מידע חשוב לכל אנשי ונשות העסקים שמתכננים להגיע לאיחוד האמירויות ובחריין ולעשות עסקים ב"ה

samshay

New member

******** ח ש ו ב - מ א ו ד *********

מאת: שמואל שי יו"ר פורום העסקים

מידע חשוב לכל אנשי ונשות העסקים שמתכננים להגיע לאיחוד האמירויות ובחריין ולעשות עסקים ב"ה​

אני מבקש להביא לתשומת ליבכם סוגיה חשובה ביותר, אשר במידה ותיקחו אותה בחשבון, עשויה לחסוך לכם סכומי כסף גבוהים, ואף תסכול רב. בימים הקרובים יפתחו השערים בין ישראל לאיחוד האמירויות ולבחריין, וישראלים רבים יוכלו לבקר במדינות אלו, למטרות טיול ועסקים. אני מניח שרבים מכם יצרו קשרים כאלו או אחרים עם גורמים מקומיים בנסיכויות המפרץ, בעיקר באמצעות הרשתות החברתיות, ובפרט פייסבוק ולינקדין. ככל הנראה, חלקכם אף קיבל הבטחות מגורמים שכאלו, אשר הציגו את עצמם כבעלי קשרים בממשל, כנציגים של אנשי ממשל, שרים, שייחים, ובתי מלוכה.
חשוב מאד להבין שתשעים אחוזים מאנשי קשר אלו, אשר מסתובבים ברשתות החברתיות, אינם נציגים רשמיים לגיטימיים, אלא סוכנים מטעם עצמם אשר מייצרים מצגי שווא לצורכי בצע כסף. לרוב, נציגים כאלו יעודדו אתכם להגיע לדובאי או לאבו-דאבי, להיפגש איתם, ולתאם לכם פגישה רשמית עם גורם כזה או אחר בהנהגת המדינה. בשלב זה, רגע לפני שאתם צפויים לפגוש את אותו גורם רשמי מבית המלוכה או הממשלה, תגיע לפתע פניה מטעם הנציג, שיסביר שעליכם לשלם לו סכום כסף בלתי מבוטל כמעין דמי ספונסר, או דמי חברות, לצורך ביצוע עסקים באמצעותו.
כאן חשוב להבהיר ששום גורם ממשל רציני לגיטימי במדינות המפרץ לא יעלה על דעתו, בין אם בעצמו או באמצעות נציג מטעמו, לדרוש ממשקיעים או מספקים זרים דמי חברות או תשלום מקדים כלשהו קודם לביצוע עסקה משותפת. זה לא קיים, ולא מקובל. מדובר בעצם במעשי רמייה של נוכלים מקומיים, אשר הגיעו במקור מבנגלדש או מקשמיר, ודרישותיהם הכספיות נעות בין 3,000 ל-50,000 דולר. הם יתנו לכם הרגשה כאילו תוך זמן קצר הם עומדים להפגיש איתכם עם גורם חשוב, אשר איתו תוכלו לבצע עסקה גדולה ומשמעותית. אך אנא זיכרו – ברגע שנציג כזה או אחר מבקש מכם תשלום בתמורה (או דה-פקטו בתמורה) לפגישה עם גורם רשמי במדינות המפרץ – נתקו מיד קשר. שום גורם רציני ומוסמך לא יבקש מכם תשלום מראש מכל סיבה שהיא.
במידה ונדרש מכם תשלום עבור ביצוע פעולות עסקיות לגיטימיות, שכירת מקומיים לעבודה, או בדיקת אותנטיות של קשרים עסקיים, מומלץ תמיד להיפגש עם אותו יועץ או נציג מקומי במשרדיו שלו, להתרשם מן המשרדים, ולבקש רישיונות מתאימים לביצוע פעולות שכאלו, או רישיונות המאמתים את ההרשאה שניתנה לו על ידי הגורם הרשמי לייצג אותו. זוהי בקשה לגיטימית ומקובלת. ישנה גם אפשרות, במידה ולא מוצגים בפניכם הרישיונות, לערוך בירור מול הרשויות לפי שם החברה או מספרה, על מנת לאמת את עצם קיומה של החברה ואת אמינותה. ניתן לבצע זאת גם באמצעות עורך דין מקומי, בעלות נמוכה ביותר, ולקבל תשובה במקום.
לסיכום, בכל מקרה של דרישת תשלום בכל סדר גודל שהוא – הקפידו שלא לשלם אותו, למרות ההבטחות האופטימיות שאתם מקבלים. "נציגים" כאלו מנצלים את הרצון העז של ישראלים רבים לעשות עסקים באזור המפרץ, ומוציאים מהם סכומי כסף ניכרים ללא שום הצדקה. אנא פיקחו עיניים.

1606231188319.png
 
כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!!

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנואו שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואםכן הם מפסידים.

לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותןהתשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרךמהירה לעשות כסף ובכיף!
פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!

"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אניכבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתיסקרן והמשכתי לקרוא.

היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקליםבזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומרהרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד!!!

בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לישהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
האם זה נכון?
וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתיבשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.
וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪
וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!
לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"

זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמהשההשקעה היא אפסית.

אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפותשל האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :

צעד ראשון:
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכתנייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת.
עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץלהדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפותסגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.
מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפניםאת הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:
1. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 68047
2. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879
3. לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460
4. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920
5. נטלי ובר, נחום 18 דירה 13 נתניה, מיקוד 42334

  1. הדס, אבני החושן 11, שילה 4483000
    אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!
צעד שני:
הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.

צעד שלישי:
השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיוןשונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כלאתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!

צעד רביעי:
שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלויותר כסף!!!

כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

אך... בבקשה זכרו!

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אזשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבליםאלפי שקליים!!!

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שליכמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעותחדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים.
343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!!
אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהםמקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענורק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!

זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות שלכסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס אתההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים?
אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!

הערות:

אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשםבדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!

אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!

והכי חשוב!!!
אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשארהאנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריךאנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.

ושוב !
הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.
 
למעלה