מידע על חינה

מידע על חינה

החבר שלי חצי תימני ובעבר פה ושם דובר עכל חינה, אבל לא עשינו עם זה שום דבר. עכשו חבר שיש לו אולם אירועים הציע לנו לעשות שם חינה בחינם, מבחינת האולם והמנות. אנחנו שואלים את עצמינו אם כדאי ברגע האחרון. אנחנו מתחתנים ב2 באוקטובר ויש לנו עוד הרבה סידורים. אשמח לדעת מה צריך לארגן בשביל חינה, אם יש לנו כבר אולם ואוכל. למשל, איזה סידורי מוזיקה מקובלים, האם לובשים בגדים מיוחדים על כל הגוף או שרק גלימה? האם הם יקרים? אני אמורה למצא עוד שמלה רגילה לאותו יום? האם זה הכל עם מוזיקה מזרחית? אשמח לקבל מידע אם מישהו מנוסה בנושא. עברתי על שירשורים קודמים בנושא אבל הם לא ענו לי על רוב השאלות.

osher123

New member
לפי דעתי :

ללכת על זה ! קודם כל נותנים לכם בחינם-קחו !
בסה"כ אין לכם הרבה מה לארגן והחינה הוא חויה שלא כדאי לוותר עליה ! אני בכל מקרה (כבר אחרי...) והבעל לא רצה בהתחלה לעשות חינה כשהסיבה העיקרית היא "עוד ארוע" וזה נראה לו כבר יותר מידי, אבל ההורים שכנעו והלכנו על זה ,והיה חבל על הזמן ! כל כך נהננו ! ועוד עשו לנו הפתעה והביאו מלבישה ,כרכרה אוהל מסורתי...וכל הדברים הנלווים והיה שמח מאוד ! המון זוגות גם אומרים שהם נהנים יותר בחינה מאשר בחתונה, ויש בזה משהו , כי לחינה מזמינים רק משפחה ואנשים קרובים,כך שהארוע יוצא מצומצם עם האנשים שאת מכירה ואוהבת,ויש לך זמן להתייחס לכולם , וגם ,לא לשכוח-מקבלים מתנות ! כל מה שנשאר לכם זה לארגן את עניין המוסיקה , בדר"כ תקליטן לחינה לוקח משהו בסביבות ה- 150$ ,ואם בעל האולם חבר ,אז הוא בטח עובד עם מישהו קבוע. וכן...רב הערב הוא במזרחית, וגם מוסיקה מהעדות שלכם, כמו שאמרת המיועד חצי-תימני, אז צריך להיות שמייח, תלבושות- לא עולות יקר, תלוי מה אתם לוקחים ,בזה אני לא יכולה להגיד מחירים כי לנו עשו הפתעה והחליפו את מה שאנחנו הזמנו (בגד אחד וזהו) במלבישה (כמו שאמרתי),עם 2 תלבושות וכל הנלווים ... צלם-אין צורך ! תמנו מישהו שיצלם עבורכם,אנחנו לקחנו 2 מהמשפחה שצילמו בסטילס ועוד מתנדב לווידאו ! יצא חבל על הזמן ולא צריך יותר מזה ! שמלה-אני קניתי שמלה לבנה מרנואר ב-250 ש"ח לקבלת פנים ,אבל אפשר להתחיל ישר עם הבגדים המסורתיים, (אני לא רציתי) אני גם מאמינה שהאמהות יודעות קצת על מנהג החינה, ואם זה מתאים לאופי המשפחה-תעשו את זה ! במיוחד שנותנים לכם את האולם והאוכל בחינם ,כל הכבוד לחבר הזה ! וזהו, אם יש עוד שאלות אשמח לענות ! וגם צירפתי תמונה מהחינה שלנו

osher123

New member
הצבע בידיים

קודם כל זה לא נורא כ"כ, אבל אם את ממש רוצה, פשוט אל תשארי עם זה הרבה זמן ואחרי כמה דקות תלכי לשטוף.(הכוונה ביום החינה)

תודה על המידע! דרך אגב התמונה

שהעברת מאוד יפה ואת גם מאוד יפה עם הלבוש המסורתי!

osher123

New member
תודה ../images/Emo140.gif

המלבישה דאגה שכולם (!!!) ילבשו את הבגדים המסורתיים לפני תחילת הטקס.. וזה היה יפה מאוד !

למעלה