מילים לשירים של פוליקר

shmuel16

New member
מילים לשירים של פוליקר

מי שצריך, יש לי מילים לשירים של פוליקר שברשימה וגם לאחרים הכל במסר פרטי מילי לשירים של יהודה פוליקר אהבה הורגת אהבה הורגת איך קוראים לאהבה שלי איך קוראים לאהבה שלי אילו הייתי איתך אילו הייתי איתך אל הלילה אלקו אלקו אם יש עוד חלום אם יש עוד חלום אני רוצה גם אפר ואבק בגלל בוקר יום ראשון בתוך הפקק האינסופי ג'ינג'י גג העולם גם אני רוצה דברים שרציתי לומר האור בקצה האמת ששכחנו היום את צוחקת הילד שבך הנסיך המאושר הצל שלי ואני התחלה חדשה והילדים באים זינגוואלה חופשי זה לגמרי לבד חלון לים התיכון יום שישי יורם כשתגדל כתמים לא יודע לילה טוב מה יהיה יהיה מזוודות משמרת לילה נמס בגשם עיניים שלי פה ושם בארץ בן גוריון פחות אבל כואב פנים אל מול פנים פרח קין רדיו רמאללה רומיאו יהודה פוליקר - רומנטיקה זולה יהודה פוליקר - שיר אחרי הגשם יהודה פוליקר - שיר ערש ישן יהודה פוליקר - שלושה ימים גידי גוב ויהודה פוליקר - גבר בעיר גידי גוב ויהודה פוליקר - גבר בעיר גידי גוב ויהודה פוליקר - יש אי שם יהודה פוליקר ועמיר בניון - דברים שרציתי לומר

ענתי44

New member
../images/Emo6.gif"חמוד אתה"

יש פה אנשים שאם תעיר אותם באמצע הלילה הם מדקלמים לך בעלפה כל שיר של יודה.... כולל שיר העלייה להפועל עכו

shmuel16

New member
יהודה פוליקר ומוזיקה יוונית

פרשיות השבוע כיפה - Israel כשאומרים על שירים של זמר שהם מזכירים כל כך הרבה שירים אחרים, מ'הפרברים', 'השלושרים', דרך אהוד בנאי, מאיר אריאל ועד יהודה פוליקר ומוזיקה יוונית - אז כנראה שזה לא דומה לשום דבר שאנחנו מכירים. שולי רנד מתיך את כל ההשפעות האלה אל שירים נוגעים ומורכבים, בשירה ובהגשה המיוחדת שלו. מה שובה כל כך בשולי רנד? האם זה רק הכישרון? אולי זו הפרדוכסליות הברסלבית הזו, שבה השחקן משחק בבגדי עצמו, או שר ברצינות תהומית מילים מעלות חיוך. זה מגלה את הכנות שיש בה המון חן, אבל שולי רנד בעיקר מתפלל. מתפתל ומתפלל. ... http://www.kipa.co.il/now/show.asp?id=27192

למעלה