מידיבוס יוטונג באגד

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
הR33 גם בדן/יונייטד טורס וגם ב

השלדות של מאן שנמצאות בשירות אגד
הן מטיפוס 18.350 A51 המיושן, והמאנים שמיוצרים בשנים האחרונות הם מטיפוס יותר מתקדם (הרבה יותר מתקדם!), טיפוס 18.360 R33, זה שם קוד הדגם.
קיימות מספר יחידות כאלה בשירות אגד הסעים (לשעבר אגד תיור ונופש), ובחברות ההסעה הפרטיות הם נפוצים מאוד.
הR33 גם בדן/יונייטד טורס וגם ב
עפיפי יש מספר אוטובוסים כאלה, יש ב"ויאוליה" וב"מטרופולין".

dctgdctg

Member
פח או לא פח, הם עדיין הדיחו את דיימלר

כמיטב המסורת! העיקר לחסוך שני גרושים.
עוד דגם משובח בשרשרת מכובדת של דגמים נפלאים: האיריזארים של מאן, ה-B10 של וולוו, הדאף המגושם שלפחות נוסע - כמה טוב לדעת שמה שהיה הוא שיהיה.
מראש הטבלה...

dctgdctg

Member
אין ויכוח כלל

oc 500 יוטונג אין מה להשוות
במדינות עולם 3 אולי אבל פה
אין ויכוח כלל
אין ספק שהעליה שלהם לראשות הטבלה נובעת ברובה מההתעוררות והגדילה של שוק הבית שלהם.
ב2012, אגב, דיימלר כבר ירדה למקום השלישי ולשני התברגה King Long שהGolden Dragonים שלה גם הם מסתובבים בארץ (בסופרבוס אאל"ט).
מה שכן, הדגמים שמוכרים באירופה (ובארץ) חייבים לעמוד בתקנים ולכן, אני מניח, שיש שם תהליך שיפור ובעוד כמה שנים הם יגיעו לאיכות "אירופאית". לא OC-500 אבל מן הסתם גם לא גרוטאות..

alonsit1

New member
התוצרת המעולה של מרצדס עולה פי מליון על

מראש הטבלה...
הזבל של יוטונג. איך אפשר בכלל להשוות בין השניים? מצד אחד יש לך תוצרת גרמנית איכותית ומשובחת, יקרה אבל שווה כל גרוש, ומצד שני - פסולת פלסטיק מזובלת אבל זולה. זה בול כמו המכוניות הרומניות מתוצרת דלתא שפעם שווקו פה לציבור התמים.

אתה יודע מה, יאללה, אני זורם: בוא נלך על האיטונג או איך שקוראים לדבר זה בגדול, ומי יודע, אולי באמת אני סתם רואה שחורות בלי סיבה ובסה"כ יש לנו ביד אוטובוס זול ואמין. שכנעת אותי. בהצלחה לכולם!

ה-OC500 זה כבר לא תוצרת גרמנית, אלא ספרדית

הזבל של יוטונג. איך אפשר בכלל להשוות בין השניים? מצד אחד יש לך תוצרת גרמנית איכותית ומשובחת, יקרה אבל שווה כל גרוש, ומצד שני - פסולת פלסטיק מזובלת אבל זולה. זה בול כמו המכוניות הרומניות מתוצרת דלתא שפעם שווקו פה לציבור התמים.

אתה יודע מה, יאללה, אני זורם: בוא נלך על האיטונג או איך שקוראים לדבר זה בגדול, ומי יודע, אולי באמת אני סתם רואה שחורות בלי סיבה ובסה"כ יש לנו ביד אוטובוס זול ואמין. שכנעת אותי. בהצלחה לכולם!
והמכוניות הרומניות יובאו מחדש לארץ תחת המותג "רנו". היום, כשדצ'יה הרומנית בבעלות "רנו", האיכות השתפרה פלאים, ולראיה אירופה מלאה במכוניות הללו. שים לב למכוניות תחת השם "לוגן" שרבות מהן בשירות בזק - הן תוצרת רומניה...
מעבר לכך, אפילו "פורד" מתחילה לייצר מכוניות ברומניה!

mister K

New member
והמגאן של רנו היא בכלל מתוצרת טורקיה.

