מידת אופניים מומלצת..

Ultra marine

New member
מידת אופניים מומלצת..

הי, הגובה שלי הוא 1.65. איזה גודל אופניים אני צריכה? תודה.

Benor2004

New member
לדעתי

אני חושב שמידה SMALL תתאים לך. הכי טוב שתבדקי בחנות שהאופניים יושבים עלייך טוב ושנוח לך.

Ultra marine

New member
הייתי בחנות אופניים

ואפילו אמרו לי את המידה באינץ' אבל שכחתי..

Benor2004

New member
מה קרה?

לא סומכת עליהם? http://www.cyclemetrics.com/Pages/FitLinks/bike_fit_links.htm

Ultra marine

New member
סומכת עליהם..

אני פשוט לא זוכרת את המידה שאמרו לי
ולא הבנתי כלום מהאתר הזה. הוא מופיע גם בקישורים של הפורום ועברתי עליו בעבר ולא הבנתי איך אני מגיעה להבנה של מה המידה שלי..

תעזבי אותך מ"מספרים" ואורך, לכי על קשר בטוח..

...שזה אומר: תתישבי, תרכבי, תרגישי טוב ונעים... זה הדייט שלך...

Ultra marine

New member
מממ..

אבל אם מחפשים אופניים יד שניה צריך להתחיל מאיפשהו...

כעיקרון, הגובה שלך מתאים ל SMALL...

...לכל דגם וחברה יש S שלא תמיד יתאים לך, בדר"כ כן, אבל יש יוצאים מין הכלל..

ophir28

New member
באינצ'ים: בין 15 ל16.5.

לדעתי את אמורה להיות באיזור ה16. ברור שעליך להרגיש פיסית את האופניים, אבל זו המידה כאמור, בגדול.

Amiram_e

New member
הכל תלוי בסוג האופניים

אני גובה 1.66 ויש לי גרי פישר. המידה שלי היא M 17 אינץ'. בחנות של ג'יאנט התעניינתי על אופני טראנס. המוכר אמר שהמידות שלהם שונות. לגובה שלי מידה S גם אופני GT I DRIVE זה אותו סיפור, מה שבדרך כלל מידה M לגובה שלי כאן המידה היא S השבוע שלח לי מישהו רוצה למכור אופני סנטה קרוז סופר לייט טבלת מידות של היצרן. לפי הגובה שלי שם אני מידה M. אי אפשר לקבוע בצורה גורפת, אלא לפי יצרן האופניים.

PEDALIMcom

New member
יש שיטה פשוטה כל כך

והיא פשוט לעמוד כאשר האופניים נמצאים בין הרגליים. חובה שיהיה רווח של 3-5 ס"מ בין המפשעה לצינור העליון. כל השאר (מרחק לכידון ולפדלים וכיוב,) ניתן לשינוי אחר כך.

גם זו שיטה כללית, ולא חד משמעית

כי זה מאוד תלוי בגיאומטריה של האופניים. גם העניין של מרחק לכידון איננו טריויאלי. נכון שאפשר להזיז קצת את הכסא, אבל זה ממקם אותך אחרת מעל הפדלים, ומשפיע על נוחות הדיווש. אפשר גם לשחק עם אורך הסטם, אבל זה משנה את ההיגוי (לפעמים לטובה - ולפעמים לרעה!!), ואת מיקום מרכז הכובד... בשורה התחתונה נשאר העניין: כללי אצבע זה נחמד, אבל אין תחליף לרכיבה ותחושה אישית. יום טוב

למעלה