מיקרוסופט מחזירה את עדכון אוקטובר 2018 לאחר תיקון באג

רוב הזמן נח

Well-known member
ומה עם כל אלה שנגרם להם נזק?

הרי בחלונות 10 העדכונים הם כפויים. לדעתי זה עניין לעוד תביעה יצוגית נגד מיקרוסופט.

HelpSupport

Active member
מי שהתקין את 1809 או שהותקן לו - יש עדכון נוסף KB4464330

1Shir

New member
שמעתי על מישהו שזה קרה לו, אז נכנסתי לכאן והנה אתם כותבים על

זה - יש לי כמה שאלות אם אפשר:
1. יש לי מחשב נייח שהיה סגור בשבוע האחרון ועדיין לא פתחתי - יש בו עקרונית עדכונים של ווינ10 - האם הוא מתעדכן גם כאשר הוא סגור? (סליחה אם זאת שאלה דבילית, אני באמת לא יודעת)
2. האם עדכונים מעתה ואילך עקרונית כבר לא אמורה להיות בעיה? למשל יש לי מחשב שהיה פתוח והתעדכן מעצמו ומחשב שנפתח ועדיין לא התעדכן. האם אפשר לאשר עדכונים?
3. אני מניחה שלא כדאי לשאול מה אמור לעשות מי שנמחקו לו קבצים... (כי מה יעזור לו לתבוע)

מקווה ששאלתי במקום הנכון

רוב הזמן נח

Well-known member
העידכונים של מיקרוסופט עשו בעיות גם בעבר

עושים בעיות גם היום וימשיכו לעשות בעיות גם בעתיד.
&nbsp
&nbsp

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תשובות

&nbsp
1 התשובה לא , המחשב צריך להיות פועל ומחובר לרשת על מנת להוריד עדכונים בכלל..
&nbsp
2 כרגע העדכון הבעייתי הגדול מושבת מהחברה. הייתי ממתין קצת שיאשרו לעדכן,כרגע לא ראיתי שאישרו . מה שאני כן ממליץ זה לגבות את החומר לדיסק חיצוני על כל מקרה תמונות סרטונים מסמכים וכדומה..גם בלי קשר לעדכון כזה או אחר ותמיד אז הסיכוי לבעיות כאלה קטן ממש.
&nbsp
3 אומרים להתקשר למיקרוסופט מי שנמחקו לו קבצים כמה זה יעזור? לא יודע...אולי תוכנת שחזור קבצים תעזור? גם לא ראיתי מידע
&nbsp
נראה שהנכון כרגע הוא לעקוב שמיקרוסופט תאשר פתרון התקלה..
&nbsp
בהחלט במקום הנכון שאלת..תעקבי מישהו כבר יודיע שתפטר התקלה ויאפשרו לעדכן.

רוב הזמן נח

Well-known member
מיקרוסופט כופה עידכונים עם פוטנציאל להזיק.

הכי מעט שהיא יכולה לעשות זה לתת למשתמשים שליטה כמו פעם על ההתקנה והביטול של התקנת העידכונים.
&nbsp
אחרת היא מסתכנת בעוד תביעה יצוגית. אם לא על מה שקרה הפעם , אז על הפעמים הבאות שיגרם נזק מהעידכונים האלה.
&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
על העיכוב בתגובה

2. בסוף לא ידעתי איך לבטל את העדכון כשסוגרים מחשב, אז סגרתי בהנחה שיהיה בסדר כי הרי פורסם שמיקרוסופט מודעת לבעיה

1. אז מה בעצם קורה עם מחשב עם ווינ10 שנשאר סגור כמעט כל הזמן וגם אם נפתח לזמן מה פעם בכמה חודשים לא מבצע עדכון?
האם יש סכנות במצב כזה?

1Shir

New member
אגב לא ציינתי

למען הסר ספק - לא נמחקו אצלי קבצים
למרות שראיתי בחטף את התגובה בפורום ולכן בסופ"ש חלמתי שנמחקו לי קבצים

למעלה