מישהו זוכר את עמק החלומות בלבנון?

מישהו זוכר את עמק החלומות בלבנון?

אם מישהו זוכר מקום נורא ואיום בלבנון בשם "עמק החלומות" – אתם חייבים לעזור לי להיזכר ולהבין מה לעזעזל קרה שם מה היה הסיפור – למה אכלנו כל כך הרבה חרא שם ומה קרה ב 98 בהיתקלות – הרי מחבלים לא היו שם תעזרו לי – למען הצדק "אם יש גיהנום עלי אדמות – זה "עמק החלומות" אלמוני מלבנון

תשמע גבר...

אני מחפש אנשים שזוכרים והיו שם ואני מבין שאתה לא אחד מהם אין לי שום אובססיה - פשוט רוצה לסגור ולסדר קצת את העבר אז אם באמת שמעת או תשמע עדכן אותי

tsipi35

New member
מילקימן מה הבעיה שלך?

הבחור מחפש עזרה - אני לא מבינה מה הבעיה שלך איתו??? אין לך מה לומר לו? אז אל תגיב. ראבאק קצת סובלנות לא תזיק לך.

באיזה גיזרה נמצא המקום הזה ?

הייתי במערבית ובמזרחית, ביירות, עלייבק´עה, הרי השוף מעולם לא שמעתי על המקום הזה... אולי יש לקרב שם שונה ?

אלמוני....

יש אתר בשם חברה....שם אפשר לאתר חברים ואנשים מכל מיני תקופות שונות בחיים.. ביה"ס גן עבודות למינהם וגם צבא תנסה שם

אני חושב שאין אתר אינטרנט .....

שאני לא מחפש בו אבל בנתיים אני מקבל רק פיסות מידע מאד מעורפלות והקטע הזה ממש תפס אותי אני חושב שמשהו קרה שם שאף אחד לא מספר ואם נגלה את האמת זה יהיה לטובת כולנו ואני חושב שמי שזה קצת מסקרן אותו צריך לנסות לעזור לי למצוא כל מידע על הנושא

נראה לי שאתה רק רוצה לספק את

יצר הסקרנות שלך מאשר לסגור מעגל מה שלא ידוע לא יכול להכאיב.. תרד מזה

liat liati

New member
היייי צהריים טובים מסעוד

ברוך בואך, איך עבר יום העבודה? הספקת לשתות משהו?

העיקר שעבר

אין עבודות קלות לא שותה קפה תה רק בבוקר המיץ מצמיא בעבודה אז... כל היום רק מים וואלק.. המשקה הכי הכי שיש

אמיתי 39

New member
אלמוני למענך - תרד מזה

הייתי שם במקום הנורא הזה נלחמתי ואיבדתי חברים הזוועות היו בכל מקום שנים עברו , וזה עבר לי הטראומה לא תישכח אבל החיים ממשיכים לטובתך, תפסיק להתעסק עם העבר הקשה הזה תחיה את היום ואת המחר תהנה תשמח תשיר תרקוד החיים יפים , חבל לקלקל אותם בטראומות העבר טוב לא יוצא מזה תן לעצמך הוראה מחשבתית: "לזרוק את זה לים" "אני משחרר את זה " "היה , נגמר , די " כל התעסקות אחרת - מיותרת , לא תצא מזה בדרך אחרת למענך .. אייל

למעלה