מילון המונחים הלא-גמור

נוגה2000

New member
מילון המונחים הלא-גמור

להלן קטע שהכנתי עבורכם, אחרי שיטוט מסוים בהודעות שלכם: מספר אמיתות על חי הנישואין: קצת לבעלים:
מה שתקבל כשתגיד לה שהחברה שלה כזאת כוסית, שהיא מזכירה לך את אותה לפני הרבה שנים.
מה שתקבל אם תגיד לה שהחברה שלה נראית זוועה והיא חייבת דיאטה דחוף
אסור להסתכל, אסור לפנטז, אסור לחשוב
מה שתקבל כשתגיד לה שהמרק אצל אמא שלה היה טיפה מלוח
(מאוהב) מה שהיית לפני שהתחתנתם, ואז הגיעו הילדים, המשכנתא, והפעם בשבועיים סקס
"למה אף פעם אתה לא מביא לי פרחים? לא מגיע לי? אתה לא אוהב אותי יותר? מה כבר אני מבקשת?"
"אני חושב שאני עדיין גבר ממש מציאה, אפילו שאני נשוי"
וככה אתה נראה כשאתה לא רק חושב את זה אבל גם מבצע
זה מה שאתה חושב שמקומך בבית
וזאת האמת הצרופה
"יש לילד בעיה בגן/אני צריכה שמחר תעשה משהו בשבילי/תקום לילד/תביא לי מים/יש לי צירים..."
"תחבק אותי קצת, אז מה אם לספרד הורחק שחקן? יביאו מישהו במקומו" וגם בשבילכן יש לי כמה דברים:
שתדעי שאת רק חושבת שהוא לא שומע שהילד בוכה
"אני נורא עייפה, מחר אני אתן לך קצת" (היית מת, אולי בשישי-שבת)
"אנחנו אף פעם לא מדברים, אתה אף פעם לא מקשיב לי, נמאס לי"
תשכחי מזה, את פה בשביל לשמור שהילדים לא יתחשמלו, להכין אוכל, לכבס, לגהץ, ולוותר על הקריירה שלך כדי שהוא יוכל להגיד לחברים שלו שהוא מועמד רציני להיות מקודם למשרה של זה-שיושב-ליד-העוזר-של סגן-הסמנכ"ל-של-מנהל-התפעול
תשכחי גם מזה
או שאת לידו, או שאת מצטופפת בין הכסאות של הילדים ונמרחת ב"גמדים" כדי שישבעו ואולי ירדמו סוף סוף עד שנגיע
"את רוצה שנלך היום לסרט החדש של ואן דם- וניקח ביביסיטר?"
ככה הוא היה כשרק הכרתי אותו
ותראו עם מה אני תקועה היום
תתנחמי בזה שיש נשים שהן במצב הרבה יותר גרוע ממך
"אני לא מוכן לרדת עם הכלב/לרחוץ כלים/להחליף חיתול/לעשות קניות/לקפל את הכביסה/לשלם את החשבונות/לעשות סדר אצל הורייך/לעשות משהו אצל הורייך/לצאת עם החברה המעצבנת שלך והחבר החדש שלה/לחבק אותך אחרי"
התשובה לכל אחד מהסירובים
"כמה פעמים אמרתי לך לא לזרוק את המגבת על הריצפה/לא להשאיר את הנעליים שלך בסלון/לציין ליד אמא שלי את האוברדרפט שלנו"
אמא שלה שמעה את מה שאמרת זה לבינתיים. תהנו.

למעלה