מישהוא פה פעם פרק פאנל דלת קידמית

• פותח הנושא mico
  • פורסם בתאריך

mico

New member
מישהוא פה פעם פרק פאנל דלת קידמית

של רנו 9?

שי ז.

New member
פירקתי של רנו 5 ושל 19

כעיקרון תוציא את הבוג של ידית הפתיחה ואת הברגים שתופסים את הכיס בדלת, תוציא את הפאניל העליון במשיכה ואחר כך את הכיסוי של הדלת.

mico

New member
יש את המשענת ליד, עשויה ממעין ספוג

קשיח כזה

שי ז.

New member
היא אמורה להיות תפוסה עם ברגים

חפש חורים או פקקים שבהם יש ברגים. אמורים להיות 2.

mico

New member
יש שם 2 ברגים מצד אחד

(של פנים הרכב), אבל הראש שלהם זה לא ראש רגיל או פילופס, יש להם צורה כזאתי בערך (קובץ מצורף) מצד שני (הסתכלי מבעד לכיסוי של הדלת) יש פלסטיקים שאוחזים אז הבורג ותופסים את כל העסק בעזרת הפח, גם אותם אי אפשר לסובב

שי ז.

New member
צייר כבר לא תהיה../images/Emo8.gif

זה בורג עם ראש TORX . ניתן למצוא סט מפתחות בשבילו באייס, הום סנטר וכו'. ברגע שתפתח אותם הידיתצ תצא ולא תהיה לך בעייה להמשיך משם.

mico

New member
יצרן רכב מנייק, מה קשה להם להשתמש

בפיליפס כל הצרפתים מנייאקים

mico

New member
טוב ככה, בדקתי באייס ובהום סנטר

ואין להם בוקסה לזה (למקרה שלא הבהרתי את עצמי הראש של הבורג הוא זכר, דהיינו בולט החוצה וצריך בוקסה טורקס שתתפוס אותו אם למישהוא בפורום יש בוקסה כזאת, גר באיזור ת"א ויוכל להביא לי לשעה ככה אני ממש אשמח

שי ז.

New member
חפש בורג דומה עם ראש נקבה

סביר להניח שתמצא בכל פירוקיה. אם אני לא טועה כל בוקסה משוננת במידה הנכונה תפתח אותו (מידות מילימטריות).

TomaC

New member
אם יורשה לי

לאחר כמעט 6 שנים עם רנו 9 (86), פירקתי לה את הדלת בערך 300 פעמים... (נעילה מרכזית, חלונות חשמל, רמקול, טויטר, תקלה ברמקול, תקלה בטויטר, תקלה בח"ח ועוד ועוד...). הבורג של הידית הוא בורג הלן 4/5 מ"מ.(או כוכב, לא זוכר. מכרתי אותה לפני שנה+). אתה בטוח במיור שציירת?

mico

New member
כמה מ"מ אני צריך בשביל זה?

דרך אגב, הראש של הבורג הוא משושה ולא מחומש כמשורטט

מישהו פעם פרק פאנל של דלת קדמית

של למבורגיני מורצ'יאלגו במקרה? אני רוצה לשים פשוט רמקולים בדלתות, ואני מתלבט אם לקנות של פיוניר כי הם טיפה יקרים... תודה.

למעלה