מיני
- חדשות לגבי DVD עונה 5 ועוד

Yaki J

New member
מיני ../images/Emo58.gif - חדשות לגבי DVD עונה 5 ועוד

הDVD לעונה החמישית יוצא ב-9 בנובמבר, ויכלול תוספת מיוחדת בשם Meanwhile, in the TARDIS שתכלול שני סיקוונסים חדשים שמראים לנו מה קרה עם איימי והדוקטור בין סצינות מסוימות שראינו. עוד מידע כאן עוד משהו, קארן מאשרת שמאט נשאר בתפקידו ולא מתכוון לעזוב ושסטיבן מופט מתרגש מספיישל חג המולד. למה לעזאזל אף אחד לא מפיץ עליה שמועות שהיא עומדת לעזוב??? ואחרון חביב - קמפיין של מעריצי דוקטור הו האמריקאים קורא לסימפסונים לכלול אותם בתוכנית

Daniels44

New member
בקשר לסימפסונס-

לפי מה שריתי ביוטיוב, יש כמה פעם שפתאום מופיע הרביעי בסצינה מוזרה: http://www.youtube.com/watch?v=-Shht97R93g אבל אם יהיה פרק שלם זה יהיה ממש חזק, או אפילו עוד אזכור. בפמילי גאי, יש סצינה בפרודיה על מלחמת הכוכבים (עונה 6, פרק 1) שהם עוברים למהירות האור ופתאום יש את מערבולת הזמן, המוזיקת פתיחה, ורואים את הפרצוף של הרביעי- http://www.youtube.com/watch?v=-lVlVbsWfZk ושהופכים מריחואנה לחוקית, אומרים שכולם מסוממים, אין עבריינים, יש יותר יעילות, והרייטינג לדוקטור הו עלה לשחקים. דווקא בפיוצ'רמה אין כלום. מוזר. חוץ מקטע שהם חוזרים בזמן ומזכיר את מנהרת הזמן, אבל ל בדיוק. (עונה 4 פרק 1, די בהתחלה. מגלים מה קורה שמערבבים חור שחור ומיקרוגל שחיממו בו אלומיניום ביחדD:) אם כבר התחלתי עם אזכורים- במפץ הגדול- שתופסים לשלדון את הספה הא אומר "כל יום שני מאז שעברנו לכאן, אני קם בשש בבוקר, מכין לעצמי קערת דגנים, הולך לספה מול הטלוויזיה מעביר לבי.בי.סי אמריקה ורואה דוקטור הו". נראה לי שיש עוד אחד, אבל אני לא זוכר. ולא בטוח. יש לכם עוד אזכורים?

Yaki J

New member
יש קטע שהשאר באים לסלון ומתחילים לדבר על

כל מיני דברים ומפריעים לשלדון שמחכה לדוקטור הו ואז הוא אומר "בשלב הזה זה כבר דוקטור למה לטרוח לראות".

Yaki J

New member
וכמובן גם "העוקץ" (Leverage)

שהשתמשו באחד הפרקים בשמות הבדויים שרה ג'יין סמית' ולא זוכר עוד מי. ומי שראה את "קוויר בעיר" ו"בוב ורוז" של ראסל טי דייויס יודע שיש שם מיליון רפרנסים להו.

Lior Knight

New member
ב"העוקץ" הם השתמשו בשמות בדויים של

שרה ג'יין סמית' וטום בייקר.

Daniels44

New member
אה, וגם

ב"עדיף בלי טד" הם נכנסים לחדר עם רובוטים ישנם, ויש דאלק. וב"ספייס ג'אם" (של הלוני טונס) יש קטע ששבו המון מפלצות יוצאות ומתחילות לירות עליהם, ויש דאלק שיורה לייזרים בצרורותD=

למעלה