מילא הכתבה, העיקר התגובה !!! ראו

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
זה הגיוני

אפי ! תודה על התגובה במעריב, גם אני
מתחיל לחשוב כמוך - הוא נראה לי כ"קטר 616". אני מתרשם מהויכוח איתו שהוא מאוד היה רוצה להשתלב במערכת של המוזיאון. הרי אם הוא ילשין על מה שהוא כתב שם, אולי הוא חשב שזו הדרך לזעזע את המע' וכך אולי הוא יוכל לתפוס את מקומו של יעקב שלום. הרי הוא אוצר ומבין בתחום וזה מסתדר לי מצויין עם כל מה שהוא כתב. כמובן שאלו הן רק השערות ואני לא קובע פה שום עובדה אבל אם תחשוב על מה שהוא כתב תראה איך זה משתלב מצויין עם כל שרשור התגובות שלו במעריב..."ותחשבו על זה"...
זה הגיוני
זו הרילא כתבת שער ומשום מה ממש במקרה מגיע לויכוח המר לאחר מספר דקות... האלמוני תחת הניק קטר 616...! וממש במקרה... הוא ממש יודע מה קורה שם .. אתה מבין זו מערכת כל כך משומנת וכבדה [מוזאון הרכבת] שזה פשוט חלק מההיום של כל אזרח ואזרח במדינת ישראל! [ציניות] ככה שאותו קטר 616 מנדב מידע מרצונות החופשי וה"תמים" הבן אדם ככל הנראה אוכל את ה
שדווקא במקום כזה הוא לא מצליח להכנס שזה איך אומרים "ליד הבית" ולפי הסיפור חיים שלו, היה מעורב במקומות אחרים וגדולים בעולם. השאלה עד כמה מבוסס ה"מידע האמין" שהוא הלשין כביכול למערכת מעריב מוגש כחומר למחשבה

כל מילה בסלע ! שפירא=מספר 1 !

תודה, היתרון בפטנט הוא שאנחנו
אנחנו משלימים מידע זה לזה, ועם ישראל מרויח. וזה העיקר. ואתה יכול להסמיק, רק אנשים ישרים וטובים עדיין מסמיקים היום, ואני שמח להיות בחברתם של אנשים כאלו, ואם ראית הפסקתי לכתוב בפורומים אחרים (חוץ ממורי דרך) כי אני רוצה להרגיש בין חברים ולא להיות בכוננות שאולי מישהו יתקוף, ופה בפורום למרות היתקלויות קטנות מה שסביר בין בני אדם, יש חברות וחשים כמו בבית, ועובדה שאנשים למרות כל עומס החיים, נפגשים גם מחוץ לפורום.
כל מילה בסלע ! שפירא=מספר 1 !
תמיד אתה יודע להגיד את המילים הנכונות בזמן הנכון !

elians

New member
אביתר מה המאמץ

קטר מס' 70413 למשה דניאלי:
70413 413 BEYER PEACOCK 6993 1940 8299 הועבר לרכבת בריטניה כקטר מס' 48289. קטר זה הוחזר למחלקת המלחמה (WD) בשנת 1941. נשלח לפרס והוכנס לשרות ברכבת הפרסית בחודש דצמבר 1941 בקבלו את המס' 41.102. הופעל בפרס בשנים 1941 - 1946. בחודש נובמבר 1944 מוספר מחדש על-ידי מחלקת המלחמה (WD) במס' 70413. הועבר לכוחות המזרח התיכון בארץ-ישראל (MEF) בחודש יוני 1946. אוחסן בסדנאות הרכבת באכזיב באותו חודש. אוחסן בסדנאות הרכבת באכזיב גם במהלך שנת 1947. אוחסן בסדנאות הרכבת בסואץ בשלהי שנת 1947. הקטר מוספר שוב בחוזרו לאנגליה כ- BR 48289 בשנת 1948. הוכנס לשרות פעיל ברכבת הבריטית (BR) בין חודש אוגוסט לבין חודש דצמבר 1949. כזה מידע קיים, אדון דניאלי, על כל קטר ועל כל קרון ! - נוסעים, משא או כל אחד אחר. הכל ממוחשב ומאורגן פיקס-פוקס. שבת-שלום דניאלי !
אביתר מה המאמץ
הוא סתם מנסה לעצבן ולעשות רעש. לא חסרים כאלו אנשים.

לא, הוא דווקא כתב במעריב דברים

אביתר מה המאמץ
הוא סתם מנסה לעצבן ולעשות רעש. לא חסרים כאלו אנשים.
טובים בשבחו של פול אבל לא דייק לגבי דרך התנהלותו של הארכיון. הבעיה הקרדינאלית היא חוסר מקום ומחסור בכח-אדם. מי שמנהל את הארכיון חייב להיות אדם שמבין ברכבת ושרכבת היא אהבת חייו הראשונה ! יש בארכיון מיליארד דברים לסדר וחובה להבין היטב ולדעת את החומר על בוריו, כדי לדעת איך לסדר נכון בצורה כזו שחומר יישלף תוך 10 שניות לחוקרים. למה זה דומה ? נניח שאני מסדר את ארכיון הדיסקים שלי על-פי א.ב... אני מוצא דיסק של להקת WAX ! ואני חייב לשים אותו באות T ולא באות W כי WAX היא שלוחה של (10CC (TEN CC. וזו דוגמא פשוטה ביותר ורק מראה קמצוץ של הבעייתיות בארכיון הרכבת.

elians

New member
בסדר אבל מה שהוא עושה

טובים בשבחו של פול אבל לא דייק לגבי דרך התנהלותו של הארכיון. הבעיה הקרדינאלית היא חוסר מקום ומחסור בכח-אדם. מי שמנהל את הארכיון חייב להיות אדם שמבין ברכבת ושרכבת היא אהבת חייו הראשונה ! יש בארכיון מיליארד דברים לסדר וחובה להבין היטב ולדעת את החומר על בוריו, כדי לדעת איך לסדר נכון בצורה כזו שחומר יישלף תוך 10 שניות לחוקרים. למה זה דומה ? נניח שאני מסדר את ארכיון הדיסקים שלי על-פי א.ב... אני מוצא דיסק של להקת WAX ! ואני חייב לשים אותו באות T ולא באות W כי WAX היא שלוחה של (10CC (TEN CC. וזו דוגמא פשוטה ביותר ורק מראה קמצוץ של הבעייתיות בארכיון הרכבת.
בסדר אבל מה שהוא עושה
למרות כל הבעיות הוא מכפיש את העבודה המאומצת שיש כיום במוזאון וזה מייאש ומעצבן

לא צריך להתעצבן. הרי אנחנו יודעים מ

בסדר אבל מה שהוא עושה
למרות כל הבעיות הוא מכפיש את העבודה המאומצת שיש כיום במוזאון וזה מייאש ומעצבן
מה אנחנו שווים ואנחנו לא זקוקים לאישורים.
אני חושב שאם לא היה פול קוטרל, היינו מחוייבים להמציא אותו !

elians

New member
טוב אז בוס ... להחזיר את הכלי לחימה

מה אנחנו שווים ואנחנו לא זקוקים לאישורים.
אני חושב שאם לא היה פול קוטרל, היינו מחוייבים להמציא אותו !
חזרה למחסן? להחזיר את החרבות והאקדחים?
החזרתי כבר את ה"בובקט" לאפסנאות...
ה"בובקט" צילם תמונה: גלב כל הזכויות שמורות

אני רוצה לומר לכם שאם אתם נהנים

מהצילומים שלי - זו אשלייה, כי את כל תורת הצילום למדתי מפול קוטרל ! הוא יצא איתי במשך ימים שלמים לשטח, העיר, הסביר, המחיש, הדגים וצעק עלי בלי סוף ! וכל זה הביא את התמונות האלה ! בראש ובראשונה מגיעות התודות לאיש הזה - פול.

elians

New member
הצעקות מה שבטוח השתלמו לך

מהצילומים שלי - זו אשלייה, כי את כל תורת הצילום למדתי מפול קוטרל ! הוא יצא איתי במשך ימים שלמים לשטח, העיר, הסביר, המחיש, הדגים וצעק עלי בלי סוף ! וכל זה הביא את התמונות האלה ! בראש ובראשונה מגיעות התודות לאיש הזה - פול.
הצעקות מה שבטוח השתלמו לך
תראה את התוצרת... סוג משובח ביותר

צחקן

New member
(ללא נושא)

(ללא נושא)
ב"ה וכן, נכון שהוא לימד אותך- אבל אתה היית נוכח במקום וצילמת!. אז אנחנו נהנים משניכם. ישר כוח

gsx750f

New member
../images/Emo92.gifאפשר לצאת להפסקת עישון

אפשר לצאת להפסקת עישון

חה-חה-חה ! דרור ! מה שלומך חביבי ?

אפשר לצאת להפסקת עישון
צילמת משהו מעניין היום בחניון ? יש לך ד"ש חם מדני גולדשמידט שלנו ! ראית את גיליון מספר 80 של "חופשי-חודשי" של אגד ? ראית את הכתבה על כרטיסי הנסיעה של דני ? פשוט ענק !

gsx750f

New member
אחלה תודה מקווה שגם לך

צילמת משהו מעניין היום בחניון ? יש לך ד"ש חם מדני גולדשמידט שלנו ! ראית את גיליון מספר 80 של "חופשי-חודשי" של אגד ? ראית את הכתבה על כרטיסי הנסיעה של דני ? פשוט ענק !
אחלה תודה מקווה שגם לך
כן קראתי אותה חשבתי דווקא לסרוק ולשתף את הפורום בידע הזה

צחקן

New member
יש לי את גליון 79.

אחלה תודה מקווה שגם לך
כן קראתי אותה חשבתי דווקא לסרוק ולשתף את הפורום בידע הזה
יש לי את גליון 79.
ב"ה קראתי ומעניין מאוד ההיסטוריה! תגיד לו ישר כוח! קראתי מילה במילה!

זה צולם ליד הבית ספר שלי

זה צולם ליד הבית ספר שלי

זה בתל השומר וזה נמצאה

אין לי מושג איפה זה צולם
אני משער אבל שבתל השומר.. זה צולם במהלך יום שנועד לשטוף את המוח לנערים לפני הגיוס על מנת שיתגייסו ..
זה בתל השומר וזה נמצאה
בתצוגה או איך שזה כתוב שזה ביתן חילות באים לשם מלאה נערים לפחות איזה 10 אוטובוסים כל יום

מצב
הנושא נעול.
למעלה