מיואשת.... כל כך...... רע לי.....

סקאלי

New member
מיואשת.... כל כך...... רע לי.....

טוב... רציתי להגיד לכם שאני אהבתי אותכם מאוד.... ותדעו שאני חשבתי עליכם כל הזמן... איפה שלא אהיה... (אם הבנתם למה התכוונתי...) רשמתי שיר..... התאבדות/ אביב גפן אמא שלי,תני לי יד שלא אאבד אבא שלי תפוס אותי די חזק שלא נפרד לא רוצה להיפרד!!!! שירה תני לי חום אחותי היקרה ואביב תהיה חזק לא חשוב מה קרה לא רוצה להתאבד!!!! ואלוהים שם מחייך כשאתה סובל שולח מלאכים ואמא אני נופל!!!!!!

MeB

New member
חבל.... ../images/Emo10.gif

אין לי איך לעצור בעדך....חבל לי רק עליך.... אבל אם את בטוחה ב-2000 אחוז מי אני שאגיד לך לא...? בסופו של דבר....החלטה שלך...רק חבל לי.

*Dark Of Night*

New member
סקאלי......

חמודה.... אני מכירה אותך כל כך.... אבל לפי מה שהספקתי לקרוא... כל כך הרבה כאב מונח עליך.... למרות שאני לא בדיוק במצב לעזור לעצמי קצת קשה לי לעזור לך... קשה לי להחזיק את עצמי אז בטוח יהיה לי נורא קשה להחזיק את שתינו.... אבל אני מוכנה לנסות... אני מניחה שאם החלטת לגמור את עצמך את תעשי את זה בסופו של דבר ואף אחד לא יוכל למנוע את זה ממך... אני מקווה מאוד שלא... שולחת לך
חם ואוהב מכל ה-
ואלפי
אני מכונה להחזיק אותך... שלא תפלי... יהיה קשה אבל נתגבר... נסתדר (קשה לי להאמין אבל שווה לתת לזה סיכוי... שווה לנסות...) אני ילדה אבודה בדיוק כמוך... שבורה כואבת פגועה אולי נוכל לעזור אחת לשניה... מקווה שאת עדיין בין החיים... ואם לא תנוחי על משכך בשלום ילדה...

MeB

New member
וואי....הייתי בטוחה שהתאבדת....

ואני ממש ממש שמחה שלא....למרות שאני עדיין חושבת שזאת בחירה שלך כי אני מבינה לגמרי מה את מרגישה...ככה שאני לא יגיד לך לעשות את זה או לא...

ענבל...

התגובות שלך מפתיעות אותי אני מבינה שקשה לך שכואב לך אבל המקום פה הוא לא לעודד התאבדות אלא לעזור להתגבר על קשיים לכתוב אבל לא לעודד להתאבד המטרה שלנו למנוע את זה לא אחרת...

MeB

New member
אני לא מעודדת

אני אומרת שאני יודעת איך היא מרגישה כי אני הייתי שם לא מזמן... בסך הכל ההחלטה כן שלה כי אם היא באמת תרצה את זה היא לא תודיע כאן בפורום כלום. היא פשוט תעשה את זה. עצם העובדה שהיא עוד לא עשתה כלום מראה דווקא שהיא רוצה עזרה ומנסה להעזר בנו, אז רציתי שהיא תדע שאני לגמרי מבינה איך היא מרגישה זה הכל. חוץ מזה הרגשתי קצת חסרת אונים כי אני באמת לא יכולה לעשות כלום כדי לעצור בעדה...ככה שההחלטה באמת שלה...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אורלי, מה עושים?

מה את יכולה לעשות כדי לשפר קצת את המצב שלך?

סקאלי

New member
אז זהו שאני לא יודעת....

אני ניסיתי לעשות, מה שפעם שימח אותי, זה ללכת לאחינים שלי ולשחק איתם (כי הם קטנים וכל כך תמימים) וגם ניסיתי ללכת עם חברות, אז ניסיתי הרבה דברים ושום דבר לא עבד כל הזמן אני עצובה מאוד, וכבר אני לא חושבת ששום דבר לא יעבוד בישבילי, אני כבר חסרת תקווה......

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אבל בואי נחשוב...

האם זה לא משנה את ההרגשה שלך אפילו לרגע? כמה רגעים? אולי כן ואם כן, יש לזה ערך. יש מצבים שבהם העצב יחד עם חוסר תקווה, מקיפים אותך ונדמה כאילו בלעדיהם אין שום דבר. אבל זה לא ככה אורלי. יש עוד. ובדכאון יש דרכים יעילות לטפל, אם לא עזרו לך במקום אחד - מותר לחפש מקום אחר. אנא אל תוותרי על האפשרות להרגיש יותר טוב.

סקאלי

New member
אבל זה לא משנה את ההרגשה שלי....

אפילו לא לרגע אחד , קטן..... אני יודעת שפעם הייתי מלאת שימחת חיים, והייתי רוצה שזה יחזור. אבל כבר, די, אני לא מצפה שזה יחזור אלי, כי אני יודעת שזה לא יחזור... ונמאס לי, נמאס לי כל הזמן לנסות לקבל עזרה, כי כל יום שעובר ההרגשה שלי נהיית ממש ממש גרועה יותר..... אני יותר שונאת את עצמי, ומיואשת, ואני כבר לא מסוגלת.....

סקאלי

New member
חבר

"היו לך דברים לומר אז צעקת ואצלי נגמר הרגשתי ככה שנחנק שתקתי כי אתה יותר חזק תמיד אתה מדבר אחרון אצלי המילים נתקעות בגרון ולא איכפת לך אתה מוכן לוותר ואני חשבתי שאתה חבר אני מפתח אמונה אתה ניהיה לי בן זונה ולא עוזרת שיכחה אני תמיד אוהב אותך תמיד אתה מדבר אחרון אצלי המילים נתקעות בגרון ולא איכפת לך אתה מוכן לוותר ואני חשבתי שאתה חבר ואם אתה חושב שאתה צודק אתה לא רוצה להישאר חייב ואני פשוט מדחיק תמיד אתה מדבר אחרון אצלי המילים נתקעות בגרון ולא איכפת לך אתה מוכן לוותר איך אני חשבתי שאתה חבר"

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אבל הנה את פונה לעזרה

ההודעות שלך מושכות אליך אנשים, שמנסים להקל עליך בכל מיני דרכים. אבל זה רק להקל אורלי. בבסיס, אם יש לך דיכאון, יש לו גם תשובות. את חייבת להמשיך לנסות ולחפש מקום שיעזור, כי דווקא לזה יש טיפולים. יש דברים שאים להם מרפא, נכון. אבל לדכאון יש! אז לא לוותר. אם לא במקום הנוכחי - במקום אחר. זו לא אשמתך, איש לא בוחר להרגיש ככה. אז אל תתלי בזה את הסיבה לייאוש שלך ולוויתור על חיפוש אחר עזרה.

למעלה