מייקי- הצטלבויות- טריאתלון\אופניים

yuvalhets

New member
מייקי- הצטלבויות- טריאתלון\אופניים

מייקי, ביוני יש את טריעתלית וגליל עליון. שניהם יוצאים על אליפויות הארץ באופני כביש - נגד השעון וכביש רגיל. יש אפשרות לנסות להזיז אותם (את הכביש) גם ע"י פניה מהאיגוד (וזה הרי יגדיל להם את מספר המשתתפים - פלאצ´י, ויינר, ריבק, מלכא, הס, ינאי, לינדנר, חלי, אנוכי ועוד...). נסה לדחוף בבקשה. אני פונה אליהם גם. תודה

בוצע תאום תחרויות בתחילת

השנה עם איגוד האופניים והאתלטיקה. סה"כ כמות השבתות/ימי שישי מול הארועים לא מאפשרת שיהיה ארוע אחד בלבד כל יום. תוסיך על זה אילוצי ים ועונות אימון ומארגנים כך שהתכנון הנוכחי הוא המייטבי. לפי ידיעתי אליפות הארץ באופניים זה תוכנן להיות סבב ולא ארוע אחד מסיים. בטריאתלון בצורה דומה כל ארוע הוא סבב גביע המדינה!! אם תסתכל על יוני מדובר על 9 ארועים בארבעה שבועות.

didi651

New member
יובל מה זה השיטפון הזה../images/Emo20.gif

בקשר לתאריכי אליפות הארץ בכביש, אין אפשרות לשנות זו, בסופה"ש האחרון של יוני נהוג בכל העולם לקיים את אליפות הארץ

קטן

New member
אני מצטרף ליובל בבקשתו

מזל שאין איגודים נפרדים גם לאופני הרים וכביש, אחרת הייתי נאלץ לבחור גם בין הכביש לשטח,

yuvalhets

New member
המוח נשפך.... ובכל זאת - אולי שעות?

תחרות טריאתלון חייבים לבצע בשעות הבוקר המוקדמות עקב מצב-ים - יותר שקט. אולי ניתן לבצע את תחרויות האופניים בשעות אחה"צ? לפחות נספיק לטרוף עוף, לטחון איזה סטייק, ולהתייצב למרוץ בגמר הטריאתלון... ???

למעלה