מיחזור מתנות

מלמלה

New member
מיחזור מתנות

ביום שישי ערכנו מסיבת יומהולדת לגדולה בבית 10 בנות של כיתה ג' הגיע טכס פתיחת המתנות כשהיא פותחת את אחת המתנות שקיבלה מילדה א' ואז: ילדה ב: אה גם אני נתתי כזה ל - ילדה ג' ילדה ג' מסתכלת על ילדה א' ושתיהן מחייכות ..... לפחות היה להן שכל לשתוק. כל השאר לא הבינו.. במיוחד לא הבת הסבון שלי

michal@gal

Active member
מנהל
לא נעים

לפחות אני מקווה שהברכה הייתה לבת שלך ולא השאירו בפנים את הברכה שכתבה ילדה ב' לילדה ג', כמו שהיה ביומולדת של הבן שלי בשנה שעברה.

חני ב

New member
מה שמלמד אותנו

לא לפתוח מתנות ע"י כולם. בזמנו העליתי שרשור בנושא. אני לא אוהבת את זה.

באמת לא נעים. גם אני לפעמים

ממחזרת מתנות (הרבה פעמים אנו מקבלים מתנות כפולות) וגם אני (כמו חני) לא אוהבת לפתוח מתנות לפני כולם.

האמת? אני גם ממחזרת מתנות אם

לולי קיבלה כפול אז במקום ללכת ולהחליף אני ממחזרת ומפצה את לולי במתנה אחרת (גם לא תמיד יש פתק החלפה) או שביום ההולדת האחרון אמא של אחד הילדים קנתה לה מתנה עבור בן (בובת ספיידרמן) כי היא חשבה לפי השם של לולי שזה בן, לא היה פתק החלפה.... המתנה מחכה לבן אחר ולולי במקום קיבלה ממני מתנה. ולגבי פתיחת מתנות ליד כולם? לא שמעתי על ילדים מהכיתה שעושים את זה וגם לולי פתחה את המתנות בבית אחרי המסיבה.

חני ב

New member
שאלה

למה היית צריכה לפצות אותה על כי קבלה מתנה לבן? הרי חצי מהמתנות שהם מקבלים הם לא לרוחם, אז אני "צריכה" לקנות לה במקום? סתם שאלה

נראה לי לא פייר שהיא מקבלת מתנה

לבן ומכיון שהמתנה תעבור למישהו אחר אז זה כאילו היא הפסידה מתנה- אז אני "מקזזת" את עלות המתנה שנחסכה ממני ונותנת לה מתנה בסכום הזה.

אתיר

New member
מה חדש? לחתונה שלי קיבלתי מפת

שולחן מקרוב רחוק, שהוא אפילו לא הואיל בטובו להוציא את הברכה שהוא קיבל......

מלמלה

New member
גם אני לא אוהבת זאת בלשון המעטה

מסיבת המיחזור ומהרבה סיבות נוספות אבל כשהיא הכריזה בקולי קולות ללא תיאום איתי שעכשיו פותחים את המתנות וכל הילדות התקבצו מסביב לסל אז שתקתי כי להכנס איתה לעימות באמצע המסיבה ולפני כל הבנות נראה לי ממש לא לעניין

noa128

New member
זו באמת אחת הסיבות העיקריות

לכך שאני נגד פתיחת מתנות בנוכחות כולם, מעבר כמובן לרצון להמנע מ"הלבנת פני" נותני המתנות ה'צנועות'...

למעלה