מידע חשוב למהמרי האינטרנט

pari sportif

New member
מידע חשוב למהמרי האינטרנט

וינס קארטר ( טורונטו ראפטורס ) פצוע ל-2 עד 4 שבועות אכן כן עוד פציעה כנראה שהוא נפצע באימון הקבוצה בלי וינס קארטר וגלן רוז שווה לנצל את המצב של טורונטו כאוהד טורונטו שראה מלא אבל מלא משחקיםן שלהם העונה הם לא נראים משהו וינס קארטר היה גדול בישבילהם ב-4 שבועות האלו בעצם כול העונה הוא גדול ממוצע של 22 נקודות למשחק ו 5 אסיסטים לאבד עוד פעם כזה שחקן זה כואב כנראה שטורונטו בסוף העונה תיאבק על מקום בפלאייאוף וניו יורק יעברו אותם אני אישית כאוהד טורונטו יהמר נגדם לא משנה מה ההפרש ולא משנה נגד מיהם נראה תמצב כבר אני יעדכן פה כי אני יודע שיש הרבה אנשים שמהמרים באינטרנט באתר הזה תחכו לעידכון

pari sportif

New member
אלוהים ישמור

גם קריס בוש הרוקי המעולה של טורונטו שיש לו ממוצע כמעט של דאבל - דאבל גם הוא נפצע נגד סאן אנטוניו ... המצב גרוע בטורונטו כרגע ( מזכיר את השנה שעברה שוינס קארטר שיחק רק 32 משחקים ) אבל בכול זאת אני בטוח שהם יעשו את הפלאייאוף והם ישחקו נגד ניו גירזי ( 2-0 לטורונטו עד עכשיו נגד ניו גירזי ) ואכן כן הם יעברו את ניו גירזי בפלאייאוף אם לא יהיה להם פצעיות כמו עכשיו עכשיו בכלל שווה להמר נגד טורונטו

pari sportif

New member
עוד עידכון למהמרי האינטרנט

וינס קארטר נפצע ברבע הרביעי כשטורונטו כבר הובילו ב-7 הפרש אבל כאמור קארטר נפצע ועד כדי כך שהם הפסידו תמשחק ב-4 הפרש לסאן אנטוניו בבית שימו לב לזה ! טורונטו תיפגוש היום - מחר את ניו גירזי בבית צריכים להזכיר שניו גירזי עם המאמן החדש שלהם ניצחו 10 משחקים ברציפות אבל צריך להזכיר שניו גירזי כבר הפסידו פעמיים לטורונטו ( כשוינס קארטר היה בריא הם פשוט לא יכולים לעצור את וינס קארטר במשחק הראשון העונה הם פגשו את טורונטו וינס קארטר קלע 40 נקודות במשחק ראיתי את המשחק הזה ) ועכשיו בלי קארטר וגם בלי בוש .... וגלן רוז כמובן בחוץ

פצוע כרוני..הקארטר הזה....

קארטר ורוז נפצעו בקטע הכי חשוב של העונה...חבל....יש סיכוי שיפסידו את הפלייאוף....

למעלה