member
מישהו יודע איפה אפשר להשיג צינור

ביוב בצבע לבן ?? אני מחפש כזה כדי לבנות סלייט ליד, ובקנה ובנה יש רק בצבע אפור

צינור לבן

הצינור שאתה רוצה נקרא צינור מריים והוא עמוד בלחצים יותר גדולים וכמו כן גם במישקל יותר גדול וניתן לקנות אותו א. ב ח.ג.י באזור תעשייה סגולה רח נחשון ב. בצריפין ישראל מנדלסון אספקה טכנית בתוך מחסני הסוכנות אילו המקומות הרגילים עבור צינורות כאלו אם זה לא מספר אותך צוק קשר ואני אנסה לדאוג לך לצינור מתאים שי

הקרפיון

New member
שלא תדע

אני חפשתי כזה בירושלים במשך די הרבה זמן, וכמעט ללא הצלחה. בסופו של דבר השגתי חתיכה קטנה ממרכז של "ספול" של כבלי תיקשורות. הלבנים הם בדרך כלל מ"תקן חשמל" - כלומר מאיכות גבוהה במיוחד - והם יקרים ונדירים למדי. מה שכן, בסיבוב בירושלים המזרחית בסוף שבוע שעבר, מצאתי צינור כזה די ארוך. השם של היצרו כתוב עליו (קיבוץ זה או אחר, אני אבדוק בבית), כך שיש סיכוי למצוא עוד כאילו. אבל אתנ לא חייב צינור כזה - אתה יכול לקחת פלסטיק של תעלות כבלים (עם חתך מלבני - יש כאילו בשפע ומאוד בזול, ושאריות יש בהרבה אתרי בניה "הי-טקים") מרתיחים מים, זורקים את זה פנימה, מוציאים ומשתחים על צינור אפור או אדום - ויש לך בדיוק את מה שרצית.

dvas2000

New member
../images/Emo98.gif

I am glad that you are not p....d off any more..... Anyway, as Matan said, I made mine as he explained. I have posted some pictures long time ago, but here is one again. sasha​

seani

New member
תודה רבה, תרשים יש לי כבר וכנ"ל

הרעיון הכללי על איך לחתוך, אורך וכד. הבעיה היא בהשגת הצינור. אני אנסה לעצב תעלת חשמל כמו שהקרפיון הציע, בתקווה שזה יעבוד..

הקרפיון

New member
זה עובד...

כל הענין התחיל כשחבר פורם אחר שאת שמו לא נזכיר, הראה לי לוח דו מתקפל, עשוי בצורה מקצועית ביותר (שאופינית מאוד לאותו אדם שאת שמו לא נזכיר). הראה לי, וכמובן שנדלקתי. כל השיפצורים שלו תמיד נראים יותר מקצועיים מציוד קנוי - הכל נקי, מוקפד ועם המון צומי לפרטים הקטנים... אבל לענין עצמו, הלוח: הוא שהיה עשוי משתי חתיכות של צינור אחת על השני (תראה את הלוח מבהודעות שמעל זו), ואני יצאתי לחפש צינור מתאים. הלכתי לחנות הזו ולחנות ההיא, לחנויות חשמל וחנויות לצורכי בניה וחנויות לצינורות וחנויות לפלסטיק ואלוהים יודע מה עוד. ואין. יש אפור (בלי תו-תקן) יש אדום (עם תו תקן) ואין לבן. אבל אני ידעתי שיש צינורות כאילו, כי אותו אדם מיסתורי הראה לי לוח שהיה חלק מדי להיות משהו חוץ מאשר צינור מקורי. אז המשכתי לחפש... בקיצור, אחרי אלוהים יודע כמה קילומטרים על האופניים ודי הרבה פרצופים מופתעים, ואחרי שכמעט נואשתי מכל הענין, הגעתי לחנות ענקית לחשמל בירושלים, ושאלתי אותם. והם הסתכלו עלי במבת מופתע, ואמרו שאין ושלגעתם אין דבר כזה. אמרתי תודה, ויצאתי החוצה להמשיך הביתה, כשהעיין שלי קלטה משהו משונה בחניון שלהם - ספולים של כבלים שהציר של אחד מהם(נדמה לי של בזק), בצבע הנכון. נגשתי פנימה, שאלתי אם אני יכול לקנות את זה, קיבלתי שוב את המבט המופתע, ושולחתי משם עם הספול ביד. שבועיים אחרי כל הכאב ראש הזה, אני מגיע ופוגש את אותו האדון במגרש החניה של עברונה, ומשוויץ בפיסונת של הצינור שמצאתי. ואכן, האדון מורשם, ומציין שהוא לא הצליח להשיג כזה אף פעם... ושאת הסלייט שלו הוא עשה מתעלת כבלים ישנה שנשארה אי שם אחרי שיפוץ. אני קיללתי די הרבה באותו הערב... בכל אופן, הוא מקדם פרויקט הרבה הרבה יותר אלגנטי, ואני עדיין מקווה לראות תוצאה מקרוב....

למעלה