מיטת שיזוף......

talilu

New member
מיטת שיזוף......

אני רוצה לתפוס קצת צבע לפני החתונה, לא משהו בולט במיוחד, אבל גוון יפה. מישהיא מכירה אולי מכון שיזוף באיזור ת"א?

ט ו ש ה

New member
שיזוף

יש מכון שיזוף בתל אביב בדיזנגוף סנטר, אבל אני חייבת להגיד לך שאני ממש נגד - זה ממש, אבל ממש לא בריא, גם בחשיפות קצרות, יש היו בשוק המון קרמים שנותנים גוון של שיזוף, אני בטוחה שאתי תוכל להמליץ לך על משהו בתחום הזה. לדעתי - לא שווה את הסיכון.

niro33

New member
הייתה כתבה ב- ynet על מישהי

שמאוד חלתה מזה תבדקי את העניין לפני שאת עושה משהוא כולל את הסיכונים.

קרפר

New member
אני עשיתי שיזוף בצבע

אם את לא יודעת מה זה אשמח לספר אני ממש שמחה שעשיתי את זה,זה שידרג לי את המראה. השיזוף לא היה מושלם אבל היה ממש בסדר ובטוח יותר בריא משיזוף במכון.

dalina

New member
יש בסנטר

נכון... זה מסוכן ולא בריא... אני עשיתי לפני החתונה וזה יצא מדהים. (ולא קרה לי כלום)

לא קרה לי כלום זה כמו להגיד

עישנתי 3 קופסאות של סיגריות ו..."לא קרה לי כלום." כולנו צעירים פה, אבל אם רק היינו מנסים ללמוד מטעויות של מבוגרים מאיתנו שמצטערים היום על דברים שעשו בעבר והביאו אותם למצב בריאותי קשה... אולי עד שלא נפגשים עם זה באופן אישי וקרוב קשה להפנים את המשמעות של :"העיקר הבריאות..."

talilu

New member
איזה פחד......../images/Emo5.gif

מישהי אולי יודעת על שיזוף בהתזה באיזור ת"א, זה לפחות לא מסרטן ו/או גורם למחלות מפחידות אחרות (לפחות עד כמה שידוע לי...)

קרפר

New member
אני יודעת

אני עשיתי ברעננה וברמת אביב. אני יודעת שיש גם בצהלה ובכיכר המדינה. הייתי ממליצה לנסות לפני החתונה (לפחות שבועיים לפני ועדיף קודם כדי שהצבע יספיק לרדת) כדי לראות שאת אוהבת את התוצאה עליך ושהמקום שבחרת בו מספיק מקצועי. אין עלי את מספרי הטלפון (למעט של המקום ברעננה) אם תרצי טלפונים תעדכני אותי ואני אשלח מסר בלילה מהבית

מ של א

New member
לא כדאי בכלל!!

זה מסוכן אפילו יותר מקרינת השמש. אולי במקום זה תקני משחה משזפת? המשחה נותנת גוון זהוב מקסים, רק רצוי לעשות לפני נסיונות על עור נסתר, לבדוק איך את ספציפית מגיבה לזה

למעלה