והמכוניות הרומניות יובאו מחדש לארץ תחת המותג "רנו". היום, כשדצ'יה הרומנית בבעלות "רנו", האיכות השתפרה פלאים, ולראיה אירופה מלאה במכוניות הללו. שים לב למכוניות תחת השם "לוגן" שרבות מהן בשירות בזק - הן תוצרת רומניה...
מעבר לכך, אפילו "פורד" מתחילה לייצר מכוניות ברומניה!
והמגאן של רנו היא בכלל מתוצרת טורקיה.

אכן היוטונג הוא זבל אמיתי:

אכן היוטונג הוא זבל אמיתי:
למרות שדי מעט יצא לי לדבר עליו עם ח'ברה טובים משלנו, הוא מתואר כזבל אמיתי. אחד שמכיר מצויין את התוצרת הזו הוא מהנדס בכיר מאוד שעבר כבר את גיל 90, חבר יקר יקר שלי מאז 1977 שלמרבה הפלא עדיין עובד לאחר שיצא לפנסייה שלוש פעמים ובכל פעם שב לעבודתו. רק אותו צריך לשאול. אתה יודע למי אני מתכוון וזהו כמובן שרגא אורן האחד והיחיד בדורנו - שרגא שלי ! שרגא הוא חבר נפש שלי כבר 36 שנה !!!!!!! על ברכי הידע שלו גדלתי !!! כבר עבר את ה-90 ועדיין צלול ויודע הכל. אתקשר אליו לשמוע את חוות דעתו.
שרגא אורן עבד שנים רבות בתפקיד בכיר ב-וולוו משאיות (מאיר) ומכיר הכל !!!!!! אין בכל ישראל אדם שמבין בטכניקה של משאיות ואוטובוסים טוב יותר משרגא אורן !!!
התחלנו להתכתב כאשר הייתי בן 14 בשנת 1977 ובכל פעם שאני מדבר איתו הוא מספר לי על כך שהוא שומר את מכתביי משנת 1977 עד היום !!! איש יקר - יקר מאוד ללב !

אורי404

New member
גם בישראל הם מאוד מצליחים במכירות

מראש הטבלה...
גם בישראל הם מאוד מצליחים במכירות
מבין היצרנים החדשים ("חדשים" - הכוונה ליצרן, שכעת נכנס לישראל) הם הכי הצליחו.
הרבה יותר מ-BMC ובוודאי, שיותר מ"תמסה".
גם בהשוואה לכלי רכב סינים אחרים יש הצלחה במכירות. יש אולי לא מעט טנדרים של "גרייט-וול". אבל להערכתי פחות נמכרו, בהשוואה לאוטובוסים. הבדל עוד יותר גדול במכוניות הקטנות שלהם או מכוניות "סאיק"/MG.

מה רצית????????? נו באמת....

מראש הטבלה...
מה רצית????????? נו באמת....
אתה יכול להשוות מרצדס סיטארו דור 4 ליוטונג???? הרי סיטארו אחד ויחיד עולה כמו שישה יוטונג !!!
אתה יכול להשוות את המרצדס O580 המדהימה לאיזו שהיא חברה אחרת??? בוא אגלה לך סוד: אם יש לך מספיק ג'ובות בכיס ואתה שייח' תחרותי בקטאר או בעומאן, תוכל לעשות הזמנה מיוחדת לאוטובוס מרצדס מדגם O580 הידוע במקומותינו כדגם ה-טראווגו, ברמת גימור 8, עם מנוע 'קטן מימדים' שמספק רק 975 כו"ס.... וזה עוד לא הכל. אתה צריך את איש הקשר המתאים. אשמח לקשר ביניכם ברגע שזה יהיה רלוונטי מבחינתך....
הרי ברור שההשוואה שאתה עושה חוטאת למציאות. זה כמו להשוות רום כרמל 1301 לרולס-רוייס קאמראג או למרצדס-מאייבך....
מרצדס לא מוכרת כמעט אוטובוסים סטנדרטיים בישראל בעטיו של המחיר הגבוה מאוד שלהם (והמוצדק בהחלט). הסיטרו מורכב רק בטריטוריה גרמנית. אתה מקבל איכות גרמנית עם בקושי 2% חלקים מתוצרת סין... כמעט הכל בסיטרו מיוצר בגרמניה או בצרפת. מה רצית??? מחיר של דרעק סיני או קובני??? עשה לי טובה וכנס בבקשה לפרופורציות.
המשך יום נעים ! אביה.

