מישהו אולי יודע משהו על עזרא בשכ"ד?

מישהו אולי יודע משהו על עזרא בשכ"ד?

אנחנו צריכים לעבור בסיס ולהשכיר דירה במקום רחוק מהבית שלנו היום מישהו יודע מה החוקים על עזרא בשכ"ד, אם בכלל יש? תודה

LordNor

New member
תשובה מפורטת ../images/Emo26.gif

לא כל אחד זכאי לקבל השתתפות בשכ"ד. אתה צריך לעמוד ב-2 קריטריונים: 1. אם ביח' שאליה אתה עתיד לעבור, אין סידורי לינה 2. המרחק בין הבית שלך ליח' צריך להיות יותר מ-60 ק"מ אם הנך עומד בקריטריונים הבאים, תוכל להיגשת למשרד ת"ש ולמלא טופס בהתאם ולהחזיר למש"קית הת"ש בצירוף אישור תשלום ארנונה (שים לב שבטופס אתה צריך להחתים סא"ל ומעלה). אישור הבקשה לוקח עד שבועיים ותקבל את הכסף בתלוש המשכורת. בהצלחה.

Forestguard

New member
לא מדויק

בקבע מספיק המרחק. גם אם יש מגורים בבסיס יש זכאות לסיוע בשכ"ד.

chen7

New member
תשובה (באמת ) מפורטת..

אני אנסה כמה שפחות לסבך אותך ... אם איש הקבע משרת ביחידת שדה (א\א+) אז: אם הוא בעל רכב צמוד התנאי הוא מרחק של 100 ק"מ( מפתח המחנה עד הכניסה לישוב) אם אין לו רכב אז 65 ק"מ אם הוא ברמה ד' (תחזיקי טוב טוב) הוא צריך להיות קרוב עד 25 ק"מ (זמין לי"ח) מהבסיס. טוב .. אם עמדתם בזה אתם זכאים למה? זה כבר יותר מסובך ואין לי כוח לפרט אבל שנה 1-2 100 מהתקרה וזה יורד ב 25% כל שנתיים. שימי לב זה % מהתקרה שהצבא קובע. לכל אזור יש תקרה משלו ( שזה טוב) הוא צריך לפנות למשקית הת"ש יחד עם חוזה שכירות מבויל לאחר שביקר אצל משקית בשלישות והארה לה את תעודת הנישואין החתומה שלכם בהצלחה אני בדיוק במצבכם אגב

Forestguard

New member
רגע, חייבים להיות נשואים כדי לקבל סיוע בשכ"ד?

אם אני משרת 170 ק"מ מהבית, בקבע, בן 24 רווק, האם אני זכאי לשכ"ד ואם כן אז כמה?

מ ס ט י ק

New member
אתה זכאי גם לשכ"ד

כל עוד אתה שוכר במרחק של 25 ק"מ מהבסיס אם אני לא טועה. הסכום הוא יחסית נמוך אבל אני ממליצה לברר את זה עם הקצינת ת"ש. בהצלחה

למעלה