מיקי שבוע-טוב האם אפשר

puyu100

New member
מיקי שבוע-טוב האם אפשר ../images/Emo140.gif

שתפרש לי את הפיסה כמו שאמרת לגבי אם בכלל יש עלי משהו מאגי? לפני שאני מחפש מישהו שיבטל משהו שאולי לא קיים? או נעלם , וקראתי את מה שכתבת בעבר ואני רואה שאתה מיקצוען בנושא הקלפים - ואודה לקבל עזרתך יצא לי פריסה כזו: אס החרבות חפיסה הפוכה: 2 מטבעות הכהן הגדול , 7 חרבות ,4 גביעים התלוי , הירח , 3 מטבעות ,מלך החרבות ,מלך המטבעות 4 חרבות , 2 מוטות ,2 חרבות ,3 מוטות ,הכוכב ,8 גביעים , השוטה אשמח לתגובתך , בכבוד והערכה פויו

היי פויו

אס החרבות חפיסה הפוכה: 2 מטבעות הכהן הגדול , 7 חרבות ,4 גביעים התלוי , הירח , 3 מטבעות ,מלך החרבות ,מלך המטבעות 4 חרבות , 2 מוטות ,2 חרבות ,3 מוטות ,הכוכב ,8 גביעים , השוטה נתחיל בכך שאין עליך אנרגיות שליליות או כישוף, אתה נקי לגמרי. אתה עובר משבר בתחום הקריירה או הלימודים בגלל שויתרת בעבר על דברים מסוימים יש לך תחושה של כעס כאילו נעשה לך עוול אתה מאוד מתלבט בנושא ההמשך או איך להמשיך, זה גורם לך צער רב. גם בפאן החברתי לא טוב לך, פרידה בעבר עדיין מעיקה עליך, אני צופה כי בעתיד הקרוב יתפתח אצלך משהו רומנטי חדש ומדליק, תהיה סבלני. בבית יש בעיות עם ההחלטות שלך, מי שגר איתך לא מקבל באהבה את דעתך, למרות שהסברת את עצמך טוב מאוד. מציעים לך משהו טוב שאתה דוחה אותו בגלל הבעיות שלך עם עצמך. סה"כ תוך 2-3 זמנים תצטרך להגיע להחלטות סופיות בדרכך והדברים יסתדרו לך על הצד הטוב ביותר. זכור הבעיה שלך היא ההתלבטות בין מה שאתה חושב לבין מה שאתה מרגיש. בהצלחה לך מיקי

ToryMaster

New member
הלו!

פורום טארוט לרשותכם. אנ ישמחה על הרצון הטוב, אבל זה באמת לא מתאים בפורום הזה.

למעלה