846

Active member
דבר ראשון, מבקר המדינה מכריח אותך לגוון את

כמיטב המסורת! העיקר לחסוך שני גרושים.
עוד דגם משובח בשרשרת מכובדת של דגמים נפלאים: האיריזארים של מאן, ה-B10 של וולוו, הדאף המגושם שלפחות נוסע - כמה טוב לדעת שמה שהיה הוא שיהיה.
הדגמים ולא לקנו רק מיצרן אחד.
דבר שני, נותנים לך בהשאלה לשנה ללא עלות, לא תיקח?

פטנק

New member
שיסגרו את מרכבים והארגז אז ניקח חינם

שיסגרו את מרכבים והארגז אז ניקח חינם
אסור לתת להם להיכנס לארץ זה יגמור על התעשיה המקומית.
ובטח גם נתנו להם הסכם שרות והמוסכים של אגד בעוד חמש שנים יהיו מוזאונים.

dctgdctg

Member
דווח כאן גם על כמה יחידות שלהם באגד תיור

זה קשור?
אגב, האם לאגד תיור ולאגד היסעים ציים נפרדים, או שמדובר באותו צי מכונות?

אלון 58

New member
אגד תיור זו חברת תיירות...,

זה קשור?
אגב, האם לאגד תיור ולאגד היסעים ציים נפרדים, או שמדובר באותו צי מכונות?
"הזרוע המבצעת" כיום היא אגד-הסעים.

846

Active member
אגד תיור ונופש ואגד הסעים

"הזרוע המבצעת" כיום היא אגד-הסעים.
הן שתי חברות שונות לגמרי, לאגד תיור ונופש אין אוטובוסים כלל, זאת סוכנות נסיעות גדולה שמוכרת טיולים, כרטיסי טיסה , חבילות נופש ועוד.
אגד הסעים היא חברת הסעות שמבצעת נסיעות מיוחדות קבועות (נמ"ק) ונסיעות מיוחדות בכלל. צי האוטובוסים של אגד הסעים ניפרד לחלוטין מזה של אגד, חלק מהאוטובוסים שלו הועברו מאגד וחלק נירכשו עבור החברה בלבד. באופן עקרוני, לנהג אגד אסור לנהוג על אוטובוס של אגד הסעים אלה אם כן הוא עבר דרך קצין הבטיחות של החברה (הסעים) והיפך.

אלון 58

New member
לזה בדיוק התכוונתי...,

הן שתי חברות שונות לגמרי, לאגד תיור ונופש אין אוטובוסים כלל, זאת סוכנות נסיעות גדולה שמוכרת טיולים, כרטיסי טיסה , חבילות נופש ועוד.
אגד הסעים היא חברת הסעות שמבצעת נסיעות מיוחדות קבועות (נמ"ק) ונסיעות מיוחדות בכלל. צי האוטובוסים של אגד הסעים ניפרד לחלוטין מזה של אגד, חלק מהאוטובוסים שלו הועברו מאגד וחלק נירכשו עבור החברה בלבד. באופן עקרוני, לנהג אגד אסור לנהוג על אוטובוס של אגד הסעים אלה אם כן הוא עבר דרך קצין הבטיחות של החברה (הסעים) והיפך.
לזה בדיוק התכוונתי...,
כל הנ"ל כיום הן כמו חברות נפרדות,אם כי אני מתאר לעצמי שלכולן יש "אבא/אמא" משותפים.
תקן אותי אם אני טועה.

alonsit1

New member
שמעת פעם על דבר כזה, "סוס טרויאני"?

שמעת פעם על דבר כזה, "סוס טרויאני"?
מה שבא בחינם עולה ביוקר, אז שלא יספרו לך סיפורים. קישטה מפה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה