מיותר לחלוטין כל מה שקורה סביב המשחק של NS101

מצב
הנושא נעול.

לפחות בכל הנוגע למניה שבחרתי. לפי מה שפורסם ע"י NS101 יש עוד מספר חברים שבחרו להיות עם מניה בודדת בתחילת המשחק, כך שאני לא ה"מטורללת" היחידה. לפני מספר דקות נכנסתי לאתר תפוז ואני רואה שהיו הרבה הדים, שעל רובם אפשר להצטער. לפיכך מצאתי לנכון להגיב בהודעתי זו. כמו כן אין טעם לספור את הכסף כשיושבים על השולחן. הכל עוד אפשרי כל עוד אנחנו במשחק כמו שאומרים. כמו כן אני מצטערת שפתחתי תיבת פנדורה. לא התכוונתי להוציא רפש מקומונת נערות המעוף כמו שהאשימו אותי בפורום המקביל. סגנית השר

gezellig

New member
כנציג ארגון החברים שבחרו מניה אחת

לפחות בכל הנוגע למניה שבחרתי. לפי מה שפורסם ע"י NS101 יש עוד מספר חברים שבחרו להיות עם מניה בודדת בתחילת המשחק, כך שאני לא ה"מטורללת" היחידה. לפני מספר דקות נכנסתי לאתר תפוז ואני רואה שהיו הרבה הדים, שעל רובם אפשר להצטער. לפיכך מצאתי לנכון להגיב בהודעתי זו. כמו כן אין טעם לספור את הכסף כשיושבים על השולחן. הכל עוד אפשרי כל עוד אנחנו במשחק כמו שאומרים. כמו כן אני מצטערת שפתחתי תיבת פנדורה. לא התכוונתי להוציא רפש מקומונת נערות המעוף כמו שהאשימו אותי בפורום המקביל. סגנית השר
אני מוכרח להביע דעתי, שקרוב לודאי שמי שינצח במשחק, יהיה מישהו שבחר מניה אחת בלבד. זוהי האסטרטגיה הנכונה ורצוי שהמניה תהיה מניית חלום איזוטרית ככל שניתן. מטרת המשחק היא לנצח ולנצח בגדול. הסיכוי של מי שבחר באותה מניה לצאת מקום אחרון הוא גבוה ביותר. אבל בינינו מקום רביעי או מקום אחרון במשחק כזה זה אותו דבר. GEZELLIG שהולך להאכיל את סגנית השר בעשן.

אזרח111

New member
זה כמו למלא לוטו, בקיצור

אני מוכרח להביע דעתי, שקרוב לודאי שמי שינצח במשחק, יהיה מישהו שבחר מניה אחת בלבד. זוהי האסטרטגיה הנכונה ורצוי שהמניה תהיה מניית חלום איזוטרית ככל שניתן. מטרת המשחק היא לנצח ולנצח בגדול. הסיכוי של מי שבחר באותה מניה לצאת מקום אחרון הוא גבוה ביותר. אבל בינינו מקום רביעי או מקום אחרון במשחק כזה זה אותו דבר. GEZELLIG שהולך להאכיל את סגנית השר בעשן.
זה כמו למלא לוטו, בקיצור

blueshark09

New member
אתה יכול להחליף תיק כל 3 חודשים

אתה יכול להחליף תיק כל 3 חודשים
ככה שמניה אחת יכולה להיות אסטרטגיה טובה בפרק זמן מסויים בתנאי שאתה לא משאיר אותה יותר מדיי זמן. החוק הסטטיסטי אומר לעומת זאת שללא פיזור לא תהיה הצלחה במערכת מורכבת כמו זו, ולכן מבחן התוצאה ידבר, ונראה תוצאות ראשוניות בתום חצי שנה-שנה.

עשן זה כשר?

