מים מים מים

אני שותה מי עדן במקום מים מהברז.

חוסכים איפה שרק אפשר. בעיקר במקלחות. אין יותר ישיבה באמבטיה.. טוש ויוצאים.. כלים. סיבון כל הכלים.. ואז שטיפה. אצל השוויגער שלי משתמשים במים של המקלחת לשטיפת ריצפה.. אני עדיין לא בנויה לזה

אצלי בבית התחלנו לצמצם בהוצאות המים

מקלחות יותר קצרות, בשטיפת הכלים אנחנו קודם כל מסבנים את הצלחות והכוסות ורק אז שוטפים. עברנו לשתות מי עדן גם כן ובסך הכל מרגישים צמצום בהוצאות המים.

בעלי חסם את הניאגרה..

באחד מהשרותים. שני הכפתורים משמשים לחצי מיכל. פשוט לא יאומן. חסכון של 15 קו"ב בחודשיים.

candy77091

New member
אנחנו חוסכים מאוד

משתמשת במי המקלחת - אבל זה לא ממש המים שמתקלחים בהם אלא למשל כשאת מדליקה את ברז המים החמים עד שהמים נהיים לך באמת חמים ברמה שאת יכולה להתקלח בהם יורד מלא מים קרים אז אני שמה גיגית ולשם אני שופכת עד שנהיה לי מים חמים ואת זה אני שמה בדלי לשטיפת רצפה. לא משאירה ברז פתוח תוך כדי סיבון הגוף או הכלים.

האמת? לצערי הרב אנחנו חסכוניים במים...

מכל מיני סיבות כמו שאנחנו אוכלים כל הזמן בחד-פעמי (כן, הכי לא אקולוגי בעולם, יש לי ים ייסורי מצפון על כך, אל תוסיפו....) כך שיש מעט מאוד כלים לשטוף. רצפה אנחנו לא שוטפים בתדירות גבוהה- שוב חסכון. ואני לא אמשיך לתאר את החסכנות שלנו במים- כי זה מביך.... רק דבר אחד מחרפן אותי- אני לא מצליחה להרגיל את האיש לסגור את המים בזמן שהוא שוטף כלים, ופשוט כואב לי הלב לראות את המים זורמים ככה.... הנחמה היא שזה ארוע נדיר, כאמור...

למעלה