מיכל ! קאלה טורפצ'י שכמוך ! תדליקי לי את הדוד

YEKI 1

New member
מיכל ! קאלה טורפצ'י שכמוך ! תדליקי לי את הדוד

מיכל אחותי החמודה, יא סאג שכמוך ! תדליקי לי את הדוד ! , אני מנסה להתקשר אליך כבר כמה שעות ! למה כיבת את הטלפון שלך ? ? ? אני נוחתת בבן גוריון עוד שעתיים. אמא אמרה לי שהיא הכינה לי פולו ברנז', וקנתה לי ראשאד מהחנות של ביז'אן ! חסר לך שיסתבר לי שאת והחברות שלך חיסלתם לי את כל האוכל זומבי ! (zumbi !) , אני עצבנית ורעבה ! רק חסר לך שאת תישכחי להדליק לי את הדוד, אני מתה להיתקלח, היה לי va-vey-la עם אח'א שימשון שיבולת בטורקיה (קורוש בושקא אישאלא), אל תישאלי מה הולך, ואיזה תוכניות יש למוסד הזה עם אח'א אחמדי, כנראה שיחסלו אותו כבר בשבוע הבא במשהד ! , מה את יושבת כל היום מול האינטרנט הזה ? ג'נדה שכמוך ! , רק תגידי, בחיי קוסה - קינה יונית לוי חאנום, מה כבר יש בפורום הזה ובבדיחות של פרויז המשוגע הזה, שאת יושבת מרותקת לפורום הזה ולא עונה לי לטלפונים ? ?

YEKI 1

New member
מיכל ! קָאלֶדֶדֻוּנָא בקאנאן ! עוד פעם את לא

מיכל ! קָאלֶדֶדֻוּנָא בֶקָאנָאן ! עוד פעם את לא עונה לטלפונים שלי ! מה יש בפורום הזה שאת כל-כך מרותקת אליו , ולא עונה לטלפונים ? ? רוצי לחדר שלי ותכבי את תנור החימום שהשארתי דלוק ! אוי ואבוי לך אם כל הבית יעלה באתיש ! הכל יהיה בֶרָא חָאתֶרֶה תו ! שכחתי לכבות אותו לפני שיצאתי מהבית . הייתי חייבת לרוץ על הבוקר עם אח'א שימשון שיבולת,רפיח'ום, למטה המוסד כי הזמינו את שנינו לתחקיר בטחוני דחוף. לא יודעת מה הם רוצים עוד פעם, ועל מה רוצים לחקור אותי. לא סיפרתי שום דבר לאף אחד ואלא ! ואני מקווה שלא דיברת עם אף אחד על כל מה שסיפרתי לך אתמול בלילה, ובמיוחד על כך שרוצים לקדם את שימשון מהתפקיד של ראש זירת איראן במוסד ,לתפקיד של ראש מטה המבצעים המיוחדים באירגון (זה סימן שהגונדי שהכנתי לפרדו היה חוש מֶזֶה).

למעלה