מיכל, אם תוכלי בבקשה ....

קרררמיט

New member
מיכל, אם תוכלי בבקשה ....../images/Emo105.gif

להגיד לי בבקשה מהי הפרשה שלי, ומה בדיוק אומר הקשר ביני לבין הפרשה. תודה.

קרררמיט אתה לא אהבל../images/Emo9.gif

פרשת השבוע בה נולדת היא שמיני הפרשה נמצאת בספר ויקרא. המסר הכללי שלה הוא: נקיון רוחני/חלומות. תנסה לקרוא את כל הפרקים ששיכים לפרשה ולהתחבר לפסוק י"ט בכל פרק. בהצלחה

קרררמיט

New member
תודה רבה....../images/Emo105.gif

לא כ"כ הבנתי את הקשר שבין פסוקי י"ט אלי, אם לא אכפת לך לתת הסבר, אני אשמח מאוד. המון תודה.

מרגע זה העבודה היא שלך בלבד../images/Emo9.gif

בלי פרושים שלי ובלי פרושים של אף אחד אחר. בהצלחה

זה מעניין

האם תוכלי לומר לי איזו פרשה אנוכי? ומה משמעותה? תודה 25.5.1965 כ"ג באייר תשכ"ה

אור גנוז-הפרשה היא...

פרשת בחוקותי נמצאת בספר ויקרא. מדברת בגדול על:נקיון רוחני. עליך לקרוא את הפרקים של הפרשה ולנסות להתחבר לפס' כ"ג אם אין פסוק כ"ג אז לנסות להתחבר לפס' י"ד. בהצלחה...

gita3

New member
מיכל , התוכלי לומר גם לי

מה פרשת השבוע שלי 2/10/79 י"ב תשרי תש"ם. תודה

גיטה 3 הפרשה שלך היא...

לך לך ספר חומש בראשית הפרשה מדברת בגדול על: הגנה בנסיעות, הגנה בכבישים וכו'... קראי את פרקי הפרשה והתחברי אל פס' י"ב בהצלחה

gita3

New member
מיכל ,את בטוחה?

פשוט פעם אמרו לי שפרשת השבוע שלי היא משהו בספר דברים, לא זוכרת מה. פרשת השבוע שלי יכולה להשתנות?

בדקתי שוב...את צודקת פספסתי שנה

את ילידת חודש תשרי ובשנה הספציפית את שיכת לספר דברים. תנסי את פרשת האזינו מספר דברים. ולהתחבר לפס' י"ב בכל מקרה. פרשת האזינו מדברת בגדול על:תשובה. פרשת השבוע לא יכולה להשתנות, הטעות שלי וסליחה.

תודה מתוקה

תודה רבה ושבוע מלא אור ואהבה דרך אגב נכנסתי לאתר שלך. (אתר הבית של אלינורה)לדעתי הוא מקסים. יישר כוח באהבה דורית

אור גנוז היי-לא כל כך הבנתי../images/Emo9.gif

את יכולה לצרף בבקשה את הלינק לאתר של אלינורה. אני חושבת שאולי התבלבלת ביני ובין מיכל אחרת. עוד לא הקמתי אתר כפי שידוע לי ולכן אשמח לטיל באתר שמשקף וקרוב למה שאני עושה. תודה

היי מיכל בקשר למה שלא הבנת

אפילו אם את לא אותה מיכל לדעתי את לא פחות ממנה. זו רק הרגשה אישית שלי. יישר כוח יקירה. ושולחת הרבה אור ואהבה. דורית זו הכתובת מקווה שהלינק יעבוד

למעלה