מיגון מיוחד לאייפד

יפית178

New member
מיגון מיוחד לאייפד

מישהו יודע איפה ניתן לרכוש מיגון מיוחד לאייפד לילדים עם צרכים מיוחדים.הבנתי שיש מיגון מיוחד?

TikvaBonneh

New member
עוד המלצה חמה שקיבלתי מהורה לשלושה ילדים עם ASD

על המיגון LIFEPROOF. הוא עמיד בפני צלילות באמבטיה ומפני נפילות מהקומה השנייה. הם בדקו...

TikvaBonneh

New member
עוד המלצה שקוששתי

אם רק מגן מסך אז ללא ספק רק zagg. אם מגן שלם אז רק griffin אחריות לכל החיים.

יפית178

New member
תודה תקווה מאד עזרת....כי

בתי עסוקה כל היום בגרייה ויזואלית....נתקלת בחפצים.בקירות...נחבטת במצח...הנוירולוגית המליצה על אייפד כמספק גרייה ויזואלי תחליפי...ניסיתי.הורדתי אפליקציות לתינוקות...והיא מאד מתלהבת...כרגע חסר רק המיגון....אולי אוכל סוף סוף קצת לנוח ולא לרוץ אחריה כל היום
תודה!

מגן הישרדות

http://m.zelahit.co.il/Accessories.
aspx?product=725
המגן החזיק זריקות והטחות רבות במשך כחצי שנה. לאחר מכן הטאץ התפוצץ. תיקנו. והטאץ החדש לא מקורי נשבר אחרי חודש של זריקות. כרגע הילד בלי אייפד. ונראה שטוב שכך... הכל לטובה..
שישבור גם את המחשב והטלוויזיה. אני בטוח שמבחינה תפקודית זה יעשה לו רק טוב...

יפית178

New member
אתה צודק...זה לא הפתרון האידיאלי...אבל

בין זה לבין לרוץ לאורך הקירות כל היום, להיחבט בראש ולסכן את עצמה...האייפד עדיף...
כמובן שהתחלנו תוכנית ביתית והמטרה היא שככל שתלמד התנהגויות פונקציונאליות, כך תפחת הגרייה...
מקווה שכך אכן יהיה....
תודה בכל אופן

צודקת בהחלט

האייפד כלי אדיר. הילד למד המון והתקדם רבות בזכות המכשיר. המלצה חשובה לדעתי זה להוריד רק אפליקציות של עבודה או משחקי תקשורת ולהמנע ממשחקים רגילים. על מנת לתת לאייפד משמעות של למידה מהנה ולא משחק. ממליץ לרכוש באילת יוצא בערך שלוש מאות שקל פחות. וכמו שאמרתי מגן הישרדות.
בהצלחה.

יפית178

New member
אאמץ את הרעיון של הורדת אפליקציות

שיקדמו אותה. הורדתי אחת של ירקות ופירות ופתאום שמעתי אותה חוזרת על המילים...פעם ראשונה...אנננה (בננה) פוח (תפוח) מדהים....התמוגגתי....
כבר אני רואה שזה יהיה באמת כלי ללמידה.
תודה!

TikvaBonneh

New member
זו המלצה מחברה שאני אוהבת במיוחד

אשרת

New member
מנסיון - זה המגן האולטמטיבי לאיפד

הילדה מטיחה את המכשיר מגובה לא קטן והוא שורד את זה בכבוד

peeps

New member
אני מחפשת גם כרגע וזה מה שהעליתי בחכתי

קחי בחשבון שחשוב מאוד איזה דגם אייפד את קונה.
אם זה האייר 1 - המליצו לי בחום על הגריפין סורבייבור.
אם זה האייר 2 - הגריפין מאוד *לא* מומלץ, ואז הכי מומלץ (שהוא גם הכי יקר) הוא ה-Otterbox. מאוד חשוב לקרוא את הביקורות, כי מה שמומלץ מאוד לדגם 1 לפעמים ממש לא מוצלח בדגם אחר.
הומלץ גם על ה-Speck, שהוא נחשב מצויין (רק אין לו מגן מסך כמו לאוטרבוקס).
תציצי באתר זאפ שם תוכלי להשוות מחירים בין הדגמים וגם להחליט אם את קונה וירטואלית או דרך חנות.
&nbsp
בהצלחה!

יפית178

New member
תודה על העצות..הזמנתי אייפד 3.אבדוק מה המיגון הכי טוב עבורו.

למעלה