מישהו היה בקיסר אילת עם ילדים

מישהו היה בקיסר אילת עם ילדים../images/Emo35.gif

קיבלתי הצעה מפתה מאוד במחיר מעולה...אבל אין לי מושג איך המלון...בשנה שעברה היינו בקיסר טבריה והיה נחמד אבל לא יותר מזה... ושאלה נוספת...מישהו ניסה לנסוע לאילת עם באוטובוס(מאורגן) עם ילד/ה כמעט בן 3? נשמע לי כמו משימה בלתי אפשרית

elga06

New member
באוטובוס לאילת???????????????????????????????

עם ילדים???????????????????????????????????????????????????????????????? ממש התברווזתי עכשיו

חחחחחחחחח

זה מין טיול מאורגן כזה...אם אני מוותרת על האוטובוס וטסה הטיסות יעלו יותר מהדיל כולו

elga06

New member
תשתי וודקה לפני לפחות שיהיה לך מצברוח טוב../images/Emo6.gif

palachinta

New member
לא נשמע לי רע

אנחנו נסענו עם 2 לאילת, אמנם באוטו, והיה קל ונעים, וחרפו די הרבה. באוטובוס נשמע לי חוויה אפילו יותר כיפית. יש אנשים, כיסאות גבוהים, שמח...

falou

New member
זה מאוד תלוי בילד

אני ירדתי עם הקטנה שלי לאילת כשהיא היתה בת 3, רק אני והיא במכונית, ולהוציא עצירה אחת קצרה בבאר שבע עשינו את הדרך במכה אחת (ושקית אחת של במבה). כשניסיתי לעצור גם במצפה היא התנגדה ורצתה להמשיך. אוהבת להיות באוטו (בעיקר לישון) ואוהבת נסיעות עם נופים ומוסיקה מתנגנת. את מכירה את הסחורה שלך ויודעת אם היא נוסעת טוב, לא?!

באמת עשינו זאת עם ילדה אחת

בלי חטיפים, המון מוזיקה של ילדים כבר אין לי כוח יותר לשמוע לאבא שלי יש סולם ושתי עצירות אחת לילדה לשירותים ואחת ביוטבתה כי חייבים להורים והיא בכלל ישנה ולא ידעה שעשינו עצירה.

../images/Emo207.gif גולדן טוליפ טבריה

קיבלנו מהעבודה של האיש. יחד עם הילדים הבנתי שזה על בסיס הכל כלול. מישהי היתה? מה יש לכם להגיד על המלון?

מללנ

New member
לא משהו

זה היה פעם נהר הירדן. בקושי חידשו משהו מאז. זה מלון הומה אדם בחופשות. אוכל בינוני וכך גם החדרים. המועדון ילדים שלהם גדול יחסית. כל עם ישראל מתרוצץ במסדרונות, בכל שעה ביממה. יש כאלו שאוהבים שהילדים חופשיים ומתרוצצים בכל שעה, העיקר שיעזבו אותם בשקט. לנו זה לא התאים. לציין לטובה שיש שם אוכל שילדים אוהבים- נקניקיות, המבורגר, צ'יפס וכו'

0 אור 0

New member
חברה טובה שלי עם ילדים קטנים נוסעת לשם קבוע

מלון מאד נחמד וידידותי לילדים אם הילדים טיפה יותר גדולים, את יכולה להיות בג'קוזי ליד הבריכה בזמן שהם עסוקים עם צוות הבידור

הסחורה שלי ג'ינג'ית בלתי צפויה בעליל../images/Emo3.gif

לדוגמא...היום עשינו בדיקת דם מהווריד...ילדים צרחו שם כאילו שוחטים אותם...אני כבר הזעתי מלחץ ממה שצפוי לי...מה בסוף? היא התלוננה שלא נעים לה וביקשה לעזור להוציא מיץ אדום מהווריד

תסעי ותבלי

היית בקיסר באילת אומנם לפני משהו כמו 7 שנים אבל היה מעולה מלון חביב מאוד. בקשר לנסיעה כבר אמרו שזה תלוי בילדזה נכון, אבל לדעתי זה יותר תלוי בהורה. הורה שיגיע בגישה המתאימה ויארוז איתו מספיק סבלנות ומצב רוח יצליח להעביר את הנסיעה. אומנם זה לא קלי קלות אבל אם טיסה לא באה בחשבון (יקרה מדי) זה לא כל כך נורא ובטח לא מצדיק לוותר על החופשה שאני בטוחה שאת זקוקה לה. קצת מאמץ ותושיה זה המחיר. בתור ילדה נסעתי הרבה לטיולים עם סבתא שלי (עם כל מיני מועדונים) והנסיעות עברו יופי. לוקחים כמה ספרים אהובים , דפי ציור וכמה צבעים וכמה משחקים. אפשר גם לקנות לה שתי הפתעות קטנות שתקבל בדרך אם תהיה ילדה טובה (סבתא שלי הייתה קונה לי צמידים ושרשראות שהיו מעסיקים אותי אולי שעה) . אם יש נגן ואוזניות בכלל נהדר כי אפשר להשמיע לה מוזיקה שהיא אוהבת ויש עוד הרבה דברים שאני יכולה לחשוב עליהם אבל השורה התחתונה היא שהגישה בה נוקטים יכולה להפוך גם את מה שנראה קשה לחוויה. (ואגב לדעתי זה נכון לגבי כמעט כל דבר בהורות)

../images/Emo53.gifמה עדיף לדעתכם חופש עם הילדה בת 5.5

באונייה,או בקלאב בטורקיה מה לדעתכן יותר כדאי

sael

New member
לא הייתי לוקחת ילדה לנופש באניה

לכי תדעי איך היא תגיב לשיט ממושך, רק הסיכון שאולי היא לא תרגיש טוב ואין לאן ללכת ומה לעשות היה מפחיד אותי נורא (וזה כי אני מאז ילדותי רגישה מאוד לתנודות של גלים וזה גורם לבחילה וסחרחורת).

EMAEMA

New member
אני הייתי - רק נטולת ילדים

מלון ממש חמוד - בלי יותר מידי רעש וצלצולים - פשוט נחמד וחביב ובמיקום מעולה ממש במרכז אילת לא יודעת כמה המלון עצמו מתאים לילדים ...אולי יש איזו מועדונית - תבררי לגבי הנסיעה - נשמע לי קצת קשה לנסוע באוטובוס את כל הדרך ...אפילו אני לא הייתי מסוגלת נראה לי
( בכל אופן לא עם השובב שלי ) אבל אם זה דיל ממש ממש שווה ..אז אולי כדאי לחרוק שיניים לארגן כל מיני דברים לנסיעה - משחקים , ספרים ( כמה שאפשר ) ולארגן טונות של סבלנות ( בעיקר לנסיעה חזור )

למעלה