מיפגש- סיכום ביניים

morancho1

New member
מיפגש- סיכום ביניים ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

זמן:14.4 יום רביעי שעה 11:30 מקום: גנים ליד רכבת מרכז מי מגיע: 1.אורי 2.נטלי 3.רונלי 4.אושרית 5.מורן 6.עימאד 7.מני 8.יעל 9.מנשה שליטה 10. שלמה? 11. יעל? 12. איתי? למיפגש נביא כלים כשרים, עוגיות פסח ושתייה קלה. אנא אשרו הגעתכם כדי שנוכל להתארגן עם מי מביא מה.

TinkerBell21

New member
אני גם רוצה לבוא!! שאלה... :)

אני גם רוצה לבוא! אבל אני עובדת עד שלוש... יש סיכוי שנקדים ליום חמישי? בבקשה... או שנאחר את זה לשעה ארבע? אני אקח טרמפ בחזרה מי שצריך לצפון

TinkerBell21

New member
רגע רשמת ה14 ויום רביעי..

וה14 זה יום שישי.. אם זה יום רביעי זה מצוין אז איזה יום זה?

זה יום שישי, ה14.4

אי אפשר ביום חמישי כי זה חג. ארבע אחה"צ זה כבר די מאוחר, אין כבר תחבורה ציבורית בשעה הזאת בימי שישי.

natalysh

New member
חחח מתי אמרתי שאני מגיעה?

מה אתם אומרים על להעביר את המפגש לעזריאלי?

סיון87

New member
גמני גמני

מקווה להגיע.. מישהו מתכוון להגיע ברכבת מנתניה או מהמרכז(צפונית לת"א..)? כי אין לי מושג על אילו גנים אתם מדברים.. טוב, יש "אבודים"..

morancho1

New member
ניפגש בנקודת מיפגש אסטרטגית

אל תדאגי. לחלקנו יש כבר טלפונים של אחרים, כך שלא תישארי לבד, משוטטת, ושואלת האם מישהו פה ראה רפואנים לעתיד:):)

כן, זה יהיה משעשע...

"שלום, אני מחפשת רפואנים לעתיד" נשמע כאילו אני פולניה שמנסה לתפוס חתן או משהו... לדעתי, שווה באמת שנשלח בפרטי את הפלאפונים למי ש"יתפקד" למפגש, לפחות של כמה מארגנים, ככה - just in case שיהיה... אם משהו צריך טרמפים בת"א - אתם מוזמנים פרטי אליי.

סיון87

New member
רק לחזור?

נראה לי שההלוך קצת יותר בעייתי אבל לא נורא, אני כנראה אבוא עם חברה כך שאני לא אהיה לגמרי אבודה..

למעלה