מינוי האלוף מתן וילנאי לקבינט

גדי

New member
מינוי האלוף מתן וילנאי לקבינט

בס``ד , אדר התשס``א. 16.3.01 לכבוד שר החוץ מר שמעון פרס. כבוד השר ! הנדון: מינוי האלוף (במיל.) שר התרבות המדע והספורט מתן וילנאי כחבר קבינט הביטחוני מדיני. 1.מפלגת העבודה הסמיכה אותך להחליט מי הם שני השרים אשר ייצגו את מפלגת העבודה בקבינט הבטחוני מדיני. (בנוסף שר הביטחון ושר החוץ). 2.כבוד שר החוץ! בקבינט הבטחוני מדיני, ראוי כי ישתתפו בו מיטב המוחות והכוחות עם הניסיון והכישורים המתאימים ביותר ללא כל שיקולים פוליטיים אלקטורליים , המעידים על מעמד וכוח ,כזה או אחר במרכז. (מעמדו וכוחו של מתן וילנאי במרכז ובקרב חברי המפלגה חזק ואיתן והעדות לכך, תוצאות הפריימריס ותוצאות הבחירות במרכז האחרון). 3. מפלגת העבודה זכתה והתברכה באישיות צבאית ובטחונית מהמעלה הגבוהה ביותר אשר מילא את כל התפקידים הבכירים, המורכבים והמסובכים בצה``ל עד לתפקיד אלוף פיקוד וסגן הרמטכ``ל .(ואלמלא שיקולים אישיים ולא מוסריים היה מתמנה גם כרמטכ``ל). 4.כמי שהכיר את השר מתן וילנאי שנים רבות במסגרת השרות הצבאי בנקודות זמן ובצומת החלטות חשובות ומורכבות בדגש על תקופת האינתיפאדה עם כל המשמעויות הנובעות מכך, אין בי ספק כי הוא השר אשר חייב לייצג את מפלגת העבודה בקבינט הבטחוני מדיני. 5.השתתפות השר מתן וילנאי בקבינט הינה ברורה מתבקשת ומחוייבת המציאות והיא נטולת שקולים פוליטיים , זרים. 6.ברשותך ,אזכיר לך כבוד שר החוץ, את הברכות והמילים החמות שהרעפת על השר מתן וילנאי בסיום ההצבעה במרכז , כאשר ציינת את אישיותו המיוחדת , נסיונו הצבאי ואת האמון אשר זכה לו מתן וילנאי פעמיים – בפריימריס ובמרכז . 7..אני פונה אליך ואני בטוח כי פנייתי למנות את מתן וילנאי כנציג המפלגה בקבינט הבטחוני שותפים לה אלפי חברים מחברי מפלגת העבודה ואלפי אזרחי המדינה שאינם חברי מפלגת העבודה. 8.אני פונה גם לחברי הכנסת ולשרי מפלגת העבודה, להתעלות משיקולים פוליטיים ומאבקי כוח ולתמוך ,עניינית ומקצועית , במתן וילנאי כחבר קבינט הבטחוני מדיני. 9. אני בטוח כי התבונה , שיקול הדעת והשכל הישר שלך הם שיכריעו בהחלטה למנות את מתן וילנאי כשר המייצג את מפלגת העבודה בקבינט הבטחוני מדיני. 10. בברכה. העתקים: שרי וח``כים מפלגת העבודה. גדי בשירי (סא``ל במיל.) באר-שבע.

hreuven2

New member
הפעם אני תומך בך

אם האלטרנטיבה היא דליה איציק שרת התעשיה והמסחרה

שרוף

New member
מה זה משנה אם אתה מחליף

אפס באפס התוצאה היא אותו הדבר.

שרוף

New member
האלוף מתן וילנאי

הוא מוטציה חד וחלק. אפשר להשוות אותו לזונה בסיפור של ברנארד שאו. פוליטיקאי חלקלק שמדבר הרבה ואומר כלום. כאדם שגדל בצבא ותומך נלהב של חוק טל נגד גיוס שווה לכל אזרח בישראל לצה``ל הוא בושה וחרפה.

למעלה