מיפוי התקדמות ריצוף מסילות בקו האדום דרום

להלן פירוט התקדמות ריצוף המסילות בקו האדום בצד הדרומי מבת ים בקצה הקו עד תחנת אליפלט:
כל המסילות מרוצפות למעט הקטעים הבאים:
מתחילת המסילה עד צומת ניסבאום הקוממיות.
ביוספטל, קטע קצר ממשה שרת עד החשמונאים.
בקשת יוספטל הרצל.
ברחוב הרצל כמה עשרות מטרים לפני רוטשילד.
ברוטשילד מבלפור עד המצבה מרצפים עכשיו.
מהמצבה קטע קצר עד רח' הגבול.
בשדרות ירושלים מנס לגויים עד רח' אילת מרוצף לסרוגין, פחות או יותר כמחצית מקטע זה מרוצף.
מרח' אילת עד סיום הקו העילי לא מרוצף.
כל השאר מרוצף ברובו הגדול,אם כי עדיין לא מושלם.

הערות:
לכל אורך הקו מתחילת המסילה במסוף דן עד מתחם התחנה אין קטע ללא מסילה,
אין קטע ללא כיסוי של עמודי חישמול, אבל גם אין קטע שיש התקדמות בחישמול מעבר להצבת עמודי חישמול.
אין תחנה שמתקרבת לרמת האיבזור של תחנת העמל.

GLSRA

Active member

Bus Nerd

Active member
אין תחנה שמתקרבת לרמת האיבזור של תחנת העמל.
אני מניח שתחנת העמל אובזרה ברמה גבוהה כי היא תחנת mockup - דוגמה לאיך התחנות האחרות ייראו כדי לבדוק שהכל מתאים ביחד ולתקן אם צריך לפני שמשכפלים את התוכנית לכל שאר התחנות

עופר פ7

New member
תודה רבה על העדכון,
כל זה לא מעודד. כדי שהקו יפעל בסוף 2022 או ברבעון ראשון 2023, כלומר עוד שנתיים, הכל במקטע הזה צריך להיות מוכן פרפקט לנסיעות מבחן בעוד שנה לכל המאוחר. זה נראה לכם ריאלי?

Bus Nerd

Active member
תודה רבה על העדכון,
כל זה לא מעודד. כדי שהקו יפעל בסוף 2022 או ברבעון ראשון 2023, כלומר עוד שנתיים, הכל במקטע הזה צריך להיות מוכן פרפקט לנסיעות מבחן בעוד שנה לכל המאוחר. זה נראה לכם ריאלי?
לי זה נראה ריאלי. שנה זה מספיק זמן לסיים את הריצוף ולהתקין את החשמול והאיתות

תודה רבה על העדכון,
לא רואה סיבה שלא, אלא אם כן תצוץ בעיה לא צפויה שתתקע את הכל. אם הכל יילך כשורה, אפשר לסיים את החשמול עד שנה מהיום ובמקביל כמובן השלמת התחנות, ריצוף המסילות, איתות ועוד.

GLSRA

Active member
אני כמובן לא חושב שזה ריאלי. סוף 2022, זה מחר במושגי הפעלת קו רכבת.
קיץ / סתיו 2023 נשמע לי יותר ריאלי (אם כי גם מתחיל להראות לחוץ).
אנחנו כבר לא מקבלים עדכונים בכלל מתוך המנהרות ומתוך התחנות התת קרקעיות כך שקשהלנו מאוד להעריך נכונה את לוחות הזמנים.
כמו תמיד, אני חוזר, מתקדמים בכל החזיתות, רואים עבודה והתקדמות, אבל הכל לאט, לאט, לאט מדי

עופר פ7

New member
אני כמובן לא חושב שזה ריאלי. סוף 2022, זה מחר במושגי הפעלת קו רכבת.
קיץ / סתיו 2023 נשמע לי יותר ריאלי (אם כי גם מתחיל להראות לחוץ).
אנחנו כבר לא מקבלים עדכונים בכלל מתוך המנהרות ומתוך התחנות התת קרקעיות כך שקשהלנו מאוד להעריך נכונה את לוחות הזמנים.
כמו תמיד, אני חוזר, מתקדמים בכל החזיתות, רואים עבודה והתקדמות, אבל הכל לאט, לאט, לאט מדי
כרגיל, לצערי אני מסכים איתך

למעלה