מיסים על הבורסה

מצב
הנושא נעול.
מיסים על הבורסה

מיסים על הבורסה
היום כשאני מוכר ברווח הבנק מוריד לי מיד 20% מס. יש לי 2 שאלות. 1. מה זה נקרא שמחשבים את ההפסדים שלי ולא מורידים לי את כל ה20%? 2. מישהו אמר לי שאם אני יסחור בבורסה זאת אומרת יעשה הרבה קניה ומכירה יבואו אלי ממס הכנסה ויבקו יותר מ20%, זה נכון??

אושו 4

New member
איך מיטל הירושלמית כותב בלשון זכר ?

מיסים על הבורסה
היום כשאני מוכר ברווח הבנק מוריד לי מיד 20% מס. יש לי 2 שאלות. 1. מה זה נקרא שמחשבים את ההפסדים שלי ולא מורידים לי את כל ה20%? 2. מישהו אמר לי שאם אני יסחור בבורסה זאת אומרת יעשה הרבה קניה ומכירה יבואו אלי ממס הכנסה ויבקו יותר מ20%, זה נכון??
איך מיטל הירושלמית כותב בלשון זכר ?

NS101

New member
תשובות

מיסים על הבורסה
תשובות
א. קיזוז הפסדים. ב. אם אתה תרוויח מאז שכר המינימום, אז כן, תשלם מס גבוה יותר.

איך מוגדרים "הרבה קנייה ומכירה" ?

תשובות
א. קיזוז הפסדים. ב. אם אתה תרוויח מאז שכר המינימום, אז כן, תשלם מס גבוה יותר.
אם המסחר בבורסה הופך להיות כבר עבודה בשבילך, תשלם עליו מס הכנסה. יש רשימה מפורטת של קריטריונים, אבל ההגדרה המדויקת היא עניין של שיקול דעת ובמקרים גבוליים אף מאבק משפטי. מכירה וקנייה כמה פעמים בחודש אינה צפויה להיות מוגדרת כעבודה. מכירה וקנייה כמה פעמים ביום זה עניין אחר.

לא מדויק

אם המסחר בבורסה הופך להיות כבר עבודה בשבילך, תשלם עליו מס הכנסה. יש רשימה מפורטת של קריטריונים, אבל ההגדרה המדויקת היא עניין של שיקול דעת ובמקרים גבוליים אף מאבק משפטי. מכירה וקנייה כמה פעמים בחודש אינה צפויה להיות מוגדרת כעבודה. מכירה וקנייה כמה פעמים ביום זה עניין אחר.
לא מדויק
אין קשר למספר הקניות והמכירות והקצב.זה תלוי אם יש עבודה ראשית אחרת ובגודל הרווח

הבהרת הדברים

לא מדויק
הבהרת הדברים
בהחלט יש קשר למספר הקניות והמכירות והקצב, ובהחלט זה אינו השיקול היחיד. דווקא גודל הרווח אינו שיקול בכלל, אם כי גודל המחזור אולי עשוי להיות. צירפתי קישור מעמיק בהרבה

וקישור עוד יותר טוב

הבהרת הדברים
בהחלט יש קשר למספר הקניות והמכירות והקצב, ובהחלט זה אינו השיקול היחיד. דווקא גודל הרווח אינו שיקול בכלל, אם כי גודל המחזור אולי עשוי להיות. צירפתי קישור מעמיק בהרבה
וקישור עוד יותר טוב

בהחלט יש קשר, אבל זה לא הקריטריון היחיד

וקישור עוד יותר טוב
בהחלט יש קשר, אבל זה לא הקריטריון היחיד
כדי להיות "זכאי" למס הכנסה מוגדל אתה צריך לעמוד בכמה מהקריטריונים שהובאו בחוק בצורה משכנעת. אם אתה מתאים רק בקריטריון אחד, לא תשלם מס מוגדל.

לא מדויק

לא מדויק

תשובות

מיסים על הבורסה
תשובות
1) אתה בטח מתכוון למגן מס... ה"זיכוי" שהפסדים מקנים לך מתשלום מס על רווחים בעתיד... 2) לא מספיק הרבה, צריך הרבה מאוד מאוד ושגם תרוויח מזה המון... לא נראה שזו הולכת להיות הבעיה שלך בזמן הקרוב..

giladdb

New member
והמס מנוקה במקור

תשובות
1) אתה בטח מתכוון למגן מס... ה"זיכוי" שהפסדים מקנים לך מתשלום מס על רווחים בעתיד... 2) לא מספיק הרבה, צריך הרבה מאוד מאוד ושגם תרוויח מזה המון... לא נראה שזו הולכת להיות הבעיה שלך בזמן הקרוב..
והמס מנוקה במקור
אף אחד לא ידפוק על דלתותיך ______________________________ ספר בורסה להורדה חינם: http://www.f2h.co.il/998705

sandbird4

New member
לגבי שאלה 2

מיסים על הבורסה
לגבי שאלה 2
כן זה נכון. זה תלוי כמה פעולות אתה עושה בשנה והאם הרווח שלך באותה שנה היה במדרגת המס שמעל 20 אחוז אם זאת היתה הכנסה רגילה. הקריטריונים לא כל כך ברורים תאמת.

la DVD

New member
בעניין המיסוי על סוחרים

מיסים על הבורסה
בעניין המיסוי על סוחרים
יש פה פוסט שיכול לעניין אותך

מצב
הנושא נעול.
למעלה