מיום רביעי הנסיעה ברכבת תתייקר

מצב
הנושא נעול.

oh-da

New member
מיום רביעי הנסיעה ברכבת תתייקר../images/Emo4.gif

תעריפי הנסיעות ברכבת יתייקרו ב 3.6% פעם שניה השנה שהתעריפים מתייקרים
אינפלציה שמיפלציה, תחבורה ציבורית אמורה להיות לכלל הציבור, לא למיליונרים
אומנם זה רק שקל או שניים, אבל כשנוסעים הרבה זה המון כסף
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2348355,00.html

oren*

New member
מסכים באלף אחוז, צעד נוסף להגדלת

הפער בין העשירים לעניים וסגירת אופציית הנסיעה ברכבת בפני אלפי אנשים.

Weird Eyal

New member
למה באתר הרכבת לא מעודכן?

הפער בין העשירים לעניים וסגירת אופציית הנסיעה ברכבת בפני אלפי אנשים.
למה באתר הרכבת לא מעודכן?
כשעושים חיפוש על חודש ינואר 2003 זה המחיר הרגיל.....

גם אני קראתי

גם אני קראתי
וקראתי גם על התייקרות הדלק והשאלה היא- האם נכונה השמועה שמחיר נסיעה באוטובוס עומד לעלות בשמונה שקלים, כלומר כרטיסיית נוער פשוטה תעלה 58 ש"ח וכו´ וכו´?

Weird Eyal

New member
זאת לא קצת עלייה דרסטית???

גם אני קראתי
וקראתי גם על התייקרות הדלק והשאלה היא- האם נכונה השמועה שמחיר נסיעה באוטובוס עומד לעלות בשמונה שקלים, כלומר כרטיסיית נוער פשוטה תעלה 58 ש"ח וכו´ וכו´?
זאת לא קצת עלייה דרסטית???
תמיד אגד היו מעלים ב20 אגורות ככה......30 אגורות...(2-3 שקל) מה קרה? רוצים לעודד אנשים ללכת ברגל? נסיעה בתוך חיפה תעלה 5.80??????????? זה כבר מתחיל להיות מוגזם!

Neta558

New member
לא בשמונה שקלים...

גם אני קראתי
לא בשמונה שקלים...
מחיר נסיעה בגוש דן עולה מ5 ש"ח ל5.20 ובחיפה ירושלים מ5.20 ל5.40. ההעלאה הכפולה של המחירים כבר מכבידה על הכיס כשנוסעים הרבה בתחבורה הציבורית
אגב, מישהו יודע אם העליה של כ4% (נדמה לי) במחירים מחייבת את כל חברות התחבורה? (כלומר, חברות האוטובוסים הנוספות לאגד ודן). כשעלו המחירים ביולי, חלק מהחברות העלו מחירים בשיעור גבוה יותר. נטע

זאת אומרת שעוד

לא בשמונה שקלים...
מחיר נסיעה בגוש דן עולה מ5 ש"ח ל5.20 ובחיפה ירושלים מ5.20 ל5.40. ההעלאה הכפולה של המחירים כבר מכבידה על הכיס כשנוסעים הרבה בתחבורה הציבורית
אגב, מישהו יודע אם העליה של כ4% (נדמה לי) במחירים מחייבת את כל חברות התחבורה? (כלומר, חברות האוטובוסים הנוספות לאגד ודן). כשעלו המחירים ביולי, חלק מהחברות העלו מחירים בשיעור גבוה יותר. נטע
זאת אומרת שעוד
45 דקות, כשאלך לקנות כרטיסייה רגילה לא יקבלו את השטר הסגלגל (סלקוֹם) שלי? או שזה יתחיל פה קצת אחרי? ואם כבר יש לך בחתימה מודיעין- מרגלית זה בחינם, נכון?

Neta558

New member
מרגלית-למה שיהיה בחינם?

