מיפגש- סיכום ביניים

זה עוד לא בטוח

יכול להיות שאני כבר יהיה בחמישי במרכז ואז אני אשאר אבל אם לא אני אשלח לך מסר בחמישי בערב:)

סיון87

New member
תודה!../images/Emo109.gif

דרך אגב, מאיפה המנשה הזה בא לך פתאום? את שייכת למין השולט, לא? אז מה זה? שם משפחה?

אני אסביר לכולם אחת ולתמיד

התברתי לתפוז בשביל להיות בכלל בפורום של התנועה שפעם הייתי בא בני המושבים! אני גרה במועצה אזורי מנשה ולכן זה שם ה"סניף" שלי אז כשבחרתי שם לפורום רשמתי מנשה שליטה! מאז כולם חושבים שאני בחורה ולא בחורה:)

shlomo10

New member
אני בספק הגעה ואם כן אז מאוחר,צץ

לי איזה משהו אז אני נותר עם שימן השאלה , מקסימום תעשו חיים :) חג שמח

morancho1

New member
עדיף מאוחר מאשר בכלל לא

בכל מקרה, גם אם לא תוכל להגיע, תמיד יש את הפעם הבאה, בע"ה. וכמו כן אני מתכוונת לפגוש אותך כשאני אהיה בתקופת הראיונות בב"ש, שתעשה לי סיור:) שיהיה לך חג שמח :)

רק לידע כללי

באותו יום, יתקיים באותו גן מפגש של פורום עתודה של תפוז. אז אל תתבלבלו, הדרך הפשוטה להבדיל ביננו לבינם הוא שהם נראים חנונים ואנחנו.. קצת פחות :) או שפשוט תשאלו...

lernery

New member
סוף סוף אני יודע מה זה !!!!

הגענו לזה בהיסטולוגיה

guyavhuji

New member
תגיעו לזה בעוד הרבה דברים -

אינפונדיבולום זה משפך בלטינית. אפשר למצוא הרבה כאלו בגוף.

guyavhuji

New member
בוא נאמר שלטינית זו השפה האחרונה

שהיו מלמדים איפה שאני למדתי... בכל מקרה, זה בא עם הזמן. בעיקר מהסוגריים ב- Moore.

lernery

New member
היי אל תרמזי שאצלנו לומדים פחות,

פשוט: א. זה בהיסטולוגיה אז עוד לא הגענו לשלב המילים הלועזיות (ובהתחלת החוברת דווקא יש לנו מפתח) ב. גם גיא למד אצלנו באוני' ג. הכי חשוב - אני לא בהרצאות, אז יכול להיות שהמרצה אמרה את זה, אני לומד בינתיים רק מהספר

lernery

New member
זה היה בצחוק!

להתחיל עוד פעם להוסיף סמיילים כל פעם..?:)

פתאום חשבתי...

כן, זה מתחיל להתעורר יום לפני הפסיכו ;) שעתודאים שמקווים להתקבל לרפואה יכולים לחגוג על 2 החתונות! (שבירת חוקי מרפי טוטאלית). אח, למה לא עשיתי עתודה לרפואה?!

למעלה