מילואימניקים שהתפקדו למפלגה

מילואימניקים שהתפקדו למפלגה

שלום רב שמי ירון ואני קצין חי"ר במילואים. התפקדתי לאחרונה למפלגת העבודה מתוך אמונה בדרך באופן כללי וגם מתוך הבנה שההשפעה שלי על מה שקורה במדינה לא יכולה להסתכם אך ורק בהצבעה כל 4 שנים (או כל שנה ושמונה חודשים ע"פ הממוצע) בבחירות כלליות. אני רואה צורך בהתפקדות של אנשים פשוטים כדי להוריד עד כמה שאפשר את כוחם של קבלני קולות ציניים בכל המפלגות בישראל ולהשאיר את ההכרעה בידי אנשים שבאמת רוצים להשפיע ולשנות. אני כותב כאן בנושא שנוגע לי מאוד, וזה בעית המילואים. כדי שנוכל לשנות משהו בנושא זה (את המה והאיך נשאיר להמשך) אני קורא למילואימניקים שהתפקדו למפלגת העבודה לחבור למעין פורום שיוכל לדון ולקבוע דרכי פעולה בתוך המפלגה כדי להשפיע דרך חברי הכנסת והמתמודדים על כל בעיות המילואים השונות. נוכל ליצור קבוצת לחץ משמעותית (ואני מדגיש שאין הכוונה לקבלנות קולות או עמידה מאחורי מועמד מסוים) אם נתאגד ונפעל כגוף רחב. אני מודע לכך, וגם אני באותה סירה, שכולנו עייפים מהצהרות והבטחות ושהפכנו להיות יותר ויותר ציניים. אבל אני בטוח שמי שהתפקד למפלגה עדיין בוערת בו איזושהי אש ורצון לשינוי ולהשפעה. שוחחתי עם חברים מילואימניקים רבים על כך ואני רואה גם לנכון לעודד חברי מפלגות אחרות לעשות דבר דומה - זוהי דמוקרטיה יומיומית ולא דמוקרטיה של פעם בארבע שנים, וזה המפתח לשינוי. יכול להיות שישנו כבר פורום כזה - אני אשמח להצטרף אליו. אם לא... בואו ונחבור ונתחיל אפילו בצעד קטן. שיהיה לנו רק טוב- ירון

EverMan

New member
אני חדש בכל העסק ...

אז זה כרגע לא כ"כ מה שעומד בראש סדר מעייני ...

TheHock

New member
עלמה בדיוק אתה רוצה להילחם?

לא בציניות - אני שואל באמת. אני משוחרר רק שנה וקצת והמילואים היחידים שעשיתי היו אימון (אפילו במלחמה לא גיסו אותנו). אז אני באמת לא יכול להגד לך שאני מבין הרבה בנושא.... אשמח לשמוע יותר למה בדיוק אתה מתכוון

למעלה