עשן זה כשר?
לפני שנסגרו הקלפיות, נמסרה, אם אינני טועה, הודעה, שניצחון במשחק יהיה לתיק שייתן את השארפ הגבוה ביותר. השארפ מתחשב גם בסטיית התקן, ולכן לדוגמא, בירידות חדות השוק, גם למי שלקח מזומן, יש סיכוי לנצח. לגבי הניתוח של המניה שניתן כאן, הוא בהחלט יפה ומעיד על מקצועיות. לגבי הספקנות של חריגים להיות בעלי יכולות יוצאות דופן, ולא משנה איך תקרא לכך, גם היא במקומה. אכן, כדי לאתר מניה חריגה, או קבוצת כזו, נחוצה עבודה קשה ומתאימה, וגם מידה מסויימת של ספקנות, כדי לא לטעות. וברי רק מי שלא עושה לא טועה. לטעמי, אפשר לראות שרוב המגיבים, כמו תמיד, מדברים מפוזיציה של "מפסידים", "נחותים", וזה כבר לא עושה חשק להקשיב לדבריהם, וחבל. כי ייתכן שבתגובות יש גם דברים של שכל. חשיבה עם מידה מתאימה של בקורתיות, היא לדעתי, אבן יסוד בכל דרך. כמתבוננת בפורום הזה מהצד במשך תקופה ארוכה, אני יכולה לציין שראיתי כאן גם מי שאיבד את הביקרתיות על דרכו, ובהיעדר "קונטרה" ברמתו, ביצע מספר טעויות לא קטנות. ולכך, גבירותי ורבותי, קוראים "חטא ההיבריס", כי אסור לשכוח שאף אחד לא יכול לברוח מרצון האלים. ולא לפני שאציין שאין לי כל כוונה להתעמת בעניין המשחק, אך לצערי אינני יכולה לשלוט באחרים, כולל באלה שעונים בעצמם, ולכן אסיים באיחולי הצלחה לחבר'ה הטובים, ובנימה האופטימית הבאה: סגנית השר - אלה בבלית

zvikap

New member
אכן מיותר

אכן מיותר
ה"הדים" אגב, לא יצאו מתושבי הפורום הציבורי הזה, שלפי מה שאני לפחות קראתי, ניהלו דיון לגופה של מניה ולא לגופה של המהמרת. ואני, בכל אופן, לא מאשים אותך, ואין לך בכלל על מה להצטער. סך הכל היית הצלע הפחות אגרסיבית בטינוף הפורום. אני יכול להעיד על עצמי, שאני מקנא בך. הייתי מאחל לעצמי להיות בקומונה סגורה ופרטית, עם תרבות דיון רצינית, ולא לכתוב בפורום כזה ציבורי, בה יכול כל אדם המתקשה לשלוט בסוגריו להכנס ולהוריד את הדיון לרמת כיתה ג'.

אפשר לקבל לינקים לכל הדברים האלה?

אכן מיותר
ה"הדים" אגב, לא יצאו מתושבי הפורום הציבורי הזה, שלפי מה שאני לפחות קראתי, ניהלו דיון לגופה של מניה ולא לגופה של המהמרת. ואני, בכל אופן, לא מאשים אותך, ואין לך בכלל על מה להצטער. סך הכל היית הצלע הפחות אגרסיבית בטינוף הפורום. אני יכול להעיד על עצמי, שאני מקנא בך. הייתי מאחל לעצמי להיות בקומונה סגורה ופרטית, עם תרבות דיון רצינית, ולא לכתוב בפורום כזה ציבורי, בה יכול כל אדם המתקשה לשלוט בסוגריו להכנס ולהוריד את הדיון לרמת כיתה ג'.
אפשר לקבל לינקים לכל הדברים האלה?
פורום מקביל \ דיון פה ושם וכ"ו אני מרגיש שאני קורא סינית.

ליאור 0

New member
אני דוקא חושב ששיחקת אותה ../images/Emo140.gif

אני דוקא חושב ששיחקת אותה

ואם היה אפשר לממש כבר עכשיו, יכולת לנצח את המשחק בגדול. ואני גם חושב שלבחור מנייה מנצחת זו אסטרטגיה טובה יותר (מאשר פיזור של מניות), אבל רק בתנאי שאתה יודע לבחור אותה. אגב, אם את רוצה לספר את השיקולים בבחירה את מוזמנת. בכל אופן את לא צריכה להתייחס למקטרגים - תזכרי שהכל מקנאה
.

מצב
הנושא נעול.
למעלה