מיקס ואינפיניטי....שאלה:

כלה קלה

New member
מיקס ואינפיניטי....שאלה:

אני ובן זוגי מעונינים בדי.ג'י שלהם, שאלה: מישהו/י מכיר/ה די.ג'י טוב שלהם?.... אשמח לתשובה

זהרלה

New member
מיקי מאינפינטי -

אנחנו לקחנו אותו אחרי שראינו אותו בחתונה של ידידה של חבר שלי והוא מעולה, (שלא לומר בן אדם מקסים!) ממליצה בחום.

gogo11

New member
מיקס <-> אינפיניטי

ההבדל הגדול בין השניים הוא שאינפיניטי לא נותנים לך לראות ארוע אמיתי שלהם, וגם שהם מצוותים לך ללא אפשרות החלפה את הדי ג'יי. לפי דעתינו אינפיניטי עושים יותר מדי רמיקסים ותופים (לא לטעמינו). מיקס ג'וני - היינו גם אצלם. יש להם כעשרה דיג'ייז שלפי דבריהם כל אחד "אוהב" סגנון אחר. מהלפרין - קלאבר (ומוכר), ועד אלדד (מצויין לפי דעתינו - אחרי צפייה בשני ארועים שלו). הכי חשוב : תגיעו לשני המקומות ותבחרו אתם את הטעם שלכם. לא לפי שמועות. לא לפי טעמי, או טעם כל האחרים בפורום. תגיעו ותתרשמו לבד, כי אתם יודעים מה אתם אוהבים ורוצים.

אירית 3

New member
מיקס ואינפינטי הם שני מקומות

כל כך שונים שפשוט אי אפשר להשוות בינהים

חסונוס

New member
אנחנו בחרנו במיקי ברזילי מאינפיניטי

הוא היה השמיני או התשיעי שראינו. אשר למיקס אני חושבת שיש להם דיג'יי מאוד טובים ראינו את שי, והבנתי שגם זוהר טוב אבל הרגשתי שהם בית חרושת מדי בשבילי. למשל לא נפגשנו עם דיגיי אלא עם עופר דותן. והיה איזה קטע ששלחו אותנו בטעות לחתונה שהמשפחה לא הסכימה שמישהו ייכנס. (בצדק הם אמורים לשאול אותם אם זה בסדר.) לגבי מיקי יש לי תחושה מאוד טובה.

מאיהק

New member
מיקי המלך!!!!!

יום חמישי התחתנו ומיקי היה פשוט מדהים! כל שיר שהוא שם <שעוד הייתי עם "הרגליים על הקרקע"> זה היה ואוווו הינה השיר שאני הכי אוהבת בעולם. מיקי עשה לנו את החתונה! אדם מקסים! ראינו גם את דרור מאינפיניטי וגם הוא מדהים.

Silvi k

New member
אני עדה, אמנם מוזיקה זה עניין של טע

טעם. אבל לטעמי היתה מוזיקה מדהימה. היה ממש כיף ונהניתי מכל שיר

adaofer

New member
תקליטן

אנחנו לקחנו את רונן ממיקס עופר דותן. הוא היה בחתונות של 2 חברים שלנו, והיה מוצלח מאוד. למען האמת, לא ראינו אף תקליטן אחר. ממש התלהבנו מרונן. בכל מקרה, בהצלחה!!

למעלה