מידע אישי...מי יותר זול?

kubeb2112

New member
מידע אישי...מי יותר זול?

מי זוכר איזה חנות הציעה מגוון גדול יותר של ביגוד סקי/סנובורד במחירים יותר טובים? סקי פס - שם קניתי שנה שעברה דברים איכותיים אבל מחירים לא נמוכים כל כך (עלה לי מכנס + מעיל סנובורד 1600 שקל בערך אחרי הנחות) למטייל - עודפים או רגיל...? OFFPISTE בהרצליה ? טונדרה? (שם ראיתי מחירים ממש גבוהים) חנות סקימולטור? בקיצור אוטוטו מתחילים הסיילים על דגמי שנה שעברה ואשמח אם מישהו ימליץ לאן ללכת בכדי לחסוך את הסיבובים. תודה מראש.

antty

New member
מנסיוני

עד היום מנסיוני כל החנויות מציעות הנחות גדולות אבל בעיקר על ביגוד מאד ישן כמו למשל בסקיפס ביגוד של סימס{עוד קיימים?} בן 6 שנים ב50% או למטייל עודפים ביגוד ברטון ישן גם כן ,בסקימולטור מעלים מחירים לפני ההנחה ואופפיסט עוד לא עשו סייל עד היום והמלאי שלהם חדש יחסית,ביגוד חדש זתמרת של השנתיים האחרונות טוב בהרבה ממה שהיה לפני כמה שנים וכמובן אופנתי יותר אם המחיר הוא העיקר תמיד אפשר לקנות מעיל בצבע חרדל אם מכנס וורוד ב-70% הנחה זה לא גודל ההנחה אלא על מה ההנחה!!!!!!!!!!!! אני מאמין שבקרוב יתחילו הסילים ואז נהיה חכמים יותר....

דנה130

New member
נראה לי כי "למטייל עודפים"

לגבי אופ-פיסט וטונדרה - מעולם לא נסיתי. אבל יש גם בחו"ל, וגם בשיא העונה (כי גם בחנויות האלה רוצים להפטר מדגמי השנים שעברו).

skier

New member
צודק ב100% למטייל עודפים!

קניתי שם נעליים במשהו כמו 250-350 ליפני 4 שנים בערך עד היום הם משמשות אותי של רוסינול (עונה שלמה בצרפת) שומרות על חום הרגל בצורה מעולה ונוחות. לגבי חו"ל אני סקפתי גם מחירים של סוף עונה במנוויר היו ממש לא זולים יחסית לארץ (חוץ ממגלשים חדשים שקניתי ב350 אירו) הציוד הנלווה היה דיי יקר (אפילו אחרי 50%) לא הכי מומלץ לטעמי בכלל העיירות יקרות וכל ארופה יקרה מאז היורו. כרגע אני גם אמליץ לך על מוצרים חדשים בעיקבות הירידה של הדולר יש סחורות חדשות שהיו מאוד זולות לדעתי אז תיבדוק ותיתעניין

ערןןןן

New member
לפי דעתי...

ברגע שמדובר על עודפים אין ממש מישהו ספציפי שהוא יותר זול, זה עניין של מזל. ממליץ לעבור ב-2,3 מקומות ולחפש את המציאה. בין היתר אני הייתי מחפש בלמטייל עודפים ברעננה ובפ"ת במסעות. בהצלחה

antty

New member
כפי שזה פורסם אופפיסט מפתעים עם

סייל פעם ראשונה ומחירים באמת מדהימים ולא על ציוד סתם אלא על הכל כולל ברטון רום ורייד כנס לקישור ותיבדוק- www.offpiste.co.il בהצלחה

למעלה