זאת אומרת שעוד
45 דקות, כשאלך לקנות כרטיסייה רגילה לא יקבלו את השטר הסגלגל (סלקוֹם) שלי? או שזה יתחיל פה קצת אחרי? ואם כבר יש לך בחתימה מודיעין- מרגלית זה בחינם, נכון?
מרגלית-למה שיהיה בחינם?
חברת מרגלית מתפקדת באיזור מודיעין כחברת תחבורה ציבורית לכל דבר, וזה כולל גבית תשלום עבור הנסיעה... למה שיהיה בחינם? אגב, העלאת המחירים לא הגיעה אלינו למודיעין. למרגלית כנראה יש חוקים משלהם (ככה הם משתלטים על העולם..
) בפעם הקודמת הם העלו מחירים באופן שערוריתי מ9.2 ש"ח ל10 ש"ח (עליה באחוז גבוה בהרבה מאגד ודן!), והפעם הם לא העלו מחירים כלל. בשאר הארץ, המחירים כבר עלו ועודכנו (לפחות בירושלים, 5.40-גררר) מישהו אולי יודע מה הסיבה?

../images/Emo12.gif לא כך שמעתי

מרגלית-למה שיהיה בחינם?
חברת מרגלית מתפקדת באיזור מודיעין כחברת תחבורה ציבורית לכל דבר, וזה כולל גבית תשלום עבור הנסיעה... למה שיהיה בחינם? אגב, העלאת המחירים לא הגיעה אלינו למודיעין. למרגלית כנראה יש חוקים משלהם (ככה הם משתלטים על העולם..
) בפעם הקודמת הם העלו מחירים באופן שערוריתי מ9.2 ש"ח ל10 ש"ח (עליה באחוז גבוה בהרבה מאגד ודן!), והפעם הם לא העלו מחירים כלל. בשאר הארץ, המחירים כבר עלו ועודכנו (לפחות בירושלים, 5.40-גררר) מישהו אולי יודע מה הסיבה?
לא כך שמעתי
כשבררנו לגבי מגורים במודיעין כל משרדי הבניה (דנקנר ושות) אמרו לנו שמרגלית זה בחינם וממומן מכספי המיסים. בנוסף שמעתי ממישהי שלא תושבת העיר כי היא נסעה מתל אביב למודיעין (או משהו כזה) בחינם, אע"פ שהיא לא תושבת הסיבה לעליית מחירים? עליית מחירי הדלר- כל נסיעה ציבורית עולה בארבעה אחוזים. למה אצלכם לא עלה? לא יודע

ד בוכמן

New member
נסיעה חינם למודיעין

לא כך שמעתי
כשבררנו לגבי מגורים במודיעין כל משרדי הבניה (דנקנר ושות) אמרו לנו שמרגלית זה בחינם וממומן מכספי המיסים. בנוסף שמעתי ממישהי שלא תושבת העיר כי היא נסעה מתל אביב למודיעין (או משהו כזה) בחינם, אע"פ שהיא לא תושבת הסיבה לעליית מחירים? עליית מחירי הדלר- כל נסיעה ציבורית עולה בארבעה אחוזים. למה אצלכם לא עלה? לא יודע
נסיעה חינם למודיעין
לפני 6 שנים בערך, אכן היו נסיעות למודיעין וממנה בחינם (מדובר במספר נסיעות בבוקר לתל אביב ומספר נסיעות אחה"צ בחזרה) זה היה כדי לעודד מגורים במודיעין שהיתה אז פחות מפותחת מהיום.

Neta558

New member
מוזר...

לא כך שמעתי
מוזר...
לא שמעתי על כך אף פעם (אבל אני גם לא ממש תושבת מודיעין אלא מהאיזור). בכל מקרה, כעת אין נסיעות חינם במודיעין, אבל חברת מרגלית בכל זאת מציעה נסיעות זולות יותר מהקודים של אגד שאמורים להיות באיזור. אין ממש למה להשוות, כי אגד מעולם לא הפעילו קו למודיעין. המחירים שלהם לישובים בסביבה הרבה יותר גבוהים, אבל הם גם קוים מאספים ולא תדירים, ובדר"כ המחיר בקוים כאלה הוא גבוה.. בקיצור, לא חינם, אבל כרטיסיות הנוער שלהם ורודות ומשעשעות

מצב
הנושא נעול.
למעלה