מיני ישראל - תחבורה ציבורית

מצב
הנושא נעול.
בטח ! בשמחה !!

רוצים שאני אעשה את העתידני להרכבה ?
ב"ה יש אפשרות כזאת (רק בלי האוטובוסים
)
בטח ! בשמחה !!

alantan

New member
סיבות אפשריות

ביקרתי שם היום וראיתי שכל נושא התחבורה הציבורית לוקה בחסר (מלבד אוטובוסים של אגד שמפוזרים שם בכמויות) - אבל עם פוטנציאל אדיר
מערכת פסי רכבת מגיעה לכל רחבי הפארק (כרגע נוסע עליה קטר אחד אדום ללא קרונות, אני מחכה בקוצר רוח לראות עליה רכבות קומותיים וקטרים ישנים). דגמי המטוסים יפהיפיים, חלקם כבר צופו בצבעי אלעל, ארקיע וחברות תעופה בינלאומיות אחרות, וחלקם מחכים לצביעה (אין דגם של נתב"ג, כנראה מחכים לפתיחת הטרמינל החדש ב-2005). בחלק מהבריכות יש סירות ואניות (ליד נמל חיפה למשל), המסועים התת-מימיים עוד לא פעילים אבל בעתיד הן אמורות לשוט. צילמתי 152 תמונות, חלקן באור יום וחלקן בתאורת לילה עם חצובה - כדאי להגיע בשעות אחה"צ המאוחרות (חמש וחצי) ולהישאר עד השקיעה. מצטרף למי שהתלונן על מחירי הדגמים בחנות המזכרות. 750
ש"ח לדגם של אוטובוס אגד? 250
ש"ח לדגם של משאית קוקה קולה? מי שמע על מחירים כאלה למוצר שהוא בעצם פרסומת של חברה מסחרית? ואני כבר פינטזתי על דגם אוטובוס אגד לחדר שלי
רציתי להתפשר על דגם של מטוס אלעל, אבל היו רק סוויסאייר ו-ALITALIA (כמה אירוני - בפארק ישראלי אין דגמים של אלעל). הביקור בפארק מומלץ בחום - הייתי בשני פארקים דומים בהולנד ובצרפת ולדעתי הישראלי עולה עליהם
סיבות אפשריות
לגבי הקטר הגלמוד - זאת תוצאה של המחסור בציוד נייד. תשאל את חן.
לגבי ארקיע וה-747 - גם לה מותר לחלום, לא?

david80

Member
אם מותר לרכבת ישראל לחלום על ה-ICE

סיבות אפשריות
לגבי הקטר הגלמוד - זאת תוצאה של המחסור בציוד נייד. תשאל את חן.
לגבי ארקיע וה-747 - גם לה מותר לחלום, לא?
אם מותר לרכבת ישראל לחלום על ה-ICE

oren*

New member
ההגה בידיים של אגד

ביקרתי שם היום וראיתי שכל נושא התחבורה הציבורית לוקה בחסר (מלבד אוטובוסים של אגד שמפוזרים שם בכמויות) - אבל עם פוטנציאל אדיר
מערכת פסי רכבת מגיעה לכל רחבי הפארק (כרגע נוסע עליה קטר אחד אדום ללא קרונות, אני מחכה בקוצר רוח לראות עליה רכבות קומותיים וקטרים ישנים). דגמי המטוסים יפהיפיים, חלקם כבר צופו בצבעי אלעל, ארקיע וחברות תעופה בינלאומיות אחרות, וחלקם מחכים לצביעה (אין דגם של נתב"ג, כנראה מחכים לפתיחת הטרמינל החדש ב-2005). בחלק מהבריכות יש סירות ואניות (ליד נמל חיפה למשל), המסועים התת-מימיים עוד לא פעילים אבל בעתיד הן אמורות לשוט. צילמתי 152 תמונות, חלקן באור יום וחלקן בתאורת לילה עם חצובה - כדאי להגיע בשעות אחה"צ המאוחרות (חמש וחצי) ולהישאר עד השקיעה. מצטרף למי שהתלונן על מחירי הדגמים בחנות המזכרות. 750
ש"ח לדגם של משאית קוקה קולה? מי שמע על מחירים כאלה למוצר שהוא בעצם פרסומת של חברה מסחרית? ואני כבר פינטזתי על דגם אוטובוס אגד לחדר שלי
רציתי להתפשר על דגם של מטוס אלעל, אבל היו רק סוויסאייר ו-ALITALIA (כמה אירוני - בפארק ישראלי אין דגמים של אלעל). הביקור בפארק מומלץ בחום - הייתי בשני פארקים דומים בהולנד ובצרפת ולדעתי הישראלי עולה עליהם
ההגה בידיים של אגד

feedback

New member
האוטובוס המסילתי הראשון בישראל!!!

