מילות מפתח בדפים

israel4ever

New member
מילות מפתח בדפים

שלום לכם, במהלך תיוג של ביטויי מפתח (Keywords) בתגי meta, תהיתי אם מנועי חיפוש יודעים לבנות ביטויים חדשים מהבטויי מפתח של הדפים. לדוגמא, ה-Keywords האלה: "מטוס, מהיר, ירוק" עכשיו, נניח שמישהו חיפש בגוגל "מטוס מהיר ירוק", האם אני אקבל סיכוי זהה להופיע במקומות הראשונים לעומת אם הייתי כותב ב-Keywords: "מטוס מהיר ירוק"?

גבוהית1

New member
גוגל יודע ברוב המקרים

לשייך לביטוי נניח את מקדמת אתר בשם טיולים מזמרים בצפון את יכולה לכתוב טיולים מזמרים, בצפון ואז יש לך את הביטוי השלם ועוד אופציה בצד. ככה גפ תעשי עם מטוס מהיר, ירוק לגבי השאלה שלך אם מישהו רשם את כל הביטוי האם הוא יופיע ראשון אממ כאן מגיע החלק שלא על הטייטל לבדו מסתמך גוגל במידה והכל זהה בין האתר שלך לאתר השני שבחר את אותה תגית רק עם הביטוי המדוייק ולא עם הפסיקים אז כן הוא יעלה ראשון אבל רוב הסיכויים שלא כך הדבר בקיצור תרגישי בנוח

דלמטית

New member
גוגל לא מתייחס לתגית keywords

http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/09/google-does-not-use-keywords-meta-tag.html

israel4ever

New member
->

את זה אני מטיל בספק כיוון שהנסיון שלי מראה אחרת. אבל אין ספק שמילות המפתח כבר לא משפיעות כמו פעם.

דלמטית

New member
כמו פעם? העדכון הזה יצא לפני כמה חודשים :)

לדעתי הזמן יהיה זה שיכריע סופית. אגב, מניסיון התגית הזו השפיעה ועדיין משפיעה על bing + walla

למעלה