מילים לשיר עומרי!!

מילים לשיר עומרי!!

מי שמעוניין בשיר שישלח לי את המייל שלו. עומרי ========== עומרי יבוא יום ילדי ולא העמוד מול קיברך בדמעות אינך מת עוד. אתה נימצא תמיד בתוכי ומסביבי. עומרי יבוא יום ילדי ולא העמוד מול קיברך בדמעות אתנה נימצא תמיד בתוכי איתי ומסביבי. זמן שעובר מחדד את הכאב ומעצים את הגעגועים הגעגועים האלה הם משהו שנימצא מעבר לכאב. יש תחושה שהחיים לא צודקים. אתה נותן לי כוח להיתמודד כוח כזה ששום סבל בעולם לא יכול לעמוד מולי. אתה ילד של אהבה שמאמין בחיים. אוהב אותם את השימחה את החברים ואת המוזיקה. עומרי יבוא יום ילדי.... אתה מלמד אותי מה זאת אהבה. איתך החיים הם כבר לא שחור לבן אתה צובע לי את החיים בשימחה הגדולה שלך. ועכשיו נישאר לקחת כמה שיותר מהשימחה הזאת האופי שלך החיוך שלך. וליזכור אותם ולישאוב מהם אהבה אני יודעת שביום מין הימים אהייה מסוגלת לעמוד מול קיברך ולא הקונן שאני מרגישה רוח נושבת אני יודעת שזו הרוח שלך. עומרי יבוא יום ילדי ולא העמוד מול קיברך בדמעות. כי אינך מת עוד. אתה נימצא תמיד בתוכי ומסביבי עומרי. יבוא יום ילדי ולא העמוד מול קיברך בדמעות אתה נימצא תמיד בתוכי איתי ומיסביבי. כשהביט למעלה הראה ציפור חופשייה ומהירה אדע שזו הנפש שלך הנשמה שלך שמביטה אליי. עומרי יבוא יום ילדי...

למעלה