ההגה בידיים של אגד
האוטובוס המסילתי הראשון בישראל!!!
בתקופת הצבא, באחת מנסיעותי הרבות בקו נהריה- ת"א, קראתי בבטאון "רק רכבת" ז"ל, כתבה שעסקה בנושא של שימוש באוטובוס עירוני ע"ג מסילת ברזל. וכאן הרעיון ממש קם לתחייה! הראש היהודי....

alantan

New member
תמונות מדליקות

תמונות מדליקות
לגבי מוזיאון אגד (העתידי), שעליו נכתב לא משמן בדפים אלה - יש למישהו מושג למה יש לדגם מבנים דמויי "שרוולים" כמו לנמל תעופה???

oren*

New member
אלה לא שרוולים, זה חלק מהגג

תמונות מדליקות
לגבי מוזיאון אגד (העתידי), שעליו נכתב לא משמן בדפים אלה - יש למישהו מושג למה יש לדגם מבנים דמויי "שרוולים" כמו לנמל תעופה???
אלה לא שרוולים, זה חלק מהגג
שמכסה את שביל הכניסה

oren*

New member
אוטובוס על המסלול

אוטובוס על המסלול

oren*

New member
הצלחתי לבודד תמונה של קטר דומה

אורן, בקשה קטנה!
אנא, אם צלמת את הקטר הבודד, אנא העלה תמונה שלו.......

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?
מתמונה אחרת (הסיבה לאיכות הנמוכה). הרכבת בתמונה לא נוסעת על הפסים, אלא עומדת על גשר.

האוטובוס במיני ישראל ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מתמונה אחרת (הסיבה לאיכות הנמוכה). הרכבת בתמונה לא נוסעת על הפסים, אלא עומדת על גשר.
האוטובוס במיני ישראל

אוטובוס זה אינו דומה בכלל לאוטובוסים של אגד ושימו
כולכם !!!!!!! את האוטובוס הזה שהוא תוצרת סין ניתן לקנות ב- 39.90 ש"ח בלבד בחנות הצעצועים האן ברח' שמאי בירושלים !!!! בסך הכל קנו אותו בפרוטות וצבעו אותו לבד בצבעי אגד ! הצבע לפלסטיק בגוון ירוק עולה 17.90 ש"ח בלבד כך שהעלות של האוטובוס היא בסך הכל 57.80 ש"ח בלבד !! הבנת את זה ברוך ??????????????????????? אל תתנו לאף אחד לעבוד עליכם !!! הפרופ' !

oren*

New member
ומה עם מדבקות הסמל של אגד?

האוטובוס במיני ישראל

אוטובוס זה אינו דומה בכלל לאוטובוסים של אגד ושימו
כולכם !!!!!!! את האוטובוס הזה שהוא תוצרת סין ניתן לקנות ב- 39.90 ש"ח בלבד בחנות הצעצועים האן ברח' שמאי בירושלים !!!! בסך הכל קנו אותו בפרוטות וצבעו אותו לבד בצבעי אגד ! הצבע לפלסטיק בגוון ירוק עולה 17.90 ש"ח בלבד כך שהעלות של האוטובוס היא בסך הכל 57.80 ש"ח בלבד !! הבנת את זה ברוך ??????????????????????? אל תתנו לאף אחד לעבוד עליכם !!! הפרופ' !
ומה עם מדבקות הסמל של אגד?

הדפסת מדבקות

אפשר לייצרן לבד בפוטו-שופ או להיכנס
לאחד משני האתרים של אגד ולהדפיס לך עותק שניתן להקטינו / להגדילו וכו". זה ממש בנאלי.
הדפסת מדבקות
אפשר אמנם ליצור במחשב עותק של סמל אגד, אבל מכיוון שהוא לבן, יהיה קשה מאוד להדפיס אותו במדפסת ביתית רגילה.

לא שמת לב שיש נייר ירוק זהה לזה של

הדפסת מדבקות
אפשר אמנם ליצור במחשב עותק של סמל אגד, אבל מכיוון שהוא לבן, יהיה קשה מאוד להדפיס אותו במדפסת ביתית רגילה.
לא שמת לב שיש נייר ירוק זהה לזה של
אגד ב"גרפוס" או "מורן" בחבילות של A4 ??? גם בחיפה ניתן להשגה וחוץ מזה חן - אני מתפלא עליך ! אפילו טירון כמוני בפוטו-שופ כבר הכין כאלה פעם...

מצב
הנושא נעול.
למעלה