מידע שהפורום הזה צריך לדעת!

T i k t a k i t

New member
הכתבה לא ממש מדייקת

וזאת בלשון המעטה ... טוקסופלזמה ממש לא נגיף נפוץ עד כדי כך בחתולים ,בוודאי לא בחתולי בית -שלא לדבר על זה שבשביל שאישה תידבק בנגיף זה אפילו אם יש אותו לחתול שלה ,צריך לבצע פעולות די לא הגיוניות ולא הגייניות . אם כי לצערי הרב אפשר לראות לא מעט הודעות על נטישת חתולים עקב כניסת האישה להריון כי "חתול זה מסוכן"...

עדידושש

New member
את לא טועה, יש לנו שני חתולים

ואני גדלתי כל חיי עם חתולים, אבל- למרבה הפלא- לא נדבקתי מעולם בטוקסופלזמה...(כנראה בגלל זה יש לנו בת?!). בכל אופן, באמת חשוב לציין שהטוקסופלזמה אינו נפוץ בקרב חתולי בית, ובכל מקרה, צריך לעבוד קשה מאוד כדי להדבק בנגיף, כנראה, אחרת קשה להסביר איך לא נדבקתי בו מעולם... בכל מקרה- למי שמתכננת הריון- חשוב לבקש לעשות את הבדיקה הזו, ולדעת האם יש נוגדנים או לא. מאחר ולא היו לי, אומנם המשכתי לנקות אחרי החתולים, אבל עם כפפות והרבה רחיצות ידיים... ולצערי, הם לא איתנו עכשיו, אלא במשפחה אומנת עד שנחזור לארץ, אבל אם הם היו, הם היו לוקחים חלק רק בכל נושא ההריון, והם שניהם, משום מה, מתים על תינוקות, ואני רק מחכה לחזור כבר עם הקטנה ולהכיר בינהם.

חנול

New member
עוד משהו על טוקסו

מעבר לזה שאנחנו מתהדרים בחתולה (וגם כלבה..נו שיהיה) ולצערי בטוקסו לא נדבקתי..וגם בן אין לנו... יכולה לספר שהוטרינרית שלנו מספרת שעד היום היא לא מחוסנת לטוקסו...רק כדי לחזק את טיקטקית שלנו.

אה תשמעו

שמתי את זה בתור בדיחה, בגלל שבפורום יש הרבה בנים והרבה חובבי וחובבות חתולים... שלא ייצא שאני משדלת נשים הרות להיפטר מחתוליהן או משהו כזה (בכל זאת אני בתו של מאמץ חתולים גאה!)

בנניטה

New member
בעלי הקריא לי היות את הכותרת...

והודעתי לו חגיגית שהחתולה עוברת לצב"ח כשנתחיל לעבוד על דור העתיד (רוצה
) בחיים לא!

shmantz

New member
אז גם לי יש חתול ../images/Emo108.gif ובן

אבל אין לי נוגדנים לטוקסו'

למעלה