מידע אישי מצה’’ל

nshani.ca

New member
אתכם הסליחה במידה ונושא זה נדון כאן בעבר: קרוב משפחה מעבר לים ביקש ממני עזרה לקבל מידע על שירותו הצבאי של אביו (שכבר לא בחיים).

ידוע לי שניתן לעשות זאת מכיון שעשיתי זאת בעבר עבור עצמי ועבור אבי, אולם לא זכור לי למי בדיוק פניתי (לשכת דובר צהל?). פניתי לשם שוב, עם מיטב המידע שיש בידי הקרוב (אציין שגם קרוב המשפחה פנה לפני כשנה), לא קיבלתי שום תגובה או אישור על הפנייה, שלא לדבר על המידע עצמו. נאדא, זילץ.

אם יש בידי מישהו כתובת מדוייקת (עדיף באימייל) את מי צריך לבקש, אשמח לשמוע. אציין שאני נמצא גם כן בחו׳׳ל, כך שידוע לי שאת המידע ניתן לקבל רק בכתובת בארץ (כפי שנעשה בעבר, עבורי ועבור אבי).

בתודה מראש לכל מידע, נפתלי שני
ניתן לענות כאן או לשלוח לי אישית: [email protected]

אתכם הסליחה במידה ונושא זה נדון כאן בעבר: קרוב משפחה מעבר לים ביקש ממני עזרה לקבל מידע על שירותו הצבאי של אביו (שכבר לא בחיים).

ידוע לי שניתן לעשות זאת מכיון שעשיתי זאת בעבר עבור עצמי ועבור אבי, אולם לא זכור לי למי בדיוק פניתי (לשכת דובר צהל?). פניתי לשם שוב, עם מיטב המידע שיש בידי הקרוב (אציין שגם קרוב המשפחה פנה לפני כשנה), לא קיבלתי שום תגובה או אישור על הפנייה, שלא לדבר על המידע עצמו. נאדא, זילץ.

אם יש בידי מישהו כתובת מדוייקת (עדיף באימייל) את מי צריך לבקש, אשמח לשמוע. אציין שאני נמצא גם כן בחו׳׳ל, כך שידוע לי שאת המידע ניתן לקבל רק בכתובת בארץ (כפי שנעשה בעבר, עבורי ועבור אבי).

בתודה מראש לכל מידע, נפתלי שני
ניתן לענות כאן או לשלוח לי אישית: [email protected]

מציעה לך לפנות לארכיון צה"ל. בארכיון הנמצא בתל השומר (כיום) יש מאגר ענק על כל אדם ששרת בצה"ל. רק יש להוכיח קרבה אישית.
או לנסוע לשם לאחר תיאום פגישה, מילוי הטופס (מצ"ב).
בהצלחה!
לאה
מציעה לך לפנות לארכיון צה"ל

nshani.ca

New member
במידה והייתי גר בארץ, הייתי עושה זאת ללא הנד עפעף. זאת בהנחה שהייתי יודע את מקום מגוריו בשנות הקמת המדינה (1948 עד 1951).
מכיון שאני לא מתגורר בארץ, ואנחנו במאה ה–21 עם אמצעי תקשורת מפותחים, קיויתי למצוא דרך שונה.

למעלה