מין אנאלי

בני32

New member
מין אנאלי

אשמח לשמוע מה כן מענג במין אנאלי הצעות לשיפור ההנאה וכולי´

P u s s i c a t

New member
עונג זה דבר שמרגישים

לא שומעים.... לשיפור? פתיחות מחשבתית - זה קודם כל. סיכוך הולם - KY או כל ג'ל סיכוך על בסיס מים. רק לא שמן ובטח לא שמן תינוקות! אוירה מתאימה, עדינות, רגישות, לפחות בתחילת האקט. השאלה היא מהצד החודר או הנחדר?

vaselius

New member
חשבתי שרק אצל

פולניות לא שומעים עונג
אבל ברצינות, מקווה שהבחור הפנים את אחד הכלים החשובים ביותר להנאה מסקס: פתיחות והשני (ובעצם העיקרי): כבוד והתחשבות

P u s s i c a t

New member
אין לי מושג

מה קורה אצלן, מלבד סיפורים אבל גם לסיפורים אני לא מאמינה. אם רק היית שומע אילו פנטזיות אני שמעתי מגברים... ובפעם השבעת אלפים חמש מאות שמונים וארבע - אני לא פולניה ! חכה חכה בבית...

גיורא א

New member
אורגזמה אנאלית - יש כזו??

האם יש נשים שמגיעות לאורגזמה מזיון אנאלי? נתקלתי בכאלה אבל אני חושד שהן זייפו. מה האמת?

P u s s i c a t

New member
את האמת תוכל לשמוע ממי שהיית אתה

אם מישהי הגיעה לאורגזמה מסקס אנאלי - אולי היא יודעת על מה היא מדברת. גבר יכול להנות מזה כי מערכת העצבים האנאלית שלו נמצאת בפנים. מערכת העצבים האנאלית של האשה נמצאת "על פני השטח" שבכניסה לפי הטבעת. מה שנקרא "מסביב" לכן גירוי ע"י הלשון, ע"י אצבעות, או "סתם" ע"י חיכון האזור מבחוץ יכול לרגש אותה יותר מהחדירה עצמה. חדירה לחלק מהבחורות היא אכן אקט מרגש - אם בגלל המחשבה על המעשה, אם מהכאב הקל שחלק אוהבות להרגיש. אני יכולה רק מעדות אישית להגיד שמחדירה אנאלית לבד - אני לא יכולה לגמור - בלי גירוי של הדגדגן, אבל בהחלט אפשר למצוא בזה דברים מהנים שיקרו? לא יודעת. לך? לא בטוח. לא יודעת באיזו תנוחה עשיתם את זה, אז לא יכולה לקבוע בוודאות

חופ שיה

New member
ממה שידוע לי

ומניסיוני עינוגים וחדירות אנאליות כגון : לשון, אצבע, דילדו, זין **בלבד** לא מביאות לאורגזמה, הדגדגן תמיד מצטרף לחגיגה ואולי אם הייתי גומרת מחדירה אז לא היה צריך את הדגדגן,אולי
. בכל אופן כשמגרים אותי אנאלית הדגדגן שלי "צועק", מתפתל, מתחנן לליטוף, שיפשוף ואז נפתחת הדלת לאורגזמות היותר טובות שיש.

יש את הסרט ROAD TRIP

, שם הם הולכים לתרום זרע עבור כסף. אחד מהם מבקש עזרה מהאחות והיא דוחפת לו אצבע לתחת והוא משפיך מזה. אולי זה באמת יכול להיות?? איפה כל הרופאים של הפורום???

לא.

האחות פוט לולחצת לו על איזה משהו בפנים [בלוטת הערמונית?] והוא גומר. אבל שוב, זה סרט, אין לי מושג אם זה אמיתי...

P u s s i c a t

New member
כן הם יכולים

אם נוגעים נכון בנקודה הנכונה בהחלט. כמו שאמרתי - ההבדל בינם לביננו - שאצלם מרכז העצבים האנאלי הוא פנימי שלא כמו אצלנו - חיצוני

עכשיו אני מבינה

למה תמיד נהניתי כשמלטפים אותי מבחוץ, ואף פעם לא רציתי להכניס אותו פנימה.

Shmuel71

New member
שלום בלתי צפויה

היי שלום מעולם לא התנסיתי בזה אך חושב שזה לא כל כך נעים ולא בטוח שמגיעים להנאה ביי יום טוב

חופ שיה

New member
למרות שכבר ענו לך

אני לא ממש מנוסה בזיונים אנאלים לגברים (חבל
)ולכן אין לי מושג אם רק גירוי הערמונית תביא לאורגזמה, מה שכן, אני כמעט בטוחה (על סמך סיפורי גברים) שכמו שנגיעה בדגדגן בעת גירוי אנאלי לאשה היא בגדר "must " , כך אצל הגברים האוננות היא תוספת לשילוב שגורם להם פורקן מאד חזק. כמה לא מפליא שאין כאן גברים שיכולים לענות על זה.

רק שכל הזמן מספרים לנו

שנקודת ה"G" שלהם היא ברקטום, ואם זה מקביל ל"G" שלנו אז זה אמור, לפי התיאוריה, לעשות את העבודה בלי ה"must" של האוננות במקביל. איזה באלאגן....

למעלה