מיכל...

מיכל...../images/Emo23.gif ../images/Emo14.gif ../images/Emo23.gif

לא אמרתי לך את זה עכשיו כי לא ידעתי ממש איך לבטאות את עצמי... אני פשוט לא טובה בזה שיש לי הרבה להגיד דרך מילים... אבל אני חושבת שהשיר הזה אומר הכל... אבל באמת הכל... אז תקראי ותפנימי...
Eagle Eye Cherry /I´m falling in love again
I´m so tired of falling in love Finding it easier to fall out I can´t deny it I feel it inside I´ll keep its fire you can´t hide I´m falling in love again ain´t nothing I can do Falling in love again this time it´s with you When I fall it´s always the same and I´m so tired of playing this game It´s so long now since I gave up my heart I´ve kept the light down I don´t wanna get it hard So let me tell you now I just wanna be sure that you won´t hurt me Can you promise me that? Falling in love again ain´t nothing I can do Falling in love again, girl and this time it´s with you When I fall it´s always the same and I´m so tired of playing this game Got to tell me if you´re gonna break my heart If you don´t wanna take the chance And if it ain´t true, all it´s gonna be is nothing but a poor romance So, give me that promise to hold on now I´ll never let you go I´ve got to have somethino on, oh then you know now Falling in love again ain´t nothing I can do Falling in love again, girl this time it´s with you When I fall it´s always the same and I´m so tired of playing this game, yeah (Falling in love) Falling in love again (Falling in love) Falling in love again (Falling in love) Falling in love again (Falling in love) Falling in love again ain´t nothing I can do Falling in love again, girl this time it´s with you When I fall it´s always the same and I´m so tired of playing this game
אני אוהבת אותך מיכל נשבעת לך...
נשבעת לך שזה לא משחק
ב
א
ה
ב
ה
בלי מעצורים דניאל נסיכת
האושר

דניאלוש הנה אני ..ממני -מיקרו(מיכל)

דניאלושש... קודם כל רציתי שתדעי שאת ילדה מדהימה ושאני אוהבת אותך גם מכל הלבבבב... אם את רוצה אותי זה צריך להיות בלי פחדים והסתיגויות בלי "קטעים" ובלי שטויות. אני חיפשתי שיר שיגיד מה אני מרגישה אלייך גם ומצאתי אז הנה ממי משהו שחיברתי במיוחד בשבילך..: דלת אחת נפתחת,ישר לאחריה נסגרת. נשיקה אחרונה בשביל שלא יגמר. יצאת פתאום מחיי,עוד לפני שהספקת להשאר. את רוצה לחזור,אבל הפעם בלי תנאים. לפעמים אני חושבת שאיתך זה רק משחקים. נשמה שלי,אני אוהבת אותך,אוהבת יותר ממה שאת חושבת סירבתי שנהיה יחד,לא נתתי לך תקווה יכול להיות שעכשיו הכל יוכל להיות כמו שהיה כי אני גם מרגישה. תסתכלי סביבנו ,אנחנו שונות לחלוטין,אבל אולי זה מה שהופך את זה למתאים. העולם שלך הוא לא העולם שלי אבל בכל זאת אולי זה אפשרי. אני רוצה שתפתחי,אבל את מתביישת ,פוחדת לחשוף מה את מרגישה. ואני לא יודעת מה לעשות,להמשיך הלאה? שאני חושבת עלייך אני נזכרת ברגעים המדהימים שלנו יחד רגעים שלא יגמרו ולא יישכחו לעולם.. (שימי לב לאקרוסטיכון שיוצר:דניאל-נסיכת האושר ) אהה אקרוסטיכון=האותיות הראשונות במשפט... אוהבת.. מיכל...

מיכל

אני רוצה לאהוב אותך ולגעת אני רוצה לאחוז בך אבל חושי אומרים לי להפסיק אני רוצה לנשק אותך אבל אני רוצה את זה יותר מדי אני רוצה לנשק אותך אבל על שפתיך יש סם אהבה הסם שלך ממכר אותי... הסם שעובר בעורקיי הסם, אני לא רוצה לשבור את השרשרת הזאת. הפה שלך כל כך חם הרשת שלך---> אני לכודה בתוכך רוצה להתקשר אליך אבל אין לי מה להגיד. רק רוצה לשמוע את הקול שלך אומר את שמי. אני רוצה לנשק אותך אבל אני רוצה את זה יותר מדי והסם שלך עובר בעורקיי. מבט אחד שלך יכול להטריף אותי. השנאה שלך זה הכאב שלי האהבה שלך זה האושר שלי. אני רוצה אותך אבל הרצון הזה גובר וזה יותר מדי אני אוהבת אותך אהבה ללא גבולות ומגבלות ללא מעצורים אהבה חופשיה אהבה מטורפת ואומר לך ... מלאך וזאת לא פעם ראשונה אני אוהבת אותך תמיד שלך....

../images/Emo34.gifדני..יצא לי 62 אחוז+תגובה

דניאלוששש... קודם כל..ממש התחברתי לשיר שכתבת..ועלו לי זכרונות
אני לא יכולה להבטיח שום דבר,לא בטוחה מה אני רוצה ,מה שכן אני מתה לראות אותך ואז הכל אפשרי...
אני אוהבת אותך..ואם נועדנו להיות ביחד זה יקרה,אם שתינו באמת נרצה... הלוואי שאני אוכל להגיד לך שוב" מתוקה שלי" ושבאמת תהיי שלי.. שלך בנתיים בידידות,(לא להתעצבן) מיכל
"האהבה תנצח"

מתוקות שלי..

תפסיקו להתנגד לליבכן ותיהיו יחד!!! רואים שאתן אוהבת אחת את השניה, אז למה אתן סתם מכאיבות לעצמכן?? אמרתי לך מיכלי " האהבה נועדה להפוך את החסרונות של השני ליתרונות".. תיהיו חזקות ואיך אומר השיר.. " כי רק אהבה תנצח את כל הדמעות..".. ומיכלי תפסיקי להיות מושפעת משיעורי סיפרות:0)

חחחחחחחח

שמעי לפחות אם אני פה במקום ללמוד..נראה שלמדתי משהו! ןהלוואי וזה היה כל כך פשוט..אני אוהבת אותה...יותר מזה אני לא יודעת..

מה זה?? מה קורה פה??

כולןןן פה נהיו סטרייטיות!!! אל תגיד תשבץ, תשבץ יש רק בעיתון וגם אותו אפשר לפתור לסביות משתלטות על העולם

למעלה