מיינור

גאיליי

New member
מיינור

האם כדאי לרוכשו בחו"ל? מישהו ממליץ מאיפה כדאי? תודה :)

גאיליי

New member
זה עלה 1000 + מע"מ

נראה לי שיהיה יותר זול לקנות מחו"ל. אני רק רוצה לקנות ממקום שמישהו פה קנה ציוד וסומך עליו.

גאיליי

New member
אני כן, אני צריכה אחד נוסף לאבא שלי :)

שכחתי מהם לגמרי. אני אבדוק שם - תודה :)

היי שרי, נסי את קריסטיאן.

מ Generationsglass. יש לו את המיינור ב-185 דולר, ויש לו את השיפור של המיינור, המגה מיינור, ב - 235 דולר (בערך 1000 שקל). קריסטיאן בחור מקסים ואמין ביותר!! ותגידי שאור שלח אותך

glassarah

New member
המגה מיינור...

יצא לי להדגים עליו במקומות שלימדתי וגם על מיינור רגיל, ולטעמי המגה יותר נעים לעבודה. הלהבה שלו רחבה יותר, שלי אישית זה מאוד נוח (אבל אני יודעת שיש כאלה שמעדיפים להבה צרה). הוא גם מגיע לחום גבוה יותר.

גאיליי

New member
שרה ואור תודה

יכול להיות שעדיף לי לקנות אותו ולתת לאבא שלי את שלי. יש לכם מושג איך הוא בצריכת חמצן? זולל יותר?

גאיליי

New member
הזמין את המגה מיינור מדלפי!!! יוהוווווווווווו

יש הפרש של 30 דולר בינם לבין כריסטיאן במשלוח אקספרס. תודה לכולם- איזה כייף יש לי מבער חדש!!!

גאיליי

New member
לרגע נלחצתי

חשבתי שתאמר דברים לא טובים עליו שנייה אחרי שקניתי חחח

אמנון אלבז

New member
מנהל
חלילה

אני כידוע בעל מספר רב של מבערים, אפילו אני לא יודע כמה מבערים יש לי, נורטל לא איכזבה אותי ויש לנו בשימוש מספר מבערי מיני מיינור, בנוסף מספר שנים אני עובד על הרד מקס, עתה התווספו לאוסף גם המקסי מיינור וגם הרד ראקט.

גאיליי

New member
אני כל כל התרגלתי לעבוד עם המיינור

ולהפעלה שלו, לא מסוגלת לעבוד עם אף מבער אחר (שריטה קטנה במוח ).

למה לא ללכת ישר ליצרן ? הייתי אצלם והם נחמדים

ליצרנים קוראים נורטל, הם יושבים בטורונטו ובביקור האחרון שלי בקנדה ביקרתי אותם, הם מוכרים גם זכוכית וכלים. הם מאוד נחמדים ואין להם שום בעיה לשלוח לישראל. לא מצויין באתר שלהם מחירים של מיינור אבל תכתבי להם ואני בטוחה שיענו לך ביום שני. http://www.nortelglass.com/torches-mega.shtml ג'קי

למעלה