מטריקס 2 חווית קולנוע מתקנת

poogi27

New member
מטריקס 2 חווית קולנוע מתקנת

אישית יש לי בעיה ללכת לקולנוע בשנים האחרונות: המחיר המופקע לכרטיס ולפופקורן, הפלאפונים המלצלצלים, דיבורים לאורך כל הסרט. ילדים שצועקים. ובכן המטריקס 2 מלבד היותו סרט פעלולים שובר שיאים חדשים הוא גם חוייה מתקנת, קנינו יום לפני כרטיסים (קולנוע בהוד השרון) 8 מתוך 14 שורות היו ילדים בגילאי 10-12 . הילדים לא הוציאו הגה מפיהם, רק מחאו כפיים כשטריניטי הופיעה לראשונה על המסך (וזה בהחלט מגיע לה), לא היה צלצול נייד אחד, ילדים כמבוגרים.. אחחח מה שסרט שכמעט כולו אקשן מסוגל לעשות לאנשים, הלוואי תמיד. ואם אתם שואלים איך היה הסרט, אז מומלץ כמובן, בגלל הפעלולים. העלילה, איך לומר רק סיבכה אותי יותר, ויצאתי אם יותר שאלות מאשר מהסרט הראשון. ובכל מקרה לבעלים שלכם צפוייה הנאה מובטחת.

nikit1

New member
מצטרפת להמלצה

ביום חמישי הלכנו לראות והבחור יצא מאושר
וגם אני לא יכולה להגיד שלא נהניתי אם כי אכן הסתבכתי קצת בנבכי העלילה. יופי של אפקטים

Ronnie*

New member
גם אנחנו נהנינו מאוד...

אמנם אין את ההברקה של הסרט הראשון, אבל בהחלט יש קטעים חכמים ופילוסופיים פה ושם, וכמובן שיש אפקטים מדהימים באמת - ואני לא נוטה להתלהב מאפקטים בכלל, אבל אפילו אני התרשמתי... ובאופן כללי זה סרט מותח ומרתק (ההתחלה קצת חלשה לדעתי). מאוד נהנינו.

nikit1

New member
רוני../images/Emo70.gifמה שלומך?

אני טועה או שהמון זמן לא היית כאן? מה שלומך? טוב לראות אותך

Ronnie*

New member
באמת נעלמתי קצת ../images/Emo9.gif

אתן חמודות ששמתן לב... עוברת עלי תקופה קצת מטורפת מכל מיני בחינות (מקווה לשתף יותר בקרוב, אבל אומר בקיצור שהכל טוב, ושאני לא בהריון
). וחוץ מזה, יש לי יום הולדת היום

dorlim

New member
היום יום הולדת היום יום הולדת |בלון

מזל טוב והמון אושר

Hadar p

New member
ולנו יש 2 כרטיסים+פופקורן+שתיה חינם

מצה"ל.
אחרי שבעלול סיים מילואים קיבלנו בדואר הזמנה לסרט + שתיה+פופקורן בימים א'-ה'. אז בטח נלך מחר או מתישהו השבוע....

שמופית

New member
גם אנחנו קיבלנו את התלושים

מצה"ל, אבל עדיין לא הלכנו... באמת צריך לנצל אותם תוך חודש וחצי. אחרי זה כבר בטח לא יהיה לנו זמן

למעלה