מינוי בראפידשר

danistar

New member
מינוי בראפידשר

קניתי היום מנוי חוקי דרך האתר שלהם בארה"ב . יש משהו על הגבלה של 5G של הורדות . אחרי שהורדתי קובץ אחד בגודל דומה נרשם לי שעברתי על את ההקצאה ואני כמו משתמש שאין לו חשבון. מישהו יכול לעשות פה סדר ולהסביר לי מה קורה פה ?? עשיתי חשבון פרמיום באתר שלהם , שילמתי ולמה אני לא יכול להוריד כמו שצריך ?? מהאתר שלהם בארה"ב אני לא מצליח להבהין כלום ממה שהם אומרים . האתר הישראלי יותר גרוע . יש הגבלה יומית לכמות המידע שאני מוריד ?? יש הגבלה על הכמות בכלל ?? איך מגדילים את ההגבלה אם יש כזאת ?? איך מבטלים מינוי אם אני רואה שזה הכל בלוף ??

ariko777

New member
רפידשר

1. זו חברה אירופאית והאתר שלהם בגרמניה ולא בארה"ב 2. כמו כל שירות שאתה צורך יש לו גבול ועברת אותו. ה 5 ג'יגה הוא לזמן מסויים ואחרי שתמתין תוכל שוב להוריד עוד 3. אתה יכול לעשות מנוי נוסף ולקבל עוד 5 ג'יגה איתו. 4. יש להם כל מני פטנטים להגדיל את המכסה שלך - למשל אם אתה מעלה. בהצלחה בהורדות שלך.

danistar

New member
מנוי נוסף ??

אין אפשרות להגדיל נפח מנוי קיים ??הרי גבול של 5G זו ממש בדיחה בימייינו . יש אפשרות לבטל מינוי קיים ?? ( נוצר רק היום בבוקר )

marvin2

New member
צריך לקרוא את החוקים לפני שמשלמים

רפיד שר הכי גדולים, אז הם פחות או יותר עושים מה שהם רוצים. המנוי של רפיד שר עובד פחות או יותר כך. כל יום אתה מקבל 2-3 גיג'הביט להורדה, כאשר אתה יכול לצבור עד 20 גיג'הביט. (זה נכון ללפני חצי שנה אני חושב, הם משנים כל הזמן את החוקים) אתרים אחרים הם ללא הגבלות, אבל להיצע ולמהירות של רפיד שר אין הגבלות

ariko777

New member
הגבלות

אין בעולם דבר שהוא ללא הגבלה. רפידשר משלמת על הקישורים שלה לאינטרנט על פי נפח שימוש. וכך גם הלקוחות שלה משלמים לה על פי השימוש (רק קצת/הרבה יותר כדי שהיא תוכל גם להרוויח מכל העסק). כל מי שיספר לכם ש"אין הגבלה בכלל" הוא מספר סיפור.

danistar

New member
זהו שהם לא מדברים על כמויות הורדה

רק על העלאות. יש אפשרות לבטל את המינוי או לחלופין להגדיל את הנפח היומי ??

ariko777

New member
לבטל

לבטל - תברר אצל מי שקנית להגדיל - כפי שאמרתי, לפי מה שאני יודע, אתה פשוט יכול לקנות עוד אחד ולנצל מה שמגיע לך בכל אחד בנפרד. שים לב שאם אתה באמת מתכוון לטחון 5 ג'יגה ביום - תחפש לך ספק אינטרנט שיהיה ידידותי לכוונה כזאת... כי גם השימוש בתשתיות הבין לאומיות עד רפידשר עולה הרבה כסף לספקיות האינטרנט ואני לא בטוח שאתה באמת רוצה לשלם אותו.

Mabina

New member
אתה מוגבל ל-5 ג'יגה ביום למנוי הזול ביותר

לפעמים אתה יכול להוריד יותר מ-5 ג'יגה אם אין ביקוש לשרתים, יצא לי כמה פעמים להוריד הרבה יותר מ-5 ביום.. וכן, אתה יכול להרחיב את כמות המידע שאתה מוריד בלשדרג למנוי קצת יותר יקר, תבדוק בעמוד הפרימיום שלך

danistar

New member
trafficshare

האים האופציה של ה trafficshare של למשל 100G ב 10 יורו נוספים זה ל 100G כל חודש של המינוי או חד פעמי ?? אני אגב גולש בבזקבינלאומי על תשתית ADSL במהירות 5G .

Mabina

New member
אני חושב שזה חד פעמי..

כל יום כשאתה מוריד יותר מה-5 ג'יגה שמוקצים לך, הוא מתחיל להוריד לך מה100G ששילמת עליהם..

none77

New member
5 GB

יש הגבלה ל 5 GB אבל אתה יכול ליצבור עד 5 ימים ז"א שאם לא הורדת 5 ימים תוכל ביום החמישי להוריד 25 GB לא הורדת 70 יום כנ"ל כנראה שהורות 5 GB ביום הראשון ולא צברת כלום למי שמוריד כל היום שישתמש בusenet לי מספיק rapid share http://rapidshare.com/agb.html

danistar

New member
ניסיתי את זה הלילה

בין 2 ל 10 בבוקר ואכן ירדו לי הרבה יותר מ 5G . באמת השעות שנקראות "HAPPY HOUR" שהן לפי מה שהבנתי בין 2 ל 10 , יש כאן מספיק בשבילי . הבעיה היא המהירות של ההורדדה - 5G . אני מחכה בקוצר רוח שתגיע הרשת החדשה לאיזור . אני חייב להגיד שקצב ההורדה היה מצויין . יש אפשרות להפעיל מנגנון שיתחיל את ההורדה ויסיים אותה לפי שעות מסוקשות , הכל אוטומטי (-: נראה איך ילך במשך השבוע .

ariko777

New member
זה אומר שהורדת כל הלילה בערך ב 250KB

יפה לך ולספקיות שלך. חשבתי שאני היחידי שחושב שהאינטרנט בארץ לא רע...

danistar

New member
הורדתי ב 600-650 ולפעמים יותר מזה

בבוקר כשקמתי היה 625 על הצג .. הספקית שלי היא בזק בין לאומי ....